Dr med. Wodarg i prof. med. Bhakdi w Polsce!

Jeszcze w styczniu 2022 roku na zaproszenie Ordo Medicus przyjedzie do Polski dr med. Wolfgang Wodarg, a w marcu prof. med. Sucharit Bhakdi wraz z żoną prof. Kariną Reiss.

Zarówno dr Wodarag, jak i prof. Bhakdi spotkają się z Polakami w kilku miastach w Polsce przy okazji promując swoje książki. Wkrótce ukaże się książka dr. Wodarga wydana przez Fundację Instytut Ordo Medicus.

Ponadto dr Wodarg, jak i prof. Sucharit Bhakdi wezmą udział w posiedzeniach Komisji śledczej ds. pandemii.

Wszystkie spotkania z publicznością i posiedzenia Komisji śledczej będą nagrywane, transmitowane do internetu i profesjonalnie tłumaczone. Zapowiadają się wielkie wydarzenia, które, mamy nadzieje, odbiją się szerokim echem w Polsce i będzie to kolejny wkład w unikaną przez mainstreamowe media i polityków debatę.

Profesjonalna organizacja tak wielu wydarzeń wiąże się z kosztem ok. 50 tys. złotych, ale uważamy, że warto to robić. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe na miarę swoich możliwości. Jeśli te inicjatywy zyskają Państwa wsparcie to będzie to dla nas sygnał, żeby organizować kolejne, wielkie wydarzenia na merytorycznie światowym poziomie.

Szczegółowe terminy spotkań i posiedzeń Komisji podamy we właściwym czasie.

Więcej zobacz tutaj: https://ordomedicus.org/dr-med-wodarg-i-prof-med-bhakdi-w-polsce/

Prof. med. Sucharit Bhakdi w Polsce!

Prof. med. Sucharit Bhakdi, wybitny naukowiec, który znajduje się w ścisłej czołówce uczonych walczących w Niemczech z nieuzasadnionymi medycznie i naukowo obostrzeniami rządowymi, przyjedzie na zaproszenie Ordo Medicus do Polski! Weźmie udział w posiedzeniu Komisji śledczej ds. pandemii oraz wygłosi trzy wykłady z udziałem publiczności. Wszystkie prelekcje i posiedzenie będą transmitowane do internetu. Szczegóły dotyczące terminów i miejsc spotkań zostaną podane w odpowiednim czasie.

Organizacja jego przyjazdu wiąże się z dużymi kosztami (podróży, tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne, wynajem sal, obsługa techniczna, itp.). Dlatego zachęcamy i prosimy o hojne wsparcie na miarę swoich możliwości finansowych: https://ordomedicus.org/wspieram/

Głos prof. Bhakdiego dociera również poza granicę naszego sąsiada, jak choćby do Polski, gdzie ukazały się (wraz z prof. Kariną Reiss) dwie jego książki. Druga została wydana w wydawnictwie Ordo Medicus.

Prof. Bhakdi odwiedzi nasz kraj wraz ze swoją żoną Kariną Reiss, która od 15 lat zajmuje się badaniami naukowymi w dziedzinie biochemii, biologii komórki i medycyny. Prowadzi również wykłady w tym zakresie. Jej zawodowe kwalifikacje są poświadczone przez wyróżnienia i ponad 50 oryginalnych artykułów w międzynarodowych czasopismach naukowych, które były cytowane ponad 3500 razy. Jej indeks Hirscha to 40, co odpowiada bardzo wysokiemu poziomowi.

Prof. dr med. Sucharit Bhakdi – naukowiec i lekarz, wybitny specjalista w  dziedzinie mikrobiologii i  epidemiologii chorób zakaźnych oraz immunologii. Przez 22 lata był dyrektorem Instytutu Mikrobiologii Medycznej i Higieny na Uniwersytecie w Moguncji w Niemczech. Autor kilkuset publikacji naukowych, jeden z najczęściej cytowanych naukowców w dziedzinie medycyny w Niemczech. Jego indeks Hirscha to 86, co odpowiada poziomowi noblistów.

W  latach 1990–2012 był redaktorem naczelnym czasopisma naukowego „Medical Microbiology and Immunology”.
Prof. Sucharit Bhakdi otrzymał kilkanaście wyróżnień za swoją pracę naukową.

Więcej zobacz tutaj: https://ordomedicus.org/prof-med-sucharit-bhakdi-w-polsce/

__________________________________________

Zobacz:

Pandemia zdemaskowana – prof. Karina Reiss, prof. med. Sucharit Bhakdi

Prof. Sucharit Bhakdi – Wykład 29-09-2021 – COVID, szczepienia

Dr Bhakdi wyjaśnia skutki szczepionki COVID: Wywiad z dr Mercolą, Global Research

Szczepionki na COVID „zdziesiątkują światową populację”, ostrzega prof. Sucharit Bhakd

Szkodliwość szczepionek: Lekarze z Covid Ethics wysłali list do dziesiątek tysięcy lekarzy w Europie

Jedna odpowiedź na “Dr med. Wodarg i prof. med. Bhakdi w Polsce!”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: