BKP: Noworoczny apel do biskupów Kościoła katolickiego

27. 12. 2021

Jaka jest obecna sytuacja na świecie i w Kościele a jakie jest rozwiązanie?

Analizy dokonał były nuncjusz apostolski USA, arcybiskup Carlo Maria Vigano. Krótko mówiąc, z „Głębokim państwem” w sprawie covid-afery współpracuje „Głęboki Kościół”, na którego czele stoi nieważny papież Bergoglio. Chodzi o planetarny przewrót, który ma doprowadzić do ustanowienia Nowego Porządku Świata, którego celem jest piekło na ziemi i piekło po śmierci.

Skąd pochodzą korzenie tej covid-afery? Wydaje się paradoksalne, że duchowe korzenie tego głębokiego kryzysu są ściśle związane z II Watykańskim Soborem i jego duchem. Biorąc pod uwagę system i ducha, które wniósł do Kościoła, nie można go po prostu zrewidować, ale należy go odrzucić jako heretycki. Jest niemożliwe aby w kościele nastąpiło wewnętrzne przebudzenie poprzez pokutę, to znaczy akceptację i podkreślenie podstawowych prawd wiary i moralności, dopóki nadal będę władał w Kościele duch II Watykańskiego Soboru. On chroni i uprzywilejowuje herezje neomodernizmu i synkretyzmu.

Synkretyzm spowodował inwazję pogaństwa i islamizację Europy. Konsekwencją propagowania kultów pogańskich i związanej z tym niemoralności była legalizacja homoseksualizmu w ustawodawstwie chrześcijańskich narodów. Dziś homo-sieć jest już na najwyższych miejscach w kościele. Jest to rażące lekceważenie Bożego ostrzeżenia przed doczesnym (2 Pt 2:6) i wiecznym ogniem (Jud 7). Legalizacja sodomii jest ściśle powiązana z kradzieżą dzieci przez tzw. służby socjalne. Pod pozorem tzw. adopcji, która faworyzuje pary homoseksualne, skradzione dzieci są tyranizowane i demoralizowane. W samej Norwegii, z populacją 5,5 miliona, co roku 70-100 z tych dzieci popełnia samobójstwo.

Watykan o tych zbrodniach notorycznie milczy! Gdyby milczał o szczepieniu! Ale to nie! Watykan przestępcze mRNA szczepienie gwałtownie narzuca! Jak apostatyczny Watykan i Bergoglio mogły by stanąć w obronie ludzkości, gdy nie stanął w obronie niewinnych dzieci i nie przeciwstawił się gender -szaleństwu? Intensywnemu propagowaniu sodomii przez Bergoglio towarzyszył gest całowania stóp transseksualisty. Ustanowił tym precedens niezwykłego szacunku dla wypaczonego myślenia i niemoralności. Z legalizacją kłamstwa, że mężczyzna jest kobietą, nastąpił przełom w myśleniu i została tak zakwestionowana każda rzeczywistość. Kulminacją jest ustanowienie systemu kłamstw poprzez covid-aferę i masowe ludobójcze szczepienie.

Krótko przed tym w Watykanie pseudopapież popełnił publiczne bałwochwalstwo wraz z amazońskimi czarodziejami i czarownicami. Nawet intronizował demona Pachamamę w głównej bazylice Rzymu. Ten pogański kult tzw. matki ziemi wiąże się z satanizacją i zagładą planety.

Szczepienie mRNA zmienia ludzki genom, prowadząc do wyginięcia rodzaju ludzkiego. To jest zbrodnią przeciwko Bogu Stwórcy. Ponadto szczepienie wiąże się z procesem chipowania, który ma na celu uczynienie ludzi biorobotami i pozbawienie ich wolnej woli, a tym samym możliwości pokuty i zbawienia. Biblia ostrzega przed chipowaniem jeziorem ognia. Jednocześnie to szczepienie jest częścią programu redukcji ludzkości, czyli  ludobójstwa. Przyznał to promotor szczepień Gates, który stwierdził, że w pierwszym etapie powinno to przyczynić się do zmniejszenia populacji o 10-15%.

Ponadto to szczepienie wiąże się z brutalną zbrodnią, kiedy z ciała nienarodzonego dziecka żywcem wyrywają nerkową tkankę, a następnie zostaje ono zamordowane. Krew tych zamordowanych dzieci duchowo werbuje ludzi pod panowanie szatana. Więc jest to szatański anty-chrzest. Usprawiedliwianie się, że to jest jakaś odległa linia komórkowa, a tym samym odwracanie od istoty, jest ze strony władz kościelnych rażącym oszustwem opinii publicznej i zbrodnią.

Arcybiskup Vigano, wbrew temu, proroczo wykazał absolutną niedopuszczalność przyjmowania przez chrześcijan mRNA szczepionki, ponieważ ona wiąże się z przelaniem krwi sadystycznie zamordowanych nienarodzonych dzieci i duchowo stanowi satanistyczny antychrzest!

Wezwanie arcybiskupa Vigana do stworzenia międzynarodowego ruchu oporu, zanim powstanie planowane piekło na ziemi, jest bardzo aktualne i prorocze.

 Klątwa, która na nas w tym czasie spadła, nadeszła z powodu zdrady Kościoła, dlatego Kościół musi najpierw pokutować! W jaki sposób? Musi nazwać fałszywego papieża fałszywym papieżem i oddzielić się od niego. Powinna znaleźć się przynajmniej garstka biskupów, którzy uznają za nowego papieża osobę, która przyczynę obecnej duchowej i fizycznej katastrofy widzi prawdziwie. Nowy papież musi być takim mężem Bożym, który już się sprawdził i odważnie przeciwstawił się homo-sieci w hierarchii kościelnej i publicznemu bałwochwalstwu związanemu z demonem Pachamamą.

Przede wszystkim nowy papież musi być człowiekiem, który bohatersko zprzeciwstawił się zorganizowanemu oszustwu z covid-aferą i ludobójczym szczepieniom. Tą znaną postacią jest arcybiskup Carlo Maria Vigano. Tylko on dzisiaj może wnieść Ducha Prawdy do odnowy Kościoła. Sam jest ale bezradny! Muszą dołączyć do niego szczerzy biskupi ze swoimi diecezjami. W tych nadzwyczajnych warunkach odpowiedzialność za mianowanie papieża spoczywa na odważnych biskupach, a nie na oficjalnym konklawe, które jest w rękach bergoglianskiej sekty i masonów. Innego rozwiązania w tej sytuacji nie ma.

Bergoglio nadużył struktury kościelnej i wciągnął Kościół katolicki w gwałtowny proces doktrynalnego i moralnego samozniszczenia. Stopniowo przekształca Kościół Chrystusowy w nierządnicę antychrysta i synagogę szatana. Dziś jest całkowicie jasne, że prawowierny papież nie może zostać oficjalnie wybrany. Apostatyczny Watykan, pod wpływem masonów, będzie wybierał Franciszka nr 2, nr 3…, który będę kontynuować linię samolikwidacji Kościoła i ludzkości.

Jeśli ty, drogi biskupie, w tej sytuacji nie staniesz w obronie Carla Marii Vigana, to pozostaniesz pod klątwą i po śmierci zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności za niewykonanie tego, do czego w krytycznym momencie byłeś zobowiązany i jaką była dla ciebie wola Boża! Zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności za całe zło, które spowodowałeś swoją zdradą i tchórzostwem, a także stracisz koronę wiecznej chwały!

Wy, drodzy biskupi, macie dziś obowiązek oddzielić Kościół Chrystusowy od arcyheretyka i autodestrukcyjnego systemu. To nie jest schizma! Jest to warunek dokonania ratunkowego kroku, czyli ponownego zjednoczenia Kościoła Chrystusowego z Chrystusem i z Jego prawdziwym zastępcą, którym obecnie jest Carlo Maria Vigano.

Jest to wyjątkowa sytuacja i konieczne jest podjęcie nadzwyczajnych kroków ratunkowych. Jest wielka nadzieja, że po Carlo Maria Vigano nastąpi linia prawowiernych papieżów, nawet jeśli mieliby być w katakumbach i umierać jako męczennicy, jak to było w przypadku większości papieży pierwszych trzech stuleci.

W tej sytuacji warunkiem wstępnym nie tylko dla odrodzenia Kościoła, ale dzisiaj także dla zbawienia ludzkości, jest stanąć w obronie Carla Marii Vigana i mianować go prawowitym papieżem.

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr            + Tymoteusz OSBMr

biskupi-sekretarze


BKP: Noworoczny apel do biskupów Kościoła katolickiego |

Pobierz: BKP: Noworoczny apel do biskupów Kościoła katolickiego (27.12.2021)

Za; http://vkpatriarhat.org/pl/?p=19294

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: