PUŁKOWNIK SPECNAZU TWIERDZI, ŻE PANDEMIA COVID-19 TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ JUDEO-MASOŃSKIEJ MAFII

Prof. dr nauk militarnych Vladimir Kwaszkow, pułkownik Specnazu i GRU, mówi w wywiadzie o fałszywej pandemii.

Nie ma żadnej pandemii, wszystko jest kłamstwem. Trzeba to postrzegać z perspektywy sił religijnych (judaizm), finansowych, ekonomicznych, akademickich, politycznych jako globalną, strategiczną operację służb specjalnych (Mossad i podległe mu: CIA, MI6, Five Eyes…).

Za kulisami istnieje globalne dowództwo sterujące siecią skorumpowanych, obarczonych hakami, a także plemienną solidarnością marionetek, wykonujących przekazywane na bieżąco rozkazy, jak: Morawiecki, Makaron, Markrela, Rajoy, itd.

Celem wrażego projektu jest kontrola ludzkości, globalny GUŁag 2.0 oraz holokaust szczepionkowy niemal całej populacji  i taka jest funkcja tego koronawirusa. Mamy niewielką wiarę w Boga – mówi prof. Kwaszkow, a jeszcze mniejszą w szatana. Siłą, która stoi poza sceną i pociąga za sznurki fałszywej pandemii jest zorganizowana mafia globalnego syjonizmu, finansjera, która dąży do redukcji ludzkiej populacji. To jest ich idea fix. Dla nich jest nas za dużo, powinno być ok. 100 milionów przedstawicieli ich podłego plemienia wraz z marionetkami i nadzorcami obozów koncentracyjnych w poszczególnych państwach oraz maksimum 1 miliard ludzi na całej ziemi, którzy mają im służyć. Wówczas, jak sądzą, będą pędzili pasożytniczy żywot w obfitości.

Ludzie są sukcesywnie pozbawiani praw obywatelskich, łamane są ustawy oraz Konstytucje. Jednak zostały stworzone warunki psychologiczne, aby większość ludzkości zaakceptowała ewidentne przestępstwa rządów i łamanie prawa – kontynuuje prof. Kwaszkow. Pierwszym z głównych punktów był zamach (Mossadu i s-ki) na WTC i Pentagon w 2001r. Niewiele osób już dziś pamięta, że w efekcie realizacji tego projektu została ogłoszona absurdalna „wojna z terrorem”, a w USA wprowadzono antykonstytucyjne prawa totalitarne, jak Patriot Act.

Pamiętajmy, mówi prof. Kwaszkow, że aby zrozumieć czym jest obecnie koronawirus, musimy przeanalizować pierwsze podejście – deklarację wojny z ludzkością zamaskowaną pod pretekstem „wojny z terroryzmem”. Od zamachu 9/11 minęło już 20 lat. Siły za nim stojące potrzebują teraz kolejnego pretekstu, aby przejąć kontrolę nad ludzkością. Dlatego wyszły z koronawirusem.

Są cztery cele główne: religijny, ekonomiczny, polegający na konieczności przekłucia bańki finansowej powstałej wskutek mnożenia w nieskończoność pieniędzy przez FED oraz patologiczny system bankowy derywatami etc., redukcja liczby ludności oraz pozbycie się konkurencji, utworzenie korporacyjnych monopoli.

Zapytany o kwestię przyszłości oraz jak się bronić, prof. Kwaszkow odpowiada, że nie odpowie na to pytanie jako epidemiolog, gdyż nim nie jest, ponadto tu nie chodzi o żadną epidemię. Lecz odpowie jako parazytolog: dopóki Rosja nie pozbędzie się rządzących wciąż nią w dużej mierze syjonistycznych pasożytów, wrogów wewnętrznych, dopóty nie ma nadziei na uzdrowienie sytuacji.

Choć to rosyjski trep, nic dodać, nic ująć konkluzji prof. Kwaszkowa. On wie, co mówi. Kiedy w 2005 próbował się dobrać do skóry żydowskiego oligarchy, złodzieja i oszusta rabującego państwo (taka gmina) Anatolija Czubajsa, został aresztowany i osadzony w więzieniu na trzy lata, do czerwca 2008r., wówczas w efekcie procesu został uniewinniony. Prof. Kwaszkow nie potwierdził swojego udziału w zamachu na Czubajsa, ani temu nie zaprzeczył lecz oświadczył, że sam zamach był usprawiedliwiony, ponieważ „Rosja jest pod okupacją judeo-masońskiej mafii”.

Sprawa przeciwko prof. Kwaszkowowi była szyta grubą dratwą. Czubajs miał ujść z życiem z zamachu na jego podłą osobę za pomocą odpalenia przydrożnych ładunków wybuchowych, obok których przejeżdżał samochodem, a także ognia ze zdalnie sterowanych karabinów maszynowych. Pech chciał, że Czubajs jechał w konwoju kilku aut, wyleciał wówczas w powietrze samochód ochroniarzy wraz z nimi, a sam Czubajs przetrwał. To fuszerka, o którą trudno podejrzewać wysokiego oficera Specnazu. Dowodem przeciwko prof. Kwaszkowowi miał być zielony Saab, który rzekomo był widziany w pobliżu miejsca zamachu. Samochód miał należeć do żony prof. Kwaszkowa. To marna legenda. Z wielokrotnie powtarzanego modus operandi wynika raczej, że to żydowska prowokacja mająca na celu wyeliminowanie prof. Kwaszkowa, albo Czubajs miał być ofiarą wojny żydowskich gangów w Rosji, co nie jest niczym nowym, pamiętamy, że Kain zamordował Abla, Jakub walczył z wyrolowanym własnoręcznie bratem – Ezawem, choć  w mitologii żydowskiej mówią, że z samym Bogiem (sic!) i wygrał…  a Goldman Sachs poderżnął gardło Lehmann Brothers.

Kiedyś ludzie w napadniętych przez USA militarnie, albo gospodarczo krajach krzyczeli do okupantów „Yankee go home”. Dziś można sobie darować „Yankee” i mówić wprost: „Jews, go home!”, a ściślej „Jews, go to hell, where you belong to”.

_____________

http://noweateny.pl/International/details/390/PUKOWNIK-SPECNAZU-TWIERDZI-E-PANDEMIA-COVID-TO-OSZUSTWO-A-ROSJA-JEST-POD-OKUPACJ-JUDEO-MASOSKIEJ-MAFII

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.