Canada; Warto przeczytać, co się stało, gdy dr Daniel Nagase podał swoim pacjentom iwermektynę.

Jeszcze jeden dowód. Warto przeczytać i przemyśleć, czy w pandemii rzeczywiście chodzi o zdrowie pacjentów. Co się stało, gdy dr Daniel Nagase podał pacjentom Iwermektynę.

Tragedia na wsi w Albercie, przemawia odważny lekarz.

3 października 2021 / brianpeckford / Tragedy In Rural Alberta, A Courageous Doctor Speaks Out . / https://peckford42.wordpress.com/2021/10/03/tragedy-in-rural-alberta-a-courageous-doctor-speaks-out/

/ Tłum. M.Jasińska

W miniony piątek wieczorem na schodach galerii sztuki w Vancouver, z okazji 75. rocznicy uchwalenia kodeksu norymberskiego, dr Nagase wygłosił tę mocną mowę.

Mater of Ceremonie : Joseph Roberts , wydawca i założyciel Common Ground Magazine

Dr Daniel Nagase jest lekarzem od ponad 15 lat, ukończył Dalhousie Medical School w 2004 roku. Od 10 lat jest lekarzem medycyny ratunkowej, a od 2015 roku pracuje w społecznościach wiejskich w prowincji Alberta.

Ma historię, którą chciałby się z wami podzielić o tym, co wydarzyło się po tym, jak podał pacjentom Covid Ivermectin w małym szpitalu na zachód od Red Deer.

Dziękuję Józefie,

Wspaniale jest widzieć was wszystkich tutaj, którzy wspominają Norymbergę.

I to jest klucz tutaj, pamiętać.

Nie tylko o pielęgniarkach i lekarzach, którzy pomagają, mówiąc Prawdę, ludzie tacy jak dr Charles Hoffe z Lytton, Ale także, aby pamiętać o lekarzach w administracji szpitalnej, lekarzach z college’u lekarskiego i chirurgach, lekarzach, których widzisz w telewizji, którzy stoją na drodze dla ratowania życia,

Pozwólcie, że opowiem, co wydarzyło się w Rimbey Alberta, małym miasteczku kilka godzin na zachód od Red Deer. To mnie zszokowało. Zacząłem w sobotę rano na izbie przyjęć, a kiedy nadszedł czas, aby objąć pacjentów oddziału, pielęgniarka przełożona poinformowała mnie, że stan 3 pacjentów w skrzydle COVID pogorszył się w ciągu nocy.

Wszyscy pacjenci byli na tlenie i mieli bardzo krótki oddech. Jedynymi lekami, jakie ci pacjenci przyjmowali , były sterydy.

Lek, który zmniejszy stan zapalny, ale zwiększy ryzyko infekcji bakteryjnej poprzez hamowanie układu odpornościowego.

Jedynymi lekami, które przyjmowali pacjenci na covid w tym szpitalu, były leki immunosupresyjne.

Jedna kobieta powiedziała, że czuła się tak, jakbyśmy po prostu postawili ją w kącie, żeby umarła. Nic dla niej nie robiliśmy.

Powiedziałem jej, że nie mogę mówić w imieniu zwykłych lekarzy w ciągu tygodnia, ale jest weekend i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc.

Zaoferowałem Iwermektynę. Chciała spróbować, ponieważ nie słyszała o tym nic oprócz dobrych rzeczy. Wszyscy 3 pacjenci chcieli spróbować iwermektyny.

W szpitalu jej nie było, więc musieliśmy poprosić o leki Centralną Aptekę Szpitala Red Deer.

Odmówili wysłania Iwermektyny. Główny farmaceuta Red Deer powiedział, że Iwermektyna jest bezużyteczna w przypadku COVID.

Poprosił nawet dyrektora apteki dla całej Alberty, aby skontaktował się ze mną, aby powiedzieć mi, że Iwermektyna nie działa. Dyrektorem Apteki ds. usług zdrowotnych Alberta jest dr Gerald Lazarenko. Zapamiętaj to imię. Jest zarówno farmaceutą, jak i lekarzem. I upierał się, że Ivermectin nie ma miejsca w leczeniu COVID.

Sprawdziliśmy więc w lokalnych aptekach. I niech Bóg błogosławi tę pielęgniarkę, chociaż obie apteki w mieście nie miały iwermektyny, był jeden farmaceuta, który zrobiłby wszystko, żeby ją zdobyć, nawet gdyby zajęło to cały dzień.

Nie mieliśmy całego dnia, moi pacjenci byli chorzy. Więc podałem każdemu następną najlepszą rzecz, Hydroksychlorochinę , którą szpital miał.

Podałem też Witaminę C, Witaminę D i Cynk.

A ponieważ pacjenci kaszleli i mieli zadyszkę, dałem im inhalatory… Salbutamol i Flovent, te same inhalatory, które są używane w astmie od ponad 50 lat.

Dałam im też Azytromycynę.

Niespodziewanie późnym popołudniem miejski aptekarz w końcu znalazł trochę iwermektyny.

Nie mógł go zdobyć ze swoich zwykłych zapasów chemicznych, ponieważ była sobota. Musiał je zdobyć z dostaw rolnych.

Sprawdził, aby upewnić się, że jest to dokładnie ta sama iwermektyna, którą farmaceuta dałby osobie, przyniósł ją z powrotem do swojej apteki i sprawdził ponownie.

Następnie zadzwonił do mnie z dobrą nowiną.

Każdemu z moich 3 pacjentów podałam Ivermectin z dokładną dawką w zależności od wagi.

I nigdy nie zgadniesz, co stało się później.

W ciągu kilku godzin od otrzymania Ivermectin otrzymałem telefon od dyrektora medycznego Centralnej Strefy. Dr Jennifer Bestard.

Zadzwoniła do mnie, żeby powiedzieć, że nie wolno mi podawać pacjentom Iwermektyny.

Powiedziałem jej, że nigdy nie spotkała pacjentów, nie jest ich lekarzem i nie ma prawa zmieniać leczenia moich pacjentów bez zgody pacjenta.

Powiedziała, że Ivermectina jest zabroniona w szpitalu. Nawet jeśli pacjenci mieli własną Iwermektynę, (którą z radością dałbym krewnemu, aby mogli ją im przekazać), pacjenci nie mogliby przyjmować własnej iwermektyny. Powiedziała, że podawanie Ivermectiny na COVID było naruszeniem polityki zdrowotnej Alberty.

Ale to nie wystarczyło. Następnego dnia zadzwoniła do szpitala z wypowiedzeniem, że zostaję zwolniony z moich obowiązków. i dała mi 15 minut,

Powiedziałem jej, że to nierozsądne. Miałem oddział ratunkowy pełen pacjentów, których nie można wyleczyć w 15 minut.

Po godzinie przyszedł mnie zastąpić inny miejscowy lekarz.

Nie chcieli nawet, żebym zobaczył pacjentów, którym podałem Ivermectinę.

Niecałe 24 godziny po otrzymaniu Ivermectiny, 2 z moich 3 pacjentów było prawie całkowicie zdrowych. Wstali z łóżek i wszystkie trzaski, które słyszałem w ich płucach z poprzedniego dnia, zniknęły.

Wystarczyło około 18 godzin i 1 dawka Iwermektyny.

Trzeci pacjent, który miał 95 lat, pozostał bez zmian. Nie pogorszyło się od poprzedniej nocy.

Dowiedziałem się później, że gdy tylko opuściłem szpital w Rimbey, kolejny lekarz, który przyszedł mnie zastąpić, odstawił antybiotyki, odstawił wszystkie witaminy, a nawet odstawił pacjentom inhalacje.

W ciągu kilku godzin od mojego wyjścia ze szpitala ten lekarz zabrał pacjentce nawet inhalatory, aby pomóc jej oddychać.

Pacjenci nie otrzymywali nawet witamin.

Na szczęście oboje moi 70-letni pacjenci, którzy natychmiast wyzdrowieli po pojedynczej dawce iwermektyny, opuścili szpital w tym tygodniu.

(Chciałbym krótko porozmawiać z pracownikami służby zdrowia w tłumie) Do pracowników służby zdrowia chcę, żebyśmy wszyscy bardzo głęboko się nad tym zastanowili. Żaden lekarz nie zabrałby antybiotyków i inhalatorów na ŻADNE wirusowe zapalenie płuc, nie mówiąc już o COVID. Żaden lekarz nie zrobiłby tego żadnemu pacjentowi z zapaleniem płuc. Chyba, że byłby… Cóż, pozwolę ci się nad tym zastanowić. W końcu pamiętamy Norymbergę. 

Ale jest coraz gorzej. W ciągu mojego krótkiego półtora dnia w małym miasteczku Rimbey widziałem 2 pacjentów, którzy niedawno zostali wypisani ze szpitala Red Deer po tym, jak byli na oddziale COVID. Zostali odesłani do domu z NICZYM. Nawet inhalatora.

Ci pacjenci szukając pomocy trafili na izbę przyjęć w małym szpitalu. Zaledwie kilka dni po odesłaniu do domu z niczym ze szpitala trzeciego stopnia.

Dzieje się coś złośliwego.

Mam nadzieję, że wszyscy mają większy obraz.

więcej

wszystkie moje zadania związane z opieką nad małymi społecznościami zostały odwołane na resztę roku.

więcej

dyrektor medyczny, dr Fraincois Belanger, który zabronił mi praktyki szpitalnej w całej Albercie.

Zaledwie tydzień po podaniu iwermektyny następuje złożenie skargi na Dyrektora Apteki Alberty, skierowane do Kolegium Lekarzy i Chirurgów na dyrektora apteki dla całego województwa, zaprzeczając 11 stronom badań wykazujących 0% śmiertelności wśród pacjentów otrzymujących Ivermectin.

W badaniu za badaniem za badaniem, 0% śmiertelności, 0% śmiertelności, 0% śmiertelności… z Iwermektyną.

A w „ciężkim” COVID? … 50% zmniejszenie śmiertelności dzięki Ivermectin.

To wszystko w raporcie Ivermectin firmy Albertat Health Services.

Zaledwie tydzień po tym, jak złożyłem skargę, że dr Gerald Lazarenko odmawia przyjmowania leków ratujących życie z całej prowincji, kolegium lekarzy i chirurgów Alberty zabroniło lekarzom i farmaceutom podawania pacjentom iwermektyny.

Musimy pamiętać.
Jesteśmy tu, aby pamiętać.
Nie tylko ludzi, którzy zginęli w wyniku eksperymentów medycznych.

Jesteśmy tu, aby pamiętać o dzisiejszych ludziach.
Jesteśmy tutaj, aby pamiętać o każdym lekarzu, prawniku i etyku medycznym zasiadającym w radzie kolegium BC, który prowadzi dochodzenie wobec doktora Charlesa Hoffe’a za mówienie prawdy.

Jesteśmy tu, aby pamiętać o każdym lekarzu, który powstrzymał pacjentów przed przyjmowaniem leków ratujących życie.

A po co? Aby zwiększyć śmiertelność? Stworzyć „kryzys” na OIT? Stworzyć stan wyjątkowy?

Wszystko po to, żeby wypchnąć szczepionkę?

Musimy pamiętać o ludziach z przeszłości. I ludziach współczesnych.

Historia się powtarza.
Norymberga się powtórzy.
Musimy pamiętać.

____

PS Ze względu na setki tysięcy osób, które odwiedziły ten artykuł i chociaż dodałem dodatkowe informacje w kolejnych artykułach na tym blogu, być może powinienem umieścić niektóre z tych informacji właśnie tutaj, biorąc pod uwagę, że bardzo niewielka mniejszość wyraziła wątpliwości co do prawdziwości artykułu , istnienia lekarza i moich referencji.

A. Dr Negase istnieje. Kilka kliknięć na komputerze i znajdziesz go zarejestrowanego w Alberta College Of Physicians and Surgeons, jego imię i nazwisko, adres i numer telefonu.

B. Służba Zdrowia Alberty potwierdziła jego status lokum w tej prowincji. To znaczy, że zastępuje lekarzy, którzy będą nieobecni na swoim stanowisku przez kilka dni lub tygodni.

C. Potwierdził mi na piśmie, że był w Rimby 11 i 12 września 2021 r.

D. Potwierdził mi na piśmie, że służył jako lekarz w trzech innych miastach Alberty w sierpniu i wrześniu 2021 r. – St. Paul, Ponoka i Hinton.

E. Dr Nagase nie ukrył się ani ja. Bitchute emituje obecnie przemówienie lekarza.

G. Prowadzę tego bloga od pięciu lat — ogólnie dostępny. Byłem premierem prowincji Nowa Fundlandia i Labrador w latach 1979-1989. Od tego czasu wraz z żoną prowadziliśmy własną firmę konsultingową, a w 2001 roku przeszliśmy na emeryturę. Obecnie mieszkam w Parksville na wyspie Vancouver. Jestem jedynym żyjącym Pierwszym Ministrem, który był częścią Porozumienia z 1981 r., które nawiasem mówiąc zawierało Kartę Praw i Wolności. W rzeczywistości to propozycja Nowej Fundlandii przełamała impas, który doprowadził do porozumienia. Moja książka z 2012 roku „Pewnego dnia słońce zaświeci po raz ostatni”/Some Day The Sun Will Shine And Have Not Will Be No More ‘ / opisuje w jednym rozdziale wszystkie wydarzenia z tamtych czasów i przedstawia oryginalne dokumenty, które doprowadziły do Porozumienia. Książka znalazła się na liście bestsellerów Globe and mail Best Seller List.. Napisałem wcześniejszą książkę o mojej rodzinnej Prowincji zatytułowaną „Przeszłość w teraźniejszości”.

H. Tweet z Alberta Heath Services –

AHS jest świadoma komentarzy na blogu zawierających twierdzenia dotyczące stosowania iwermektyny w zapobieganiu i leczeniu COVID-19. W poście na blogu szczegółowo opisano treść przemówienia wygłoszonego przez lekarza, który ma immunitet w AHS. 1/114:25 · 4 października 2021 · Aplikacja internetowa Twitter / 1/114:25 PM · Oct 4, 2021·Twitter Web App

__________

Tłum. M.Jasińska

Źródło: https://peckford42.wordpress.com/2021/10/03/tragedy-in-rural-alberta-a-courageous-doctor-speaks-out/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: