Globalista WEF Klaus Schwab ogłasza, że osoby nieszczepione są zagrożeniem dla ludzkości

Klaus-Schwab

Klaus Schwab

Kilkudziesięciu szefów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) i różnych innych organizacji globalistycznych zadeklarowało, że „Wielki Reset” musi obejmować ustanowienie globalnego traktatu „pandemicznego”, aby zapewnić, że wszyscy ludzie są „zaszczepieni” zgodnie z dekretami rządowymi.

   Szef WEF Klaus Schwab, który wygląda okropnie jak stary Heinrich Himmler z nazistowskiego SS, mówi, że ludzie, którzy odmawiają realizacji planu, są zagrożeniem dla wszystkich innych. On, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, prezydent Francji Emmanuel Macron, kanclerz Niemiec Angela Merkel, i wielu innych, wszyscy się zgadzają.

Ci międzynarodowi „przywódcy” podpisali list, w którym twierdzą, że kolejna faza transformacji plandemicznej do Nowego Porządku Świata wymaga, aby światowi inżynierowie i architekci społeczni „zbudowali bardziej solidną międzynarodową architekturę zdrowia, która będzie chronić przyszłe pokolenia”, oraz, że koronawirus z Wuhan (Covid-19) jest –  „największym wyzwaniem dla globalnej społeczności od lat 40. XX wieku”, dodając, że w nadchodzących latach z pewnością wystąpią – „inne pandemie i inne poważne zagrożenia zdrowotne”.

   – „Nie ma jednego rządu ani międzynarodowej organizacji  mogącej samodzielnie rozwiązać to zagrożenie” – dodają w liście.

   – „Pytanie nie brzmi czy, ale kiedy. Razem musimy być lepiej przygotowani do przewidywania, zapobiegania, wykrywania, oceny i skutecznego reagowania na pandemie w wysoce skoordynowany sposób. Pandemia Covid-19 była surowym i bolesnym przypomnieniem, że nikt nie jest bezpieczny, dopóki wszyscy nie są bezpieczni”.

Chińskie „szczepionki” na wirusy są pierwszym elementem Znaku Bestii

Schwab stwierdził zaledwie kilka tygodni temu, że wierzy, że „nikt nie będzie bezpieczny”, chyba że „wszyscy zostaną zaszczepieni”.

Nie ma znaczenia, czy „szczepionka” jest eksperymentalna i nadal przechodzi badania kliniczne, co ma miejsce w przypadku wszystkich obecnie dystrybuowanych szczepionek przeciwwirusowych. Jeśli rząd mówi, że powinieneś to dostać, to musisz to dostać, twierdzi Schwab.

Pozostali sygnatariusze zasadniczo oświadczyli, że wierzą w to samo. Wszystkie zastrzyki, bez względu na ich cel i związane z nimi ryzyko, muszą być przyjęte przez całą ludzkość, aby wszyscy czuli się „bezpieczni” przed przerażającymi zarazkami z Chin lub skąd indziej.

Przyniesie to „dobro publiczne”, które spełni założenia Nowego Porządku Świata, od dawna planowanego przez tajne stowarzyszenia i jak określono w Georgia Guidestones, w prawach Noahidów i w innych kluczowych tekstach głębokiego państwa, które funkcjonują jako plany przyszłego totalitarnego świata.

Plandemia koronawirusa z Wuhan (Covid-19) to tylko jeden z elementów tego znacznie większego programu, który obejmuje wstrzyknięcie całej ludzkości pierwszego elementu Znaku Bestii. Po zainstalowaniu „oprogramowania” szczepionki, później zostanie dodanych więcej komponentów, aby doprowadzić do całkowitego i absolutnego uwielbienia „bestii”.

Nikt nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać bez uprzedniego „zaszczepienia”. Zgadzając się na szczepienie, ludzie oddają cześć i wierność systemowi bestii Nowego Porządku Świata, znanemu jako zachodnia „medycyna”, który na zawsze zniewala ich kłamstwami i oszustwem.

    – „Głównym celem tej umowy byłoby wspieranie podejścia obejmującego cały rząd i całe społeczeństwo, wzmacniając zdolności krajowe, regionalne i globalne oraz odporność na przyszłe pandemie” – czytamy w dalszej części listu.

   – „Obejmuje to znaczne wzmocnienie współpracy międzynarodowej w celu poprawy, na przykład, systemów ostrzegania, udostępniania danych, badań oraz lokalnej, regionalnej i globalnej produkcji i dystrybucji środków zaradczych medycznych i zdrowia publicznego, takich jak szczepionki, leki, diagnostyka i ekwipunek ochrony osobistej

Więcej powiązanych wiadomości o globalnym przejściu do nowej ery można znaleźć na Prophecy.news.

*

Opr.  i tłum. M.J.

Źródła tego artykułu obejmują:

LifeSiteNews.com

NaturalNews.com

Źródło

Apr 6, 202

Za: Ethan Huff – Natural News April 5, 2021  –  https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=231106

PROŚBA o Wsparcie

Nest Bank
85 2530 0008 2064 1053 5460 0001
Santander Bank
49 1090 2008 0000 0001 4818 9895
lub Zrzutka

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: