Rosyjski haker znalazł bazę danych, która pokazuje informacje o zaszczepionych osobach

Rosyjski haker znalazł bazę danych, która pokazuje informacje o zaszczepionych osobach, parametry życiowe, dokładne współrzędne GPS, niezależnie od tego, czy śpią, czy nie śpią, przesyłane w czasie rzeczywistym

Rosyjski haker wszedł do ciemnej sieci i znalazł bazę danych, która pokazuje informacje o zaszczepionych osobach (takie jak ich parametry życiowe, dokładne współrzędne GPS, czy śpią, czy nie śpią) przesyłane w czasie rzeczywistym. Osoby, które otrzymały szczepionkę, są teraz śledzone w czasie rzeczywistym przez ten system sztucznej inteligencji 5g. Stały się przekaźnikami, przekazującymi wszystkie informacje o sobie z powrotem do odbiornika AI.

Pokazuje również dokładne informacje o oprogramowaniu układowym CPU, i informacjach o  procesorze [edytorze] znajdującym się wewnątrz osoby.

——————–***———————-

Tłum. M.Jasińska

Źródło: https://truth11.com/2021/05/24/russian-hacker-found-a-database-that-shows-vaccinated-peoples-info-vital-signs-exact-gps-coordinates-whether-they-are-sleeping-or-awake-being-uploaded-in-real-time/

Zobacz. W 2013 roku amerykański sąd orzekł, że modyfikacja ludzkiego genomu poprzez wstrzyknięcie mRNA tworzy nowy genom, który może zostać opatentowany i być własnością właściciela patentu.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: