Ucisk – Vaxx. ‚Świadectwo o tym, jak szczepionki wpływają na Ducha’, złożone przez ojca Savvasa Agioritisa z Grecji

Pewien szanowany ksiądz-mnich powiedział mi: Miał dialog z demonem podczas egzorcyzmu Demon powiedział mu… Tak, ta szczepionka nie jest ostatecznym znamię (pieczęcią), ale to wciąż znamię, prekursor … a ci, którzy są tacy jak ty, kiedy przyjmują szczepionkę tracą światło

Jak mówi stare powiedzenie: „Jesteśmy tym, co jemy”. Po prostu „jesteśmy tym, co wkładamy w nasze ciała”. Substancje chemiczne, które wprowadzamy do naszego ciała, czy to z pożywienia, czy ze szczepionek, wpływają na sposób, w jaki myślimy. Nasz umysł również wpływa na genetyczną budowę naszych ciał; nieznacznie zmienia geny, w taki czy inny sposób, stąd formują się nawyki. Biała magia pozostawia osobie swobodę podejmowania decyzji, ale Czarna magia manipuluje formą, aby wpływać na umysł. I to właśnie widzimy dzisiaj. Jeśli przeczytasz dalej, zobaczysz, że nawet szczepionki dla dzieci mają wpływać na ich umysły – aby były bardziej podatne na kontrolę przez hierarchię tych, zarówno w ciele (demony), jak i poza ciałem (demony). którzy chcą nas kontrolować.

Ojciec Savvas : „Chciałbym przedstawić wam osobiste świadectwo kapłana-mnicha, który popełnił błąd, poddając się szczepieniu. To jest jego wyznanie. Jeśli ktoś chce poznać jego nazwisko, mogę ci powiedzieć prywatnie. Jest księdzem arcybiskupa Ieronymosa z Grecji. Będę czytać bezpośrednio z publikacji. Która na szczęście wciąż jest w Internecie.

Priest-Monk ]: „W kilku słowach opowiem o swoim doświadczeniu po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki Pfizera.

Bóg zatrzymywał mnie wieloma znakami przed przyjęciem szczepionki, ze względu na krótki czas nie wymienię ich wszystkich.

Kierując się w stronę punktu szczepień, tuż przed wejściem do kolejki poczułem, że coś przeszkadza mi w podejściu. Kiedy się zbliżyłem, poczułem (powąchałem) smród, który mnie zaskoczył.”

Ojciec Savvas : „Powiedział mnich. Widzisz, Bóg go ostrzegł, a on nadal szedł naprzód”.

Ksiądz-Mnich ]: „Kiedy ja brałem szczepionkę, inni czekali na zewnątrz. Kiedy wychodziłem, nie mogłem założyć mojego kalimafi (kapelusz księdza).

Poczułem wielki wstyd w sobie i odszedłem, trzymając w rękach moje kalimafi”.

Ojciec Savvas : „Jak widać, od razu zaczął odczuwać demoniczny wpływ. Ponieważ wstydził się nosić swojego kalimafi, mimo że jest księdzem.

Ksiądz-Mnich ]: „Wracając do domu, poszedłem do łazienki, aby umyć twarz. Patrząc w lustro, przeraziłem się mojej twarzy z powodu wyrazu, jaki miałem.

Następnego dnia poszedłem na zakupy do supermarketu, a ponieważ był to jeszcze okres po Pascha (przed wyjazdem), normalnie witałem sklepikarzy słowami „Christos Anesti (Chrystus zmartwychwstał!)” lub odpowiadałem „Alithos Anesti (Rzeczywiście On powstaje)”.”

Ojciec Savvas : „Więc, jak wiecie, przez 40 dni po Zmartwychwstaniu powstrzymujemy się od mówienia „Witaj/Dzień dobry” i zastępujemy wyrażenie „Chrystus zmartwychwstał”. A drugi chrześcijanin powinien odpowiedzieć „Alithos Anesti”, a nie mówić „tak samo”.

Kapłan-Mnich ]: „Jako mnich-kapłan byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że bardzo wstydziłem się powiedzieć „Christo Anesti” sklepikarzom. To bardzo mnie przytłoczyło”.

Ojciec Savvas : „Zaczął z większą intensywnością zdawać sobie sprawę, że coś nie idzie dobrze w jego duszy”.

Ksiądz-Mnich ]: „Dzień później poszedłem i uczestniczyłem w nabożeństwie w lokalnym kościele, ale nie po to, by jako ksiądz odprawić nabożeństwo.

Wchodząc do Ołtarza czułem się jak martwy.”

Ojciec Savvas : „Widzisz, że żywa osoba duchowa od razu zauważa różnicę”.

Kapłan-Mnich ]: „Radość, którą odczuwałem podczas nabożeństwa, została utracona. To było tak, jakbym nie wchodził do ołtarza Kościoła Świętego, ale jakbym wszedł do pokoju w domu. Wszystkie te rzeczy mnie zaskoczyły, ale w tamtym czasie nie wierzyłem, że wywodzą się z szczepu.

Widziałem, jak znajomi parafianie odwracają ode mnie twarze.

Następnego dnia dowiedziałem się, że moje sumienie sprawia mi straszny ból. To tak, jakbym został przebity w sercu takim bólem, jakiego nigdy w życiu nie czułem.

Powiedziałem to koledze archimadrycie (księdzu zakonnemu) o tym, co czułem, a on mnie pocieszył. Powiedział mi słowa w stylu: „To nic, nie martw się o to”.

Po wyjściu stwierdziłem, że ten ból w moim sumieniu był nieubłagany i pogłębiał się we mnie. Po tym dniu byłem w głębokim niepokoju, który trwał 13 dni. Nie mogłem spać ani uspokoić się.

Teraz pozwólcie, że wyjaśnię najstraszniejszą część. Dzień i noc nieustannie widziałem szatana przede mną, jego twarz 20mm od mojej.

W nocy kładłem się spać i czułem, jak mnie przytula, i robiło mi się zimno.

Czytałam Pozdrowienia (Χαιρετισμούς) Matce Boskiej i czułam się tak, jakby krew płonęła mi w żyłach. Poczułem w sobie obcą obecność i ona mnie osądzała.

Poczułem przerażenie, jakby ktoś mówił: „ Teraz należysz do mnie. ” “

Ojciec Savvas : „Czy rozumiesz, jak straszne są te rzeczy? I bardzo prawdziwe, ponieważ osobiście znamy tę osobę.

To z kolei dowodzi innego doświadczenia innego Kapłana-Mnicha, który wykonywał egzorcyzmy. A demon, który był naciskany, powiedział prawdę podczas monologu: „ Dlaczego ci to mówię? Nie chcę ci tego mówić, ale jestem naciskany. ”

Kapłan-mnich odpowiedział: „Nie nalegam”. Demon odpowiedział: „ Jestem zmuszony ci powiedzieć. ”

Więc demon powiedział mu w ten sposób: „ Odprawiliśmy ceremonię w loży w Ameryce na rzecz szczepionek. Sataniści przeprowadzili ceremonię szczepień. Co więcej, demon powiedział: „ Ci, którzy przyjmą tę szczepionkę, nie będą w stanie pokutować. ” Teraz może się to wydawać zbyt surowe.

Następnie kapłan-mnich zapytał: „Dlaczego oni nie będą mogli pokutować?”

Demon odpowiedział: „ Ponieważ będę w nich. ”

Możesz zobaczyć korelację z początkowym mnichem-kapłanem, który mówił to samo, że poczuł w sobie szatana i zobaczył go 20mm od jego twarzy, mówiąc mu: „ należysz do mnie ”.

Ksiądz-mnich dokonujący egzorcyzmów prowadził dialog z demonem. Demon przemawiał przez osobę opętaną przez demona.

Demon powiedział mu: „ Ci, którzy wzięli szczepionkę, nie mogą pokutować, ponieważ jestem w nich. Mnich-kapłan zapytał: „Jak się miewasz w ich wnętrzu?”

Demon odpowiedział: „ Z krwią poronionych płodów. ”

Wspomnieliśmy wcześniej, że w szczepionce użyto płodów i celowo mordowano dla swoich komórek. Te komórki zostały pobrane z żywych płodów przez tych ateistycznych naukowców i lekarzy, którzy nie uważają niczego świętego i świętego.

Usuwają również narządy z żywego płodu. Jeśli płód jest martwy, organy i komórki są bezużyteczne. Dlatego nie zabierali płodów z kosza na śmieci. Co nawet gdyby było, nie czyni tego moralnie słusznym, ponieważ aborcja miała miejsce. Jednak w tym przypadku płody te zostały specjalnie przygotowane do aborcji.

Tak więc diabeł wyznaje: „ Jestem już wewnątrz tych, którzy wzięli go przez krew płodów. ”

Więc to wyznanie tego demona koreluje z księdzem-mnichem, który został uwiedziony do wzięcia szczepionki.

Tak jak wcześniej czytaliśmy; mówił, że wstydził się nosić swoje kalimafi, mówić „Christos Anesti”, jak czuł się martwy będąc w świętym ołtarzu, jak wszyscy odwracali od niego twarze, ponieważ jego twarz była zmieniona… jak przez 13 dni nie mógł spać lub uspokoić się, a najbardziej przerażające ze wszystkich, dzień i noc było ciągłe patrzenie na twarz Szatana z odległości 20 mm… i jak czuł, jak Szatan go obejmuje, i chociaż próbował odczytać Pozdrowienia, jego krew była paliło go w żyłach i poczuł, jak ktoś mówi do niego: „Teraz należysz do mnie”.

Tak więc kapłan-mnich kontynuuje:

Ksiądz-Mnich ]: „Pozostałem w domu rodzinnym na wypadek wystąpienia niepożądanej reakcji, po kilku dniach wyszedłem.

W klasztorze, w którym obecnie mieszkam, na Boskiej Liturgii stwierdziłem, że nic nie mogę zrozumieć.

Czułem się tak, jakbym był martwy, ciągle pędziłem przez nabożeństwo, czułem wielki niepokój, ani odrobiny radości, czułem się tak, jakbym nie był księdzem ani nawet ochrzczonym chrześcijaninem!

Doszedłem do punktu, w którym nie mogłem mówić, jakbym stracił głos. Czułem, że moje życie było ciemne i ciągły stan rozpaczy”.

Ojciec Savvas : „Widzisz, że ta osoba popełniła ten błąd i jest upokarzana. Oznacza to, że ma sumienie kościelne. To jest bardzo ważne.

Ponieważ są inni, którzy popełnili ten błąd, a po zobaczeniu tego błędu nie wyznawaj go, aby inni mogli ostrzec.

Czytajmy dalej”.

Ksiądz-Mnich ]: „Kiedy byłem w tym beznadziejnym stanie, znajoma rodzina odwiedziła klasztor. Rozmawiałem z matką.

Powiedziała do mnie: „Ojcze, dlaczego tak mówisz? Wiele osób po przyjęciu pierwszej dawki nie kończy przyjmowania drugiej dawki. Więc ty też nie powinieneś brać drugiej dawki!’

Ojciec Savvas : „Dodała mu trochę odwagi”.

Kapłan-Mnich ]: „Kiedy mówiła mi te słowa, poczułem, jak pewna odświeżająca rosa wchodzi do mojej duszy”.

Ojciec Savvas : „To było od Boga”.

Kapłan-Mnich ]: „Pocieszyła mnie łaska Boża”.

Ojciec Savvas : „Ponieważ zaczął żałować. Bóg posyła ludzi, aby nas pocieszali, informowali. Tak właśnie działa Bóg w takich sytuacjach. Jedno słowo, choć często nieistotne, wskazuje nam drogę.

Powiedziała więc: „Ok, popełniłeś błąd. Nie popełnij kolejnego błędu”. tzn. nie bierz drugiej dawki.” Kontynuujmy:

Ksiądz-Mnich ]: „Uważam za niepotrzebne wspominanie rozpaczy, przez którą przeszedłem i łez, które wylałem. Nie wiem, czy to przypadek, czy nie, ale dokładnie 40 dni po szczepieniu znów zaczęłam odczuwać łaskę Bożą”.

Ojciec Savvas : „Po 40 dniach zaczął czuć, że został ponownie ochrzczony. Wrócił ze skruchą.

Wyznał więc swój grzech, przyjął rytuał przebaczenia i uronił wiele łez. Jak jest napisane tutaj; Płakał nieprzerwanie przez 40 dni i dopiero wtedy zaczął odczuwać łaskę Ducha Świętego”.

Priest-Monk ]: „Zacząłem odczuwać spokój i pocieszenie, że Bóg wybaczył mi to, co zrobiłem, mimo że nie wiedziałem, czym właściwie jest ta szczepionka”.

Ojciec Savvas : „Niestety jest wielu takich ludzi, nie wszyscy są obojętni, są inni, którzy kierują się tyranią i strachem… lub pod presją, przez swoje dzieci lub lekarzy itp.

Jeśli jednak masz prawidłowe informacje, nie poddajesz się temu wszystkiemu. Ten biedak został uwiedziony, ale teraz poprawił swoje czyny.

Tak więc po 40 dniach zaczął odczuwać przebaczenie Boże”.

Ksiądz-Mnich ]: „Nie śmiem ani nie chcę wiedzieć, co by się ze mną stało, gdybym przyjął drugą dawkę szczepionki. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że Bóg mi współczuł.

Chociaż teraz czuję się lepiej, nie wróciłem do stanu, w jakim byłem przed przyjęciem szczepionki.

Moim skromnym zdaniem ta szczepionka firmy Pfizer, którą wziąłem, jest znakiem (pieczęcią), ale nie ostatecznym znakiem. Najprawdopodobniej zwiastun ostatecznego znaku bestii (Księga Objawień)”.

Ojciec Savvas : „To ostatnie stwierdzenie koreluje z inną uwagą demona podczas kolejnego egzorcyzmu. Mój bliski przyjaciel, szanowany mnich-kapłan, powiedział mi. Prowadził dialog z demonem podczas egzorcyzmu.

Demon powiedział mu: „ Tak, ta szczepionka nie jest ostatecznym znakiem (pieczęcią), ale nadal jest znakiem, prekursorem… A ci, którzy są tacy jak ty, kiedy przyjmują szczepionkę, tracą światło. Demon kontynuował: „ Niski mężczyzna spalił nas tymi egzorcyzmami! Ten niski kapłan (Starszy) jest dobrze znany i wykonuje egzorcyzmy… Demon kontynuował: „ Teraz, gdy on (niski Kapłan) przyjął szczepionkę, stracił siły. Teraz mogę podejść do niego i pocałować go w rękę! ”

Wcześniej demon drżał z tym Starszym. Ale teraz, kiedy Starszy przyjął szczepionkę, demon może otrzymać swoje błogosławieństwo. Koreluje to z ksiądz-mnichem, o którym czytaliśmy: „Chociaż teraz czuję się lepiej, nie wróciłem jeszcze do stanu, w jakim byłem przed przyjęciem szczepionki”. 

Jak widać, szczepionki te powodują nie tylko szkody fizyczne (biologiczne), ale także duchowe.

Czytaliśmy to świadectwo jako przykład i pochodzi ono od osoby prowadzącej właściwe życie kościelne (zorientowane na Kościół). Ponieważ, jak powiedzieliśmy wcześniej, gdy ktoś popełni błąd, który ma wpływ na wielu innych, najbardziej korzystne jest publiczne poprawienie tego błędu. Ma to na celu ochronę innych członków naszego Świętego Kościoła przed popełnieniem tego samego błędu.

Jak mówi św. Chystostomos: „Letni chrześcijanie żyją w wygodzie”. Letni to ci, którzy chcą wszystko połączyć; świat, Chrystus, hedonizm (umiłowanie przyjemności seksualnej), skąpstwo (umiłowanie pieniędzy), pozory zewnętrzne (próżność)… aby nie być pozbawionym praw wyborczych (segregacji), chodzić do kościoła, przyjmować Komunię świętą, spowiedź świętą itp. Ci letni „Chrześcijanie” wyrządzają największe szkody kościołowi.

I nie przyznają się do swoich błędów, bo myślą, że wszystko robią poprawnie. Jeśli popełnią błąd, nie poprawiają go. Nie żałują publicznie swoich grzechów, aby chronić otaczających ich ludzi.

Jak napisano w Księdze Objawienia, są to ludzie, których Bóg wypluwa (wymiotuje). Najlepiej być gorącym lub zimnym, nigdy letnim. Ten, kto jest duchowo zimny, może w pewnym momencie zrozumieć swoją duchową ślepotę i stać się gorącym. Bóg chce, abyśmy byli gorący. Jednak letnie są wygodne.

Niestety, większość ludzi w dzisiejszych czasach jest letnia. Jak wspomina o. Athanasios Mitilinaios, większość chrześcijan jest letnich. My również jesteśmy letni i musimy przestać być letnimi.

Dla wiernej osoby Boga śmierć nie istnieje, taka jest rzeczywistość. Zapomnieliśmy o tym i boimy się śmierci. Nie tylko boimy się śmierci, boimy się również kary grzywny, ewentualnego więzienia i ścigania. W ŻADNYM przypadku osoba, która boi się śmierci, nie może nazywać siebie chrześcijaninem. Kiedy człowiek boi się śmierci, staje się bałwochwalcą lub ateistą.

Zamiast tego chrześcijanin powinien pragnąć śmierci. Święci chcieli umrzeć. Powodem, dla którego chrześcijanie naprawdę chcą odejść, jest to, aby mogli w pełni zjednoczyć się z Panem, którego czczą i kochają ponad wszystko. Chcą odejść i cieszą się, gdy odchodzą. Jednak nigdy nie powodują śmierci, nie popełniają samobójstwa. Ale kiedy pojawia się okazja, by stać się męczennikiem i spowiednikiem Chrystusa, robią to bez strachu przed śmiercią.

Niestety, te rzeczy nie są słyszane od Kaznodziejów, Biskupów i Kapłanów, ale jak wiecie są słyszane od demonów.

Pewien szanowany kapłan-mnich, który przeprowadza egzorcyzmy, powiedział mi kiedyś, co powiedział mu demon. Zły duch powiedział do niego: „ Jak wy, chrześcijanie, boicie się śmierci? Uwiodłem i oszukałem cię do wzięcia szczepionki ze strachu przed śmiercią! Demon ponownie wyznaje, że szczepionki to jego sprawka. W rzeczywistości, mówi: „ Odprawiliśmy ceremonię w loży w Ameryce na rzecz szczepionek. ”

Zobacz, co wyznaje demon! Demon kontynuuje: „ Czego się bałeś? Dla was (chrześcijan) śmierć nie istnieje. ” Dla chrześcijan śmierć nie istnieje. Rozumiecie, bracia i siostry, dokąd przyszliśmy?

W Ewangeliach Chrystus powiedział coś związanego z naszą obecną sytuacją. Kiedy wszedł do Jerozolimy, a dzieci wołały: „ Hosana! Błogosławiony, który przychodzi w imieniu Pana! Dzieci głosiły Jezusa jako oczekiwanego Mesjasza. A inni, którzy byli oburzeni, mówili do Jezusa: „ Czy słyszysz, co oni do ciebie mówią? Chrystus odpowiada: „ Mówię wam, że gdyby ci milczeli, kamienie natychmiast by krzyczały. 

Tak więc w związku z dzisiejszą sytuacją, teraz, kiedy Kapłan i Arcykapłan nie głoszą, że śmierć została pokonana, demony zamiast tego ogłaszają: „ Jak wy, chrześcijanie, boicie się śmierci? I czy wszyscy biegną po tę szczepionkę? ”

Co tak naprawdę nie jest szczepionką, ale raczej terapią/technologią genową mającą na celu uciskanie ludzi. Taki jest cel, dlatego będzie więcej dawek. W rzeczywistości jest wiele osób, które twierdzą, że będzie 7 dawek. Demony twierdzą również, że będzie 7 dawek.

Ci, którzy zostali oszukani do przyjęcia pierwszej lub drugiej dawki, miejmy nadzieję, że nie przyjmą pozostałych dawek. Niech pokutują, płaczą i chodzą do spowiedzi, ponieważ ich zbawienie jest zagrożone. Wszyscy powinniśmy być tego czujni.

Przeczytam wam wszystkim świadectwo innego kapłana-mnicha, które zostało opublikowane w Internecie, chyba że zostało teraz wymazane. Ponieważ cokolwiek jest prawdą w dzisiejszych czasach, jest zwykle cenzurowane w Internecie. Jak wiecie, internet należy do szatana. Niestety Internet nie jest zarządzany przez lud Boży. Cokolwiek chcą, usuwają, w miarę możliwości eliminują wszystko, co jest dobre i słuszne.

Więc ten ksiądz-mnich, który opublikował swoje świadectwo w Internecie, powiedział: „ Uważałem, że zażywanie szczepionki to nic. Więc poszedłem i go dostałem. Ale kiedy go dostałem, straciłem modlitwę. Poczułam, że szatan przychodzi i mnie przytula. Przez 40 dni nie mogłem nawet powiedzieć „Panie, zmiłuj się”. ” Ten mnich-kapłan zeznał to publicznie. Znam go osobiście. Pochodzi z klasztoru na Peloponezie. Zachęca również wszystkich, aby nie popełnili błędu (szczepienia), a kto już go przyjął, aby nie przyjmował dalszych dawek, co spowoduje więcej szkód zarówno dla ciała, jak i duszy.

Podsumowując, to są rzeczy, które chciałem wam powiedzieć, bracia i siostry w Chrystusie. Jak widać, istnieje wiele świadectw wielu osób. Bóg sprawił nawet, że demony złożyły świadectwo. Pamiętasz, co demon mówił do mnicha-kapłana podczas egzorcyzmów?

“ Dlaczego ci to wszystko mówię?! Nie chcę ci powiedzieć, ale jestem naciskany. ”

Musimy też pamiętać, że diabeł też kłamie, jednak zdarza się, że diabeł mówi prawdę, zwłaszcza gdy jest zmuszany modlitwami czytanymi podczas egzorcyzmów. Podobnie w ewangeliach czytamy o demonach mówiących prawdę Jezusowi: „ Ty jesteś Synem Bożym! Demony wyznały, że Chrystus jest Bogiem.

Weźmy to pod uwagę, abyśmy nie wpadli w pułapkę szatana. Co, jak widać, szatan używa dużej siły, aby skierować całą ludzkość w tę pułapkę. Żeby mógł zabić jak najwięcej. To jest morderca (morderca ludzi), którym jest Szatan. Teraz wszystko to zaczyna owocować tym, co dzieje się na całym świecie.

Diabeł chce zabrać jak najwięcej dusz, to jest jego ostateczny cel. Gdyby wszystkie te rzeczy (szczepionki) były dobre, dlaczego mieliby czynić je obowiązkowymi? Coś, co jest dobre, nie jest wymuszone. Widzisz Chrystusa, kiedy szedł, aby kogoś uzdrowić, pytał: „Czy chcesz wyzdrowieć?”

Ci władcy w dzisiejszych czasach starają się zmusić nas do dobrego samopoczucia. Oni tak myślą. Nie chcą jednak, abyśmy byli zdrowi, w rzeczywistości dzieje się wręcz przeciwnie. Ponieważ wiemy, że te szczepionki powodują bezpłodność i tysiące innych niepożądanych reakcji. W Europie zarejestrowano ponad 2 miliony działań niepożądanych. I ponad 600 000 niepożądanych reakcji w Ameryce. Ponad 21 000 zgonów w Europie i 14 000 zgonów w Ameryce. Są to wszystkie statystyki głównego nurtu, które można znaleźć w Internecie.

Dlatego nie musimy jeść idiotycznej trawy i spać w butach (greckie wyrażenie; Nie musimy być idiotami). W żadnym wypadku nie powinniśmy akceptować tych rzeczy, które zły nam sprzedaje.

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi. Niech prowadzi nas Jan Chrzciciel. Nie tylko zaprzestać popełniania zła, ale wywoływać zło, kiedy je widzimy. Kto kuli się i milczy przed grzechem, staje się pomocnikiem i wspólnikiem grzechu. Więc to, co wam mówię, musicie powiedzieć innym, poinformować całe nasze rodzeństwo, aby nie wpadło w tę pułapkę szatana i nie utraciło królestwa Bożego. Amen.”

***

Więcej o szczepionkach dla dzieci pod linkiem transkrypcyjnym.

spinki do mankietów-

Świadectwo o tym, jak szczepionki wpływają na ducha
https://444prophecynews.com/testimony-of-how-vaccines-affect-the-spirit/

Zapis:
https://www.expandingawarenessrelations.com/are-the-vaccines-affecting-our-spirituality-there-may-be-more-to-it-than-we-think/

VMAT2 Gene
Experimenting with Spirituality: Analyzing the God Gene
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2262126/
„W swojej książce The God Gene: How Faith is Hardwired into Our Genes, Dean Hamer twierdzi, że odmiana genu VMAT2 odgrywa rolę w otwartości na doświadczenia duchowe. Na zajęciach innych niż główne przeczytaliśmy i omówiliśmy The God Gene i przeprowadziliśmy na małą skalę rozszerzenie opisanego w nim badania. Uczniowie wykorzystali reakcję łańcuchową polimerazy [PCR] do replikacji części swoich genów VMAT2 i przeanalizowali trzy polimorficzne miejsca w sekwencji tych produktów. Powiązania między poszczególnymi allelami VMAT2 [wariacje lub mutacje] a wynikami w teście osobowości oceniano testem t.”

VMAT2 Gene
Bill Gates Odprawa do CIA w 2005 r.
https://www.bitchute.com/video/Msu5mIJFSBCq/
„Tutaj mamy dwa skany mózgu. Są to fMRI [funkcjonalne obrazowanie rezonansu medycznego]. Są to dwie różne osoby o różnych poziomach ekspresji VMAT2 [pęcherzykowego transportera monoamin 2]. Na szczycie jest osoba, która jest fanatykiem religijnym – osoba, która wielokrotnie to powtarzaliśmy, która ma wysoki poziom VMAT2. Ta osoba tutaj na dole, która miała niski poziom genu VMAT2 . Ta osoba określiłaby się jako… jako niezbyt religijna”.

Test PCR wymazowy z nosa dla Covid19 jest opatentowany przez Richarda A. Rothschilda z Kalifornii: Patent nr. US20200279585A1
https://patents.google.com/patent/US20200279585A1/en
System kryptowalut jest opatentowany przez Microsoft Technology Licensing LLC [US]/[US]: WO2020060606
https://patentscope.wipo.int/search/en/detail .jsf?docId=WO2020060606

Test wymazowy również zawiera zmienione mRNA… które transkrybuje zmienione białko, które organizm uważa za obce… Dlatego organizm staje się producentem patogenów. opisana jako „Patogenic Priming” przez dr Lyons-Weilera lub inaczej „Antibody Dependent Enhancement” procesu chorobowego.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33882487/

____________

https://beforeitsnews.com/spirit/2021/09/tribulation-the-vaxx-testimony-of-how-vaccines-affect-the-spirit-given-by-father-savvas-agioritis-in-greece-2519905.html

Za:  Gazeta Warszawska

Powiązane:

 
 
 

A jeśli nie mogą nas kontrolować,
chcą nas zabić! Stąd nadchodzące prześladowania, o
których mówi Maryja.

Spróbowała tego po tym, jak zobaczyła filmy o tym, że ukłucie jest magnetyczne.

Hebrajska definicja *CZOŁO* I RĘKA…*RAMIĘ* to Yad, co oznacza również *RĘKA* https://youtu.be/t0abXW_kQHE

ZOBACZ, KTO MA PATENT NA MÓZG JAB. ZOBACZ!!! https://youtu.be/AwieDT8YQQE

Jest moją siostrą w CHRIST CNA, która od lat pracuje obok mojej licencji pielęgniarskiej. Została, aby utrzymać swoją pracę zmuszona do wykonywania wkłuć mózgu 2 razy w tygodniu.

UCIEKŁEM….od tej medycznej tyranii.

Wiadomości od Maryi
/spirit/2020/05/marys-messages-to-help-us-podczas-ucisku-okresu-2517355.html

Źródło: https://beforeitsnews.com/spirit/2021/09/tribulation-the-vaxx-testimony-of-how-vaccines-affect-the-spirit-given-by-father-savvas-agioritis-in-greece-2519905.html

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: