POWRÓT DO JEDWABNEGO [2021] PL >>>polecam!

Długofalowa mistyfikacja zmierzająca do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń opisana w 100 minutowej dawce dyskomfortu, odmieniającej sposób patrzenia na naszą rzeczywistość.

— POWRÓT DO JEDWABNEGO

Książka „Powrót do Jedwabnego 3. To tylko POLIN” dostępna jest – w cenie promocyjnej – pod linkiem: https://sumlinski.com.pl/ksiazki/121-..

Kulminacyjna praca Wojciecha Sumlińskiego, która udowadnia, że w polsko – żydowskiej teraźniejszości nie ma końca przeszłości. Długofalowa mistyfikacja zmierzająca do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń opisana w 100 minutowej dawce dyskomfortu, odmieniającej sposób patrzenia na naszą rzeczywistość.

Film „Powrót do Jedwabnego” jest alarmem – zrealizowanym dzięki wsparciu 4.000 darczyńców.

— Autorzy filmu deklarują zezwolenie na kopiowanie filmu i przesyłanie go własnymi kanałami, w tym również na publikowanie go na swoich kanałach w serwisie YouTube.

Twórcy zastrzegają, iż film ma charakter niekomercyjny, toteż nie udzielają zgody na powielanie filmu w celach zarobkowych.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.