Szczepienie – wyrok śmierci. Opinia naukowca z Oxford. (napisy PL)

Dr Sean Brooks na posiedzeniu Rady Szkolnej w stanie Ohio w telegraficznym skrócie przedstawia trzy sposoby, na jakie szczepionka mRNA wyrządza człowiekowi letalne szkody.

Dr Sean Brooks z Oxfordu: TO zabije Cię na 3 sposoby

Dr Sean Brooks, PhD, Oxford.

Nazywam się Shawn Brooks, dr nauk humanistycznych, Oxford. Mam na swoim koncie 48 publikacji, w tym 23 książki. Studiowałem medycynę zdrowia, anatomię i fizjologię przez około 21 lat. Dr Robert Malone, który stworzył szczepionkę messenger RNA [mRNA], powiedział, że nikt nie powinien brać tych szczepionek, nigdy, w żadnym wypadku. I mówi – nigdy tego nie róbcie!

Więc pozwólcie mi wyjaśnić, co się stanie z ludźmi, którzy wzięli, przepraszam, ludzie, którzy to wzięli umrą w ciągu następnych sześciu do trzech, maksymalnie pięciu lat. Z trzech powodów.

Po pierwsze drastycznie obniżyliście swój własny system odpornościowy o 35%. 

Pierwsza dawka zmniejszyła o co najmniej 15%, druga – o 35%. Jeśli weźmiesz jakąkolwiek dawkę przypominającą, umrzesz. To wszystko. Jeśli w przyszłość weźmiesz zastrzyk przeciwko grypie, umrzesz.

Drugi powód, wzmocnienie zależne od przeciwciał.

Wzmocnienie zależne od przeciwciał jest tym, co dzieje się w przypadku tych szczepionek z każdym, kto je przyjął, o ile oczywiście nie przyjąłeś placebo. ale nie ma możliwości, żebyś to wiedział. Więc biorąc pod uwagę ten fakt, wzmocnienie zależne od przeciwciał oszukuje cały organizm, że komórka, która zjada patogen, zjada go, a tak nie jest, prowadzi to do tzw. burzy cytokinowej, która powoduje niewydolność organów. To spowoduje twoją śmierć, i nie da się tego powstrzymać, Żadna ilość leków tego nie powstrzyma.

Trzecia sprawa – krzepnięcie krwi.

Każdy, kto przyjął szczepionkę, dostaje zakrzepów krwi. Jeśli mi nie wierzysz, jest sposób, żeby się o tym przekonać. Zróbcie test na D-Dimer. To, co robi, to wykrywa zakrzepy krwi, krzepnięcie krwi na poziomie mikroskopowym. W tej chwili, gdy do pana mówię, wycinamy ludziom skrzepy pełne krwi. Miliony zmarły od szczepionek. Na ostatnim spotkaniu Rady Szkolnej w Ohio, opowiedział się pan za tym, by ludzie przyjmowali zastrzyki w przyszłości, wraz z noszeniem masek, i słyszałem jak rodzice mówili to samo. Więc do rodziców, którzy rozważają zaszczepienie swoich dzieci, zamierzacie je trwale wysterylizować. Ludzie, którzy przyjęli szczepionkę są sterylizowani. 80% ciężarnych kobiet, które zostały zaszczepione, straciły swoje dzieci w pierwszym trymestrze. Nie możesz mieć dzieci. 

Wstrzyknąłeś sobie również odpowiednik wirusa HIV.

Nie możesz już karmić piersią, oddawać krwi, organów, osocza, ani szpiku kostnego. Jeśli mi nie wierzysz, spróbuj oddać krew i osocze, i przekonaj się, co się stanie. Dostaniecie odmowę. Chyba, że mieszkasz w Kalifornii, gdzie pozwalają ludziom oddawać toksyczną krew z proteinami spike.

Szczepionki tworzą białka kolców. Są w samych szczepionkach. Tworzą je przez rozerwanie twojego RNA na pół. Nie jesteś już człowiekiem, jesteś czymś innym, i jesteś podatny na niezliczone choroby.

Oto, co się stanie w przyszłości już niedługo.Nie wiem jaki procent waszego personelu przyjmuje szczepionki, ale wasza szkoła zostanie zamknięta, nie zostanie otwarta. Zostaniecie zamknięci, ponieważ oni zachorują i umrą. To się stanie w każdym z waszych budynków. To się stanie – to już się dzieje. (Dziękuję Panu…) Założę się, że tak jest. To już się dzieje. Życzę powodzenia. (Dziękuję Panu…) Nic nie może tego powstrzymać.


Zobacz więcej: 

https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/circ.144.suppl_1.10712?fbclid=IwAR1zLek4ohispktLbk_SVe2A0juTS2GEAIRt4qHRXwLDX2ECX6_d4fCjG5g

Źródło:

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: