Kanada: Rozpoczął się proces sądowy o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości Norymberga 2

Watykan i osobiście papież Franciszek jako zwierzchnik wszystkich katolików na świecie, jest oskarżony razem z innymi globalistami w międzynarodowym procesie o ludobójstwo Norymberga 2 / Zobacz: https://stateofthenation.co/wp-content/uploads/2021/03/Covid-Lawsuit-Filed-in-Canada.pdf

Norymberga 2 rozpoczęła się

Rozpoczął się proces sądowy o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości złożony i zaakceptowany przez Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Kanady (patrz link poniżej). Zespół składający się z ponad 1000 prawników i ponad 10 000 ekspertów medycznych kierowany przez Reinera Fuellmicha, jednego z najpotężniejszych prawników w Europie, który wszczął największą w historii sprawę i złożył pozew sądowy pod nazwą „Norymberga 2” przeciwko WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i Davos Group (Światowe Forum Ekonomiczne kierowane przez ponad 80-letniego Klausa Schwaba) za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Dr. Reiner Fuellmich jest niemiecko-amerykańskim prawnikiem, to on wygrał wielomilionowe sprawy przeciwko oszustwom Deutsche Bank i przeciwko Volkwagenowi za oszustwo Dieselgate.

Dr. Reiner Fuellmich jest jednym z założycieli „Niemieckiej Koronnej Komisji Śledczej”. Fuellmich i jego zespół zebrali tysiące dowodów naukowych wykazujących całkowitą niewiarygodność testów PCR i stojące za nimi oszustwo.

Fuellmich mówi o szczepionkach, że „nie mają one nic wspólnego ze szczepieniami, ale są częścią eksperymentów genetycznych”. Oprócz błędnych testów i fałszywych aktów zgonu przygotowanych przez skorumpowany personel medyczny, sama „eksperymentalna” szczepionka narusza Artykuł 32 Konwencji Genewskiej. Zgodnie z art. 32 IV Konwencji z 1949 r. „okaleczenia i eksperymenty medyczne lub naukowe, które nie są konieczne do leczenia osoby” są zabronione.

Zgodnie z art. 147 przeprowadzanie eksperymentów biologicznych na ludziach jest poważnym naruszeniem Konwencji. „Eksperymentalna” szczepionka narusza wszystkie 10 kodeksów norymberskich, które przewidują karę śmierci dla tych, którzy naruszają te międzynarodowe traktaty”.
 

Fuellmich dodał, że wszystko to było od jakiegoś czasu zaplanowane do realizacji w 2050 r. „Ale potem” ludzie pociągający za sznurki stali się zachłanni i postanowili przewidywać plany, najpierw w 2030, a ostatecznie w 2020 r.”, dodając

    „Myślę, że to w tym pośpiechu, jest przyczyna, że popełniają tyle błędów. Np. producenci szczepionek nie przewidzieli, że będzie tak wiele skutków ubocznych i zgonów”.

   „Europa” – kontynuuje Fuellmich – „jest głównym polem bitwy tej wojny. To dlatego, że jest całkowicie zbankrutowana. Fundusze emerytalne zostały całkowicie splądrowane. Dlatego chcą przejąć kontrolę nad Europą, zanim ludzie się zorientują, co jest. ”.

Ale kim są ci ludzie pociągający za sznurki?

Według Fuellmicha jest to grupa około 3000 superbogaczy.

Do tej grupy należy klika Davos skupiona wokół Klausa Schwaba. Czego oni chcą? Pełnej kontroli nad ludźmi.

   „Przekupują lekarzy, personel szpitalny i polityków. Zagrożeni są ludzie, którzy nie współpracują. Używają wszelkiego rodzaju technik psychologicznych, aby manipulować ludźmi”. „Media głównego nurtu  fałszują rzeczywistość i mówią, że większość ludzi jest za środkami i szczepionkami. To z pewnością nieprawda. Na przykład prawie każdy, z kim rozmawiam w Niemczech, wie, że maska ​​nie chroni przed niczym, teraz prawie każdy jest informowany przez alternatywne media. Stare media wymierają”.

Rady Fuellmicha?

   „Rozpowszechniaj prawdę i fakty tak bardzo, jak to możliwe i nie marnuj energii na ludzi, którzy się desperacko szczepią. Nie możemy uratować wszystkich. Wielu ludzi umrze”

Oficjalna strona internetowa Komisji Corona: corona-ausschuss.de/Oficjalny dokument (PDF) Najwyższego Trybunału Sprawiedliwości Kanady. (po angielsku) stateofthenation.co/wp-content/upl

Zobacz:

Szykuje się „druga Norymberga”? Pozew przeciw odpowiedzialnym za „skandal covidowy”

COVID Fraud – prawnicy i eksperci medyczni wszczynają postępowanie sądowe przeciwko W.H.O i światowym liderom za „Zbrodnie przeciwko ludzkości”

 

3 odpowiedzi na “Kanada: Rozpoczął się proces sądowy o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości Norymberga 2”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: