I nie pozwolimy wam w żadnym wypadku na przymus szczepień. Jest mnóstwo powikłań. Młodzi ludzie nagle umierają, sportowcy nagle umierają, jak to się dzieje? Gdzie są panie ministrze ci eksperci, którzy mówili, że nikt nie będzie ciężko przechodził, nikt nie będzie ciężko chorował? Czy nadal macie zamiar leczyć ludzi panadolem, czy paracetamolem czy innymi lekami? Czy nie wiecie, że jest  amantadyna, o której mówi dr Bodnar?

Czy nie wiecie, że są antybiotyki i inne leki, którymi należy leczyć? Gdyby tymi lekami Polacy byli leczeni, mielibyśmy kilkadziesiąt tysięcy zgonów mniej i doskonale o tym wiecie.

Dlatego szanowni państwo, drodzy rodacy dzisiaj jest ten moment, kiedy musimy się zmobilizować, kiedy musimy siłą milionów Polaków powiedzieć nie. Jeżeli dzisiaj tego nie zrobimy, to pierwszym krokiem będą te trzy grupy które, będą zmuszone do szczepień a potem cała reszta.

Wiemy, że jest to działanie niekonstytucyjne i działanie niezgodne z prawem. Dlatego jeżeli zrobicie ten ruch, to musicie mieć świadomość, że to nie będzie protest, przemarsz ale to będzie zdecydowane działanie milionów Polaków, dlatego nie radzimy. To jest ten moment, kiedy musimy zacząć działać skutecznie.