OPERACJA ”FAŁSZYWEJ FLAGI” NA GRANICY – CO DZIEJE SIĘ ZA KULISAMI ”KRYZYSU EMIGRACYJNEGO ?

ożna przyjąć taki scenariusz, że to co dzieje się na wschodniej granicy Polski to jedynie działania mające na celu rozsiewanie strachu którym nakarmi się osoby żyjące tym co zobaczą lub usłyszą w reżimowych środkach masowego przekazu.

Że rozejdzie się to po łokciach tak jak wszystko co widzieliśmy do tej pory, a na miejsce tych nadgranicznych przepychanek wejdą kolejne skandale, afery itp. wyreżyserowane szopki z udziałem zadaniowanych przez korporacje aktorów grających np. polityków.

Tyle, że z każdym dniem infrastruktura umożliwiająca przeprowadzenie działań zaplanowanych przez korporacje się rozrasta, a ciężkiego sprzętu bojowego przybywa. Tyle milionów dolarów wydanych na uzbrojenie i przygotowanie poligonów chyba nie pójdzie na marne.

Dziwnym trafem osoby które do tej pory rozsiewały strach w Narodzie Polskim lub odwracały uwagę Narodu skupiając ją np. na tym co się działo na granicy Ukraińsko-roSSyjskiej lub jak to nie obsłużono kogoś w sklepie bez maseczki teraz twierdzą, że ruchy militarne których jesteśmy świadkami to nic takiego lub siedzą cicho.

Trochę to dziwne.

Niby Polacy, niby uświadamiacze kierujący się postawa Patriotyczną którzy wzbudzili zaufanie wielu Ludzi, ale o zagrożeniu jakie generowane jest na granicy z Białorusią ani słowem. I dobrze. Ludzie szybko oddzielą ziarno od plewy, a zdrajców od Patriotów. Wszelkie materiały filmowe i zdjęcia zawierające ciężki sprzęt bojowy transportowany na terytorium Polski są skutecznie wykorzystywane przez reżimy zza wschodniej granicy do propagandy rozsiewanej np. wśród Białorusinów.

I zapewniam Was, że gdyby żaden cywil nie zrobił zdjęcia czy nie nakręcił takiego filmiku który udostępnił później w sieci to zrobiłyby to reżimowe struktury które z założenia powinny stać na straży Narodu Polskiego właśnie po to aby mogły być wykorzystane przez rzekomo wrogie reżimy do propagandy w sąsiednich krajach.

Ten sam mechanizm działania o którym już wspominałem jak to MON wypuścił info, że czołgami zaparkują w Bramie Smoleńskiej po czym taka informacja została ściągnięta, ale do zasiania fermentu wystarczyło. Większość ciężkiego sprzętu bojowego jaki korporacje poświęciły na planowany spektakl już dawno był upychany w Polsce i na Białorusi.

Transporty jakie obecnie widzimy to ochłap jaki wykorzystywany jest głównie do podburzania Naszych wschodnich sąsiadów, dokładnie tak samo jak ta sytuacja gdzie na granicę przywieziono jakiegoś roSSyjskiego aktora grającego polityka który zaczął obrażać wprogramowane przekonania religijne Polaków typu „Wiara znaczy dla was mniej niż wypłata i instrukcje z Brukseli” i opublikował to nie kto inny jak rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych (dziwna ta nazwa) .

To wszystko ustawka!

Nikogo nie dziwi fakt publikowania materiałów filmowych ze strefy w której nie wolno filmować jak to przedstawiciele Polskich służb muszą odpierać ataki aktorów grających uchodźców co było podstawą do szybkiego wysłania żołnierzy brytyjskich do Polski na których się nie skończy. To tylko pretekst do wprowadzenia żołnierzy obcych armii na terytorium Polski.

Kolejnym mechanizmem ich przemycania są np. ćwiczeniach TUMAK-21 które właśnie odbywają się dziwnym trafem na poligonach najbliżej obwodu Kaliningradzkiego i granicy z Białorusią co również posłuży za element propagandy za wschodnią granicą.

Cofnij się do postu z 9 października w którym opisałem jak wyglądało spreparowanie wybuchu IIWŚ. Wiele działań jakie ją poprzedzało zostało powtórzonych i przemyconych pod Naszymi nosami niejednokrotnie z Naszym udziałem. Okupant ma dopracowane do perfekcji metody kontroli całych Narodów. Ale najwyraźniej nadal nie przestał się Nas bać skoro kolejny raz próbuje napuścić przedstawicieli Rasy Białej na siebie.

Z zaległych informacji z Polski to Podkarpacie odgradzane jest właśnie płotem chroniącym rzekomo przed rozprzestrzenianiem się ASF. Problem w tym, że wirus ten przenoszą nawet muchy co świadczy o tym, że to taki sam paradoks jak maseczka chroniąca przed świrusem. Oczywiście płot ten jak i każdy inny chroniący rzekomo przed rozprzestrzenianiem się ASF budowany jest z kieszeni Polaków.

Taka koincydencja, że w województwie podkarpackim przeprowadzono w zeszłym tygodniu ćwiczenia Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania pod kryptonimem „PATROL-21” (tam TUMAK tu PATROL) który ma ostrzegać ludność cywilną przed zagrożeniem biologicznym, chemicznym i radiologicznym. Oczywiście taki system to działanie prewencyjne i nikt nie planuje, że na terytorium Polski mogłoby takie zagrożenie wystąpić w najbliższym czasie.

Podobne próby przeprowadzono już w Polsce w kilku innych miejscach w których również występują rzekome ogniska afrykańskiego pomoru świń. Wczoraj w miejscowości Góra (woj. dolnośląskie) w jednej ze szkół wyszło na jaw, że szpryca nie chroni przed świrusem. Nauczycielka zachorowała na świrusa pomimo przyjęcia szprycy, a dzieci z klas które uczyła zostały odesłane na kwarantannę.

Oczywiście i na tą okoliczność „specjaliści” znajdą wytłumaczenie co by gawiedź nie snuła podejrzeń, że może jednak niby mają mózgi, a dali się oszukać. EDIT: Po informacjach jakie spłynęły do mnie po publikacji tego postu okazuje się, że w wielu miejscach w Polsce chorują nauczyciele którzy przyjęli szprycę co skutkuję kolejnym zamykaniem dzieci w domach i zmuszania do spędzania połowy dnia przed komputerem zamiast w szkole. Brawo wy!

____________

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: