Niebezpieczny sojusz Rotszylda i Watykanu Franciszka

watykan Photo by Aliona & Pasha from Pexels

Święta Matko! Najbardziej globalistyczny i interwencjonistyczny papież od czasów wypraw krzyżowych w XII wieku sformalizował sojusz z największymi postaciami światowych finansów kierowanych przez nikogo innego jak szlachetną rodzinę bankową, Rothschilda.

Nowy sojusz to wspólne przedsięwzięcie, które nazywają „Radą na rzecz kapitalizmu integracyjnego z Watykanem„.

Przedsięwzięcie jest jednym z bardziej cynicznych i biorąc pod uwagę aktorów, najbardziej niebezpiecznych oszustw promowanych od czasu, gdy guru Davos WEF i protegowany Henry Kissinger, Klaus Schwab, zaczęli promować Wielki Reset światowego porządku kapitalistycznego. Co i co stoi za tą tak zwaną Radą na rzecz kapitalizmu współpracującego z Watykanem?

Na swojej stronie internetowej ogłaszają w typowej nowomowie ONZ: „ Rada na rzecz kapitalizmu włączającego jest ruchem światowych liderów biznesu i sektora publicznego, którzy pracują nad budowaniem bardziej integracyjnego, zrównoważonego i godnego zaufania systemu gospodarczego, który odpowiada na potrzeby naszych ludzi i planety„. Bardziej zrównoważony, godny zaufania system gospodarczy? Czy to nie brzmi jak niesławna Agenda 21 ONZ i jej córka Agenda 2030, globalistyczny plan generalny

Następnie twierdzą, że „kapitalizm włączający zasadniczo polega na tworzeniu długoterminowej wartości dla wszystkich interesariuszy – firm, inwestorów, pracowników, klientów, rządów i społeczności„.

Dalej mówią „członkowie Rady zmieniają zobowiązania z filarów Światowego Forum Gospodarczego Międzynarodowej Rady Biznesu na rzecz Zrównoważonego Value Creation-People, planety, zasady ładu i dobrobytu – i z tym wyprzedzeniem celów zrównoważonego rozwoju Narodów Zjednoczonych.”

Ogłaszając porozumienie z Watykanem, Lynn Forester de Rothschild zadeklarowała: „Ten Sobór będzie podążał za ostrzeżeniem papieża Franciszka, aby wysłuchał „wołania ziemi i krzyku ubogich” i odpowiedział na żądania społeczeństwa dotyczące bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego model wzrostu„.

Ich odniesienie do Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba nie jest przypadkowe. Grupa jest kolejną grupą frontową w pośpiesznej narracji globalistów, by przekonać sceptyczny świat, że ci sami ludzie, którzy stworzyli model globalizacji kierowanej przez MFW po 1945 roku i giga-korporacyjne podmioty, są potężniejsze niż rządy, niszcząc tradycyjne rolnictwo na rzecz toksycznego agrobiznesu, demontaż standardu życia w krajach uprzemysłowionych, aby uciec do krajów o taniej sile roboczej, takich jak Meksyk czy Chiny, będzie teraz prowadzić do próby naprawienia wszystkich nadużyć? Jesteśmy naiwni, jeśli to łykniemy.

Rothschild i kumple 

Po pierwsze, warto zobaczyć, kim są „inkluzyjni” kapitaliści, którzy łączą siły z papieżem i Watykanem. Założycielem jest dama o imieniu Lady Lynn Forester de Rothschild. Jest żoną 90-letniego emerytowanego megamiliardera, szefa londyńskiego banku NM Rothschilds, Sir Evelyna de Rothschild. Jednak Lady Lynn ma „pospolite” korzenie, urodziła się w amerykańskiej rodzinie robotniczej w New Jersey, której ojciec, jak mówi, pracował na dwóch etatach, aby przeprowadzić ją i jej braci przez szkoły prawnicze i medyczne. 

Wydawało się, że miała wpływowych mentorów, ponieważ przeszła na Wall Street, a następnie do telekomów, w tym Motoroli, i zarobiła dziesiątki milionów, zanim związała się z Sir Evelynem i jego zgłoszonymi aktywami o wartości 20 miliardów dolarów. Raporty mówią, że Henry Kissinger odegrał osobistą rolę w zachęcaniu do transatlantyckiej unii tych dwóch.

Lady Lynn jest również interesująca poza swoim słynnym mężem. Zgodnie z listą nazwisk osób, które latały prywatnym odrzutowcem skazanego handlarza dziećmi i zgłosiły agenta Mossadu, Jeffreya Epsteina, pojawia się jedno nazwisko:  „de Rothschild, Lynn Forester„.

Warto zauważyć, że ta sama Lynn Forester w 1991 roku, zanim wzięła sir Evelyna za męża, hojnie pozwoliła brytyjskiemu przyjacielowi w pełni korzystać z jednego z mieszkań Lynn na Manhattanie, po pozornym morderstwie ojca kobiety, brytyjskiego potentata mediów i agenta Mossadu, Robert Maxwella. 

Brytyjska przyjaciółka Lynn, Ghislaine Maxwell, oczekuje dziś na proces za współudział w handlu dziećmi w celach seksualnych jako partnerka Jeffreya Epsteina. Maxwell podobno do niedawna utrzymywał adres Lady Lynn na Manhattanie, aby zarejestrować dziwaczną organizację non-profit o nazwie Terramar, którą ona i Epstein założyli w 2012 roku, rzekomo w celu ratowania naszych oceanów. Kiedy Epstein został aresztowany, szybko rozwiązała organizację non-profit. Jednym z darczyńców TerraMaru Ghislaine’a było coś, co nazywa się Clinton Foundation, która prowadzi: do następnego przyjaciela.

Lady Lynn ma inną długoletnią przyjaciółkę o imieniu Hillary Clinton, której mąż, Bill, był również zalogowany w prywatnym odrzutowcu Lolita Express Epsteina około dwudziestu razy. Lynn i jej nowy mąż, Sir Evelyn, byli tak blisko Clintonów, że w 2000 roku nowożeńcy Rotszylda spędzili część swojego miesiąca miodowego jako goście państwa Clinton. Lady Lynn później stała się główną zbieraczką funduszy w 2008 r. i ponownie w 2016 r. na możliwą ofertę Hillary na prezydenta, zwaną „ pakowaczką „. Doradzała w Białym Domu a także Hillary w jej programie gospodarczym, wolnorynkowym, opartym na ideach Adama Smitha, jak to kiedyś opisała w wywiadzie.

„Strażnicy” Lady Lynn

Przedsięwzięcie Rothschildów z Watykanem w tym momencie, oprócz współzałożycielki Lady Lynn Forester de Rothschild, obejmuje starannie wybranych potentatów finansowych i ich wybrane fundacje, które pompatycznie nazywają siebie „Strażnikami„. To określenie brzmiące bardziej jak gang z South Side Chicago lub jakiś rodzaj mafijnych władców. Nazywają siebie strażnikami moralnymi, razem ze swoimi nowymi przyjaciółmi w Watykanie, reformy kapitalizmu.

Lista członków Guardiana obejmuje Rajiv Shah, dyrektor generalny Fundacji Rockefellera i były partner oszustwa Gates Foundation AGRA, mającego na celu wprowadzenie nasion GMO w Afryce. Fundacja Rockefellera jest zaangażowana w promowanie pandemicznej „blokady” od 2010 roku i jest podstawową częścią programu Wielkiego Resetu WEF. Właśnie opublikował raport Rockefellera, Reset the Table: Meeting the Moment to Transform US Food System.

Do Strażników Rothschilda należy także Darren Walker, dyrektor generalny Fundacji Forda. Te dwie fundacje, Ford i Rockefeller, zrobiły więcej dla kształtowania imperialnej amerykańskiej polityki zagranicznej niż nawet Departament Stanu USA czy CIA, włączając w to finansowanie nieudanej Zielonej Rewolucji w Indiach i Meksyku oraz stworzenie przez Rockefellera funduszy na uprawy GMO.

Szefem DuPont, giganta GMO i grupy chemicznej, jest kolejny strażnik, a także skandaliczne firmy produkujące szczepionki i leki, Merck i Johnson & Johnson. Firma Merck kłamała na temat ryzyka związanego ze swoim lekiem na zapalenie stawów Vioxx, dopóki ponad 55 000 użytkowników nie zmarło  z powodu zawału serca. Firma Johnson & Johnson była w ostatnich latach zamieszana w liczne oszustwa, w tym związane z negatywnymi skutkami działania leku przeciwpsychotycznego Risperdal, nielegalną obecnością rakotwórczego azbestu w proszku dla niemowląt oraz potencjalnie tysiącami działań prawnych dotyczących jej roli wiodącego dostawcy opioid w śmiertelnym  leku przeciwbólowym na receptę OxyContin firmy Purdue Pharma.

Inni Strażnicy to prezesi Visa, Mastercard, Bank of America, Allianz Insurance, BP. W 2016 r. Visa wraz z USAID stały za katastrofalnym eksperymentem Modi mającym na celu wprowadzenie gospodarki bezgotówkowej w Indiach.

Godny uwagi jest również strażnik Mark Carney, były szef Banku Anglii, a także zwolennik bezgotówkowych walut cyfrowych banków centralnych w celu zastąpienia dolara.  Carney jest teraz specjalnym wysłannikiem ONZ ds. działań i finansów w dziedzinie klimatu.

Carney jest także członkiem zarządu Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, publicznego promotora Global Reset of Capitalism, który ma na celu narzucenie „zrównoważonej” gospodarki dystopijnej Agendy 2030. W rzeczywistości kilku Opiekunów Rothschilda jest w zarządzie WEF, w tym miliarder Marc Benioff, założyciel chmury obliczeniowej Salesforce i szef OECD Angel Gurria. A były dyrektor generalny Credit Suisse, Tidjane Thiam, jest członkiem Międzynarodowej Rady Biznesu Światowego Forum Ekonomicznego.

Innymi strażnikami inkluzywnej transformacji kapitalizmu jest szef Bank of America, który został pozwany przez rząd USA za oszustwa związane z kryzysem kredytów hipotecznych w USA w 2008 roku, a także za pranie pieniędzy dla śmiercionośnych meksykańskich karteli narkotykowych i rosyjskiej przestępczości zorganizowanej . Na liście strażników jest także Marcie Frost, kontrowersyjny szef CalPERS, popełnił ogromne oszustwa  w stanowym funduszu emerytalnym Kalifornii zarządzającym ponad 360 miliardów dolarów.

Szef State Street Corporation, jednej z największych na świecie firm zarządzających aktywami, zarządzającej 3,1 biliona dolarów, jest kolejnym strażnikiem. W styczniu 2020 roku State Street ogłosiło, że będzie głosować przeciwko dyrektorom spółek z głównych indeksów giełdowych, które nie spełniają celów dotyczących zmian środowiskowych, społecznych i zarządczych. Nazywa się to zielonym inwestowaniem w ramach tak zwanego społecznie odpowiedzialnego inwestowania

Strategia WEF, forsowana również przez członków zarządu WEF, takich jak Larry Fink z BlackRock, nagradza firmy, które uważają za „społecznie odpowiedzialne„. To jest klucz do inkluzywnego programu kapitalizmu nie tylko dla inkluzywnych strażników kapitalizmu Rothschilda, ale także WEF.

Ich strona internetowa twierdzi, że strażnicy zarządzają ponad 10,5 biliona dolarów i kontrolują firmy zatrudniające 200 milionów pracowników. Teraz krótkie spojrzenie na ich nowego partnera w Watykanie.

Moralność Watykanu?

Jak na ironię, a może nie, papież Franciszek, partner wybrany, aby nadać grupie megakapitalistów Rotszylda „moralną” wiarygodność, sam jest uwikłany w to, co może być największymi skandalami finansowymi, oszustwami i nadużyciem funduszy kościelnych we współczesnej historii Watykanu. Pomimo faktu, że papież Franciszek ogłosił się nowym papieżem w 2013 roku, jednym z jego głównych zadań było uporządkowanie ogarniętych skandalami finansów Watykanu. To prawie nie miało miejsca nawet po ponad sześciu latach. Niektórzy obserwatorzy watykańscy twierdzą nawet, że korupcja finansowa się pogorszyła.

Rozwikłany skandal dotyczy teraz zhańbionego kardynała Angelo Becciu, który do 2018 roku był de facto szefem sztabu papieża i stałym powiernikiem. Becciu był zastępcą do spraw ogólnych w Sekretariacie Stanu, kluczowym stanowisku w Kurii Rzymskiej do czerwca 2018 r., kiedy to papież podniósł go do rangi kardynała, jak na ironię, odpowiedzialnego za Kongregację Spraw Kanonizacyjnych

Becciu, najwyraźniej żaden święty, był w stanie przez lata zainwestować setki milionów, a nawet miliardy funduszy Kościoła, w tym darowizny dla biednych w Peter’s Pence, w projekty, które wybrał z byłym bankierem z Credit Suisse. Projekty obejmowały  150 milionów euro udziału w luksusowym londyńskim kompleksie nieruchomości i 1,1 miliona dolarów w filmie Rocketman o życiu Eltona Johna. To wychodzi na jaw, gdy trwające w Watykanie skandale seksualne z dziećmi spowodowały, że papież Franciszek odrzucił kardynała Theodore’a McCarricka z Waszyngtonu, pierwszego kardynała, który popadł w głębokie oskarżenia Kościoła o wykorzystywanie seksualne.

Włoska prasa donosi, że papież wiedział o wątpliwych inwestycjach Becciu, a nawet chwalił je, zanim wybuchły skandale. W listopadzie 2020 r. włoska policja dokonała nalotu  na rezydencję byłego watykańskiego księgowego Becciu i znalazła 600 000 euro w gotówce oraz dowody, że pracownik Watykanu przez lata otrzymał 15 milionów dolarów na fałszywych fakturach.

Na takim tle nowa Rada ds. Kapitalizmu Włączającego z Watykanem Lynn de Rothschild gwarantuje ścisłą kontrolę, ponieważ wyraźnie planują wielkie rzeczy wraz ze Światowym Forum Ekonomicznym Klausa Schwaba, aby „zreformować” gospodarkę światową, i nie będzie to miłe lub moralne możemy być pewni.

Autor: F. William Engdahl jest konsultantem ds. ryzyka strategicznego i wykładowcą, ukończył studia polityczne na Uniwersytecie Princeton i jest autorem bestsellerów na temat ropy naftowej i geopolityki, wyłącznie dla internetowego magazynu  „New Eastern Outlook”. 22-12-2020r.

Interesujące, prawda?
Czy szukałaś/eś poza mass media informacji o urzędnikach w Watykanie?
Czy szukałaś/eś poza mass media informacji o zawartości biblioteki aleksandryjskiej w Watykanie?
Czy opierasz swoje wnioski w oparciu o fakty i dogłębną analizę, ciągle poszukując nowych informacji?

Wykorzystaj do poszukiwań przeglądarkę duckduckgo.com.
 

Inne źródła: 
https://www.complicitclergy.com/2020/12/27/dangerous-alliance-of-rothschild-and-vatican-of-francis/
https://www.newswars.com/vatican-enters-global-alliance-with-rothschilds-rockefeller-foundation-big-banks-to-create/
https://gospelnewsnetwork.org/2020/12/29/the-dangerous-alliance-of-rothschild-and-the-vatican-of-francis/
https://www.thelibertybeacon.com/the-dangerous-alliance-of-rothschilds-and-the-vatican-of-francis-video/
https://exopolitics.org/qanon-reveals-vatican-rothschild-reptilian-connection-behind-the-deep-state/

Udostępnij wpis swoim znajomym aby mogli zapoznać się z pełnym spektrum informacji i wyrobili sobie własne zdanie nt obecnej sytuacji na Ziemi.

__________

czwartek, 29 lipiec 2021

https://ludzieroku.org/blog/finanse/niebezpieczny-sojusz-rotszylda-i-watykanu-franciszka

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: