Ervin Kohn: Gmina Żydowska w Oslo – Nie może być już żadnego kraju, w którym jest zbyt wielu Białych ludzi.

Ervin Kohn – Prezydent Gminy Żydowskiej w Oslo: „Czas uwarunkować tych okropnych młodych bigotów, że czas posiadania własnego kraju już minął. Nie może być już żadnego kraju na świecie, w którym jest zbyt wielu Białych ludzi.

Norwegia jest ZBYT BIAŁA! Według Przewodniczącego Gminy Żydowskiej w Oslo

Ervin Kohn – przewodniczący Gminy Żydowskiej w Oslo i zastępca dyrektora Norweskiego Centrum Przeciwko Rasizmowi

„Norwegowie mają bardzo małe doświadczenie w kontaktach z mniejszościami” Tak więc mamy do wykonania DUŻĄ „pracę” w sprowadzaniu do nich mniejszości,” twierdzi Ervin Kohn (Twitter).

Kohn jest Przewodniczącym Gminy Żydowskiej w Oslo i zastępcą dyrektora Norweskiego Centrum Przeciwko Rasizmowi.

Pytanie brzmi, od kiedy Norwegowie zdecydowali, że potrzebują organizacji, która rozwiąże „problem” rasizmu w ich kraju? W końcu czy Norwegia nie jest krajem jednorodnym?

Nie na długo, jeśli Kohn ma swój sposób!

Co jest nie tak z tym obrazem? Widzisz, ile jest w nim Białych dzieci? To obrzydliwy przykład tego, jak rasistowscy są Norwegowie. Jak ŚMIĄ te biało-norweskie dzieci być większością we własnym kraju? Nadszedł czas, aby uwarunkować tych okropnych młodych bigotów, że czas na własny kraj się skończył. Nie może już być żadnego kraju na świecie, w którym jest zbyt wielu Białych ludzi… bo to rasistowskie!

Norwegia jest po prostu ZBYT biała dla Kohna i jego organizacji. Więc teraz planują „wzbogacić” Norwegów atakiem imigrantów z trzeciego świata! A według Kohna „będzie to korzystne dla społeczeństwa jako całości”.

Aby zrozumieć jego interpretację słowa „korzystne”, wystarczy spojrzeć na Szwecję; która niedawno przyznała 55 swoich społeczności gangom muzułmańskim. (http://ingramdaily.com/2014/11/swedish-police-have-ceded-control-over-55-no-go-zones-to-muslim-gangs/) Nie wspominając o fali przestępczości, która wykładniczo przetacza się przez kraj! Albo fakt, że do roku 2030 ma szansę stać się gospodarczo krajem trzeciego świata.

A co z Wielką Brytanią, z jej koncesją na prawo szariatu w coraz większej liczbie własnych społeczności? Oprócz konfliktów społecznych, przestępczości, bezrobocia i wysiedlenia brytyjskiej [białej] klasy średniej.

Jeśli to wszystko jest tak „korzystne”, dlaczego Kohn nie działa na rzecz dobra Izraela? Dlaczego tak martwi się o Europę?

Z drugiej strony, może nadszedł czas, aby Europejczycy przestali być tak samolubni w zbieraniu dla siebie wszystkich tych „korzyści” i „wzbogaceń”? Być może nadszedł czas, aby Europejczycy zebrali koalicje [składające się z mniejszości] na rzecz imigracji do Izraela. W końcu czy Europa nie została wystarczająco „wzbogacona”?

Źródło: ingramdaily.com

Jeśli jeszcze nie zdawałeś sobie z tego sprawy, trwa ludobójstwo na Europejczykach:

Żydowska aktywistka Barbara Spectre chce zniszczyć Europę poprzez pozaeuropejską imigrację

Żydowska aktywistka Anetta Kahane chce zniszczyć Europę poprzez pozaeuropejską imigrację

__________

More: The Racist and Supremacist Roots of the Ideology behind the European Union / Więcej: Rasistowskie i supremacyjne korzenie ideologii Unii Europejskiej

Tłum. M.Jasińska

Za; https://redice.tv/news/norway-is-too-white-according-to-the-president-of-the-jewish-community-in-oslo    / Nov 5, 2014

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.