Nadmiarowe zgony

Termin ten – ludobójstwo – został stworzony przez polskiego prawnika pochodzenia żydowskiego Rafała Łemkina Dzięki jego staraniom Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło w grudniu 1948 roku Konwencję w Sprawie Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa.

 Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.

 Ostatnie zdanie: „Stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie” śledząc naszą polską historię po 1989 r. nabiera  szczególnego znaczenia.

 Wszystko zaczęło się równolegle: Wprowadzenie Limitów NFZ ( w żadnym innym państwie nie istnieje nawet taki termin ) Likwidacja przemysłu, gospodarki, która gwarantowała nam trwanie, niezależność oraz godne warunki pracownicze, następnie wykluczenie wbrew Konstytucji grupy Polaków szukających pracy na własną rękę ( przymus rejestracji w Urzędzie Pracy ) przebijającym wszystko w ramach depopulacji było wprowadzenie do obiegu polskiego tak zwanych  „śmieciówek” .

Praca na śmieciówkach często przebiega bez żadnego zabezpieczenia w momencie choroby, nie respektuje nie tylko praw pracowniczych ale i praw człowieka. Takim typowym przykładem jest obca firma pt. Amazon. Razem z dojazdem ludzie są w pracy koło 15 godzin na dobę. W Amazonie trzeba wyrobić normę prócz czasu pracy – znajomej po dwóch tygodniach nocek w tejże firmie poszła krew z nosa. O transporcie tych ludzi do miejsca pracy nie wspomnę – bez ogrzewania czy klimatyzacji. Gospodarz przewożąc w takich warunkach bydło zapewne dostałby wysoką karę.

Nie lepiej jest w „specjalnych strefach ekonomicznych” tam ludzie pracują po 50/60 godzin tygodniowo za minimalną stawkę z czego państwo  i im odbiera 70% wypracowanego rzeczywistego dochodu w zamian nie dając nic.

Wszyscy Ci ludzie stopniowo byli odcinani od dostępu do opieki medycznej oraz w razie zdarzeń losowych od pomocy socjalnej.

Nie lepiej się ma siła robocza na eksport. Na terenie unii warunki życia dla rodaków są poniżej godności – są bez praw na terenie danego kraju.

Prócz wyniszczenia fizycznego mordercy zarządzający nasza Polską fundują nam terror psychiczny – w czasach obecnych w wyniku samobójstw umiera więcej ludzi jak w wypadkach samochodowych.

Kiedyś czytałam książkę  w której autor analizował potrzeby i możliwości człowieka. Podzielił cykl doby wedle, którego funkcjonujemy i doszedł do wniosku, że: Człowiek biorąc pod uwagę naszą biologiczną wydolność jest w stanie bez szkody dla własnego życia, zdrowia i wydajności pracy, pracować 6 godzin na dobę. Pozostały czas to czas snu, relacji z rodziną oraz własnych zainteresowań.

Dzisiaj rano przy kawie na Internecie rzuciło mi się w oczy hasło: Nadmiarowe zgony i problem z miejscem na pochówek ( Polska )

_______________

https://werka.neon24.pl/post/163609,nadmiarowe-zgony

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.