Braun poleca książkę „Macie diabła za ojca”!

Grzegorz Braun_poleca książkę „Macie diabła za ojca”! Piotr Gliński zakomunikował, że przyjął roboczą definicję antysemityzmu, kuchennymi drzwiami do systemu prawno- ustrojowego w Rzeczpospolitej Polskiej został wprowadzony ten paragraf anty antysemicki„!
 

Bestseller

Macie diabła za ojca – Curzio Nitoglia

Indeks: MDZO

Książka „Macie diabła za ojca” Curzio Nitoglia ukazuje faktyczny stan, w jakim obecnie znajduje się judaizm, a także określa stanowisko, jakie przyjmuje Kościół katolicki wobec wiary żydowskiej.

89,00 zł  Brutto

Przedsprzedaż! Wysyłka po 14.12.21

Do czego nawiązuje tytuł książki?

Żydzi przestali być dla Boga narodem wybranym w momencie, w którym nie uznali Pana Jezusa za Zbawiciela. Od tej chwili to katolicy stanowią umiłowaną przez Boga społeczność. Skoro zatem naród żydowski wypadł z powołania prowadzącego go do Stwórcy, należy sądzić, że jego symbolem stał się w efekcie szatan. W obecnym stanie judaizmu zbawczy prymat staje się niestety – wraz z odrzuceniem Chrystusa – prymatem potępienia. Jeśli nawrócenie zostanie przez Żydów ostatecznie odrzucone, wówczas nieodwołalność zbawczego powołania przekształci się w nieodwołalność potępienia.

Jakie stanowisko przyjmuje Kościół względem judaizmu?

Dzieło „Macie diabła za ojca” ukazuje stanowisko, jakie przyjmuje Kościół katolicki względem kwestii żydowskiej (przed deformacjami, jakie nastąpiły w efekcie Soboru Watykańskiego II). Doktryna ta została przedstawiona z teologicznego, politycznego, ekonomicznego, i etnicznego punktu widzenia, w świetle Pisma Świętego, tradycyjnego Magisterium, a także z perspektywy autorów kontrrewolucyjnych, którzy pisali o spisku żydowsko-masońskim przeciwko Kościołowi rzymskiemu w ostatnich stuleciach. Kościół zawsze potępiał bezinteresowną nienawiść do żydowskiej krwi, ale nigdy nie potępił walki z myślą judeo-talmudyczną – sprawiedliwość i miłość nie wykluczają rozważnej i umiarkowanej obrony. Mówienie o wadach lub niebezpieczeństwach judaizmu nie jest antysemityzmem. Tekst książki odnosi się do problemu żydowskiego w duchu prawdziwej miłości, ponieważ nie ma nic bardziej szkodliwego dla żydów niż ukrywanie lub zmuszanie ich do zapomnienia o fundamentalnych prawdach Objawienia, pozostawiając ich tym samym w złudzeniu bycia obdarzonym łaską przez Boga.

Odwieczna walka dobra ze złem

Teologiczne / historyczne / geopolityczne przesłanki są oczywiste: ciągła opozycja między Bogiem a Szatanem odpowiada równie nieredukowalnej opozycji między Kościołem a Synagogą, między Miastem Boga a Miastem Szatana. Ta opozycja jest tak fundamentalna, że po wcieleniu Słowa możliwe są dla człowieka tylko dwie drogi i dwie cywilizacje: chrześcijańska i żydowska.

Echo tego sporu między Kościołem a Synagogą wypełniło dwa tysiące lat historii. A po dwóch tysiącleciach najprawdopodobniej zbliżamy się do prawdziwie apokaliptycznego czasu: z jednej strony spisek Synagogi przeciwko Kościołowi, z drugiej kabalistyczno-masoński duch, który zaatakował wszystko, co nas otacza.

Widoczna klęska sił dobra wydaje się nieuchronna. Niemniej jednak nie możemy się poddawać, idąc za przykładem św. Tomasza More’a, który napisał: „O Panie, nie zgorsz mnie w obliczu zła i grzechu, ale daj mi siłę, aby je naprawić”. Dzisiaj pozostały nam tylko dwie drogi: chrystianizować się lub judaizować. Co stanowi najlepszą obronę dla chrześcijanina, aby nie został on zanieczyszczony judaizmem? – sam Jezus Chrystus!


Kościół katolicki jest i na zawsze pozostanie głównym wrogiem kahału!

Spis treści

Przedmowa
Rozdział 1. Zabójstwo Boga
Rozdział 2. Skazanie Jezusa na śmierć
Rozdział 3. Kwestia Mesjasza
Rozdział 4. Mord rytualny
Rozdział 5. Jeszcze odnośnie do mordu rytualnego
Rozdział 6. Konfrontacja prawa Mojżesza z prawem Ewangelii
Rozdział 7. Prawo Mojżeszowe i prawo ewangeliczne według Ojców Kościoła
Rozdział 8. Kabała
Rozdział 9. Chrystus i chrześcijanie w świetle Talmudu
Rozdział 10. Wiara, etyka i rytuały religii żydowskiej
Rozdział 11. Toledoth Jeshu: żydowska antyewangelia
Rozdział 12. Żydowska historia, żydowska religia okiem Israela Shahaka
Rozdział 13. Filozofia ezoteryczna masonerii
Rozdział 14. Związki pomiędzy judaizmem i masonerią
Rozdział 15. Prawdziwy kres masonerii
Rozdział 16. B’nai B’rith – czyli masoneria żydowska
Rozdział 17. O działalności Opus Dei
Rozdział 18. Jeszcze na temat Opus Dei
Rozdział 19. Antyjudaizm i antysemityzm: korzenie i przyczyny
Rozdział 20. Spisek żydowsko-masoński przeciw Kościołowi rzymskiemu
Rozdział 21. Żydowsko-masońska infiltracja Kościoła rzymskiego
Rozdział 22. Problem marranów
Rozdział 23. Islam i judaizm. Obrzezani kuzyni
Rozdział 24. Syjonizm: cudowne marzenia czy straszliwy szach?
Rozdział 25. Zniszczenie świątyni jerozolimskiej
Rozdział 26. Antychryst
Rozdział 27. Mity założycielskie syjonizmu
Rozdział 28. Współczesne oblicza judaizmu: mondializm, plutokracja, masoneria
Rozdział 29. Wielki kahał: zatrważający sekret
Rozdział 30. Wojownicy Izraela
Rozdział 31. Kontrrewolucja i judeomasoneria
Rozdział 32. Nawróćcie się, żydzi!
Rozdział 33. Epilog. Macie diabła za ojca!
Suplementy

Wydawnictwo 3DOM

https://3dom.pro/18778-macie-diabla-za-ojca-curzio-nitoglia-kubek-gratis.html?gclid=EAIaIQobChMI6da507Dc9AIVEd-yCh05UARYEAAYASAAEgLNefD_BwE

 

 

 

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: