Vera Sharav w rozmowie z Reinerem Fuellmichem – Przygotowania do Norymbergi 2.0 (napisy PL

Oto ważny i bardzo ciekawy wywiad przeprowadzony kilka dni temu przez Reinera Fuellmicha z Verą Sharav.

Po raz pierwszy opublikowano o 07:33 UTC 5 kwietnia 2021 r.

Vera pochodzi z Rumunii, jest obrońcą praw człowieka, aktywistką na rzecz wolności medycznej i prezesem założonego przez siebie w 2001 r. Sojuszu Na Rzecz Ochrony Przed Badaniami Na Ludziach (The Alliance for Human Research Protection). Tematem wątpliwych praktyk koncernów farmaceutycznych zainteresowała się po tym, jak jej nastoletni syn zmarł w wyniku śmiertelnej reakcji na klozapinę, którą przepisano mu z powodu zaburzeń schizo-afektywnych.

Szczególnym obiektem jej zainteresowania są badania kliniczne przeprowadzane bez świadomie wyrażonej zgody pacjenta. Okazuje się, że jest to powszechna praktyka – ludzie są wprowadzani przez w błąd i nakłaniani do udziału w testach leków, zawoalowanych jako leczenie docelowe. Uchwalone przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food And Drug Administration) przepisy sankcjonujące tzw. „ograniczenie lub zrzeczenie się świadomej zgody” pozwalają na testowanie leków i produktów farmaceutycznych na osobach nieprzytomnych, ubezwłasnowolnionych lub niezdolnych do wyrażenia zgody. Praktyka ta narusza podstawowe zasady badań medycznych w cywilizowanym społeczeństwie.

Vera służyła w Children’s Workgroup przy Narodowym Komitecie Doradczym ds. Ochrony Badań Nad Ludźmi, gdzie jako jedyna sprzeciwiała się wykorzystywaniu dzieci w eksperymentach medycznych wysokiego ryzyka.

Nagłośniła kilka skandali związanych z praktykami przemysłu farmaceutycznego, m.in. eksperymenty z pestycydami na ludziach, wykorzystywanie więźniów do badań nad narkotykami, eksperymenty medyczne na pacjentach placówek psychiatrycznych.

Dzięki swej aktywności udało jej się m.in.:
– zainicjować dwa dochodzenia federalne w sprawie wykorzystywania dzieci w placówkach opieki zastępczej jako świnek morskich w testowaniu eksperymentalnych leków i szczepionek na AIDS
– doprowadzić do zawieszenia eksperymentu, w ramach którego testowano na nowojorskich dzieciach fenfluraminę
– zainicjować publiczną debatę na temat etyki eksperymentów medycznych wywołujących nawroty u pacjentów ze schizofrenią
– doprowadzić do zawieszenia eksperymentu pestycydowego na dzieciach prowadzonego przez Agencję Ochrony Środowiska
– wszcząć kampanię przeciwko koncernom Northfield Laboratories i Biopure, producentom sztucznego substytutu krwi, po tym jak okazało się, ze firmy te testują swe produkty na ludziach nieprzytomnych, a z kolei przed ludźmi którzy wyrazili dobrowolną zgodę na udział w testach tych produktów, zatajono, że są one toksyczne

Wśród jej publikacji znajdują się m.in. „Szczepienia obowiązkowe: pogwałcenie etyki lekarskiej i praw człowieka” (2011), „Ochrona i osób z zaburzeniami decyzyjnymi i osób ubezwłasnowolnionych przed nadużyciami w badaniach biomedycznych” (2008), „Badania przesiewowe w kierunku chorób psychicznych: fuzja eugeniki i przemysłu farmaceutycznego” (2005), „Konflikty interesów w badaniach biomedycznych szkodzą dzieciom niepełnosprawnym i bez niepełnosprawności” (2004), „Dzieci w badaniach klinicznych: konflikt wartości moralnych” (2003) oraz „Etyka przeprowadzania eksperymentów medycznych wywołujących psychozy” (1999).

Reiner Fuellmich jest doktorem prawa specjalizującym się w pozwach przeciwko korporacjom. Zasłynął jako prawnik, któremu udało się skazać samochodowego giganta Volkswagen w sprawie katalizatorów, a także ujawnić działania Deutsche Banku jako jednej z najbardziej toksycznych organizacji przestępczych na świecie. Obecnie zaangażowany jest w proces przeciwko Kuehne and Nagel, największej na świecie firmie przewozowej, którą pozwał w związku z przekupstwem na wiele milionów dolarów.

Reiner jest też członkiem niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. oszustwa Covid-19. Komisja ta zainicjowała utworzenie potężnej międzynarodowej grupy lekarzy, naukowców, ekonomistów, przedsiębiorców, sędziów i prawników, którzy aktualnie współpracują przy przygotowaniach do największego pozwu zbiorowego wszechczasów, związanego z oszustwem Covid-19. Zamierzają udowodnić na drodze sądowej, że tzw. pandemia koronawirusa nigdy nie była problemem zdrowotnym, lecz jest w rzeczywistości operacją fałszywej flagi, której celem jest depopulacja planety, wprowadzenie globalnej medycznej dyktatury, umocnienie i centralizacja władzy w rękach samozwańczych „elit” oraz eliminacja konkurencji dla wielkich koncernów ze strony małych i średnich przedsiębiorstw (poprzez doprowadzenie ich do bankructwa) i transfer ich majątku na członków skorumpowanej kliki z Davos.

Działania osób i instytucji, które doprowadziły cały świat do korona-psychozy, Reiner nazwał największym oszustwem w historii i największą zbrodnią przeciw ludzkości jaką kiedykolwiek popełniono.

Link do oryginalnego nagrania:

https://new.awakeningchannel.com/11-international-network-of-lawyers-the-cv19-crisis-is-a-fraud-and-those-responsible-will-be-sued-part-11/

First published at 07:33 UTC on April 5th, 2021.

2 odpowiedzi na “Vera Sharav w rozmowie z Reinerem Fuellmichem – Przygotowania do Norymbergi 2.0 (napisy PL”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: