Przeprogramowanie DNA 666 do 616

©Photo. R.M.N. / R.-G. OjŽda
Wizja Jana Ewangelisty na Patmos (iluminacja z Bardzo bogatych godzinek księcia de Berry (ok. 1410) ©Photo. R.M.N. / R.-G. OjŽda

(…)
I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może nic kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia –
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
(…) -/ Ap, 13, 11-18

„(…) i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia„. -/ Ap 14: 9-11

     Liczba 666 odnosi się do atomu węgla i człowieka. węgiel-12; jeden z 5 pierwiastków ludzkiego DNA składa się z 6 protonów, 6 elektronów i 6 neutronów, co odpowiada 666. Węgiel-12 jest najliczniejszym z dwóch stabilnych izotopów pierwiastka węgla, stanowiąc 98,89% węgla.

 Jego obfitość wynika z procesu potrójnej alfa, który powstaje w gwiazdach, w serii przemian jądrowych, takich, jak cykl protonowy, cykl CNO i proces potrójnej alfa, (zestaw reakcji syntezy jądrowej, w których trzy jądra helu-4 (cząstki alfa) są przekształcane w węgiel (otrzymujemy kombinację pierwiastków które tworzą DNA i RNA. (Zob. Proces potrójnej alfa: Proces 3-α   / Proces potrójnej alfa w gwiazdach)

Jesteśmy stworzeni z materii gwiezdnej …  „Prochem jesteś i w proch się obrócisz” (Rdz 3, 19)

    666 może reprezentować wiele scenariuszy, ale prawda jest taka, że ​​liczba ta została nam przekazana na czas Apokalipsy (odsłonięcia czegoś ukrytego), aby pomóc nam zidentyfikować tego człowieka-bestię z matematyczną liczbą 666.

Dlaczego ludzkie DNA zostanie zdegradowane z 666 do 616.

 Liczbą Bestii w najstarszych fragmentach Objawienia (13:18) jest również również 616 

Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. -/ św. Jan, Apokalipsa

Zarówno we wczesnym chrześcijaństwie, jak i dziś Liczba Bestii jest utożsamiana z dwiema liczbami: 666 i rzadziej 616. Wiąże się to z istnieniem 2 wersji tej liczby w Apokalipsie 13,18. Większość źródeł (w tym Kodeks Aleksandryjski) podaje bowiem χξϛʹ, co w greckim systemie numerycznym oznacza 666. Niektóre manuskrypty ( P 115 {\displaystyle {\mathfrak {P}}^{115}} , i Kodeks Efrema) podają χιϛʹ (616). Prawdopodobnie rozbieżność powstała stosunkowo wcześnie w wyniku błędu kopisty.

Papirus Oxyrhynchus 4499/P115. Ten tom Oxyrhynchus Papyri zawiera fragmentaryczny papirus Objawienia, który jest najwcześniejszym znanym świadectwem niektórych rozdziałów (koniec III/początek IV wieku). Szczególnie interesującą cechą jest liczba, którą ten papirus przypisuje Bestii: 616, a nie zwykłe 666. (znaleziono również 665). Wiedzieliśmy, że ten wariant istnieje: Ireneusz cytuje go (i obala). Ale jest to najwcześniejszy przypadek, jaki do tej pory znaleziono. Liczba — chi, iota, stigma (hexakosiai deka hex) — znajduje się w trzecim wierszu fragmentu pokazanego poniżej. | Zob. https://pl.wikipedia.org/wiki/Liczba_Bestii#cite_note-1

Ale może niekoniecznie rozbieżność powstała ‚stosunkowo wcześnie’ w wyniku błędu kopisty.

W hebrajskiej Gematrii, to nie 666 jest liczbą zła, ale raczej 616.)

Szesnastkowy system liczbowy

Szczepionki mRNA to terapia genowa. Szczepionka może zmienić DNA tych, którzy ją otrzymają, ich genetyka zostanie zmieniona z w pełni ludzkiej istoty, której zakodowana liczba wynosi 666 ( atom węgla i człowieka do zdegradowanej istoty, której liczba wynosi 616.

 >>>  Szesnastkowy system liczbowy znany również pod nazwą system heksadecymalny – to pozycyjny system liczbowy, w którym podstawą jest liczba 16. Do zapisu liczb w tym systemie potrzebne jest szesnaście znaków (cyfr szesnastkowych), od 0 do 9 używa się pierwszych sześciu liter alfabetu łacińskiego: A, B, C, D, E, F (wielkich lub małych). Cyfry 0-9 mają te same wartości co w systemie dziesiętnym, natomiast litery odpowiadają następującym wartościom: A = 10, B = 11, C = 12, D = 13, E = 14 oraz F = 15.

Szesnastkowy system liczbowy stosuje się w informatyce, w przypadku programowania niskopoziomowego, sterowania sprzętem komputerowym, wyboru adresów itp., w internecie: adresy IP w wersji 6 są podawane w pozycyjnym systemie szesnastkowym,  w programowaniu z racji budowy komputerów, w której np. adresy są potęgą liczby 2 oraz dzielą się przez 8 i 16, często stosowany jest system heksadecymalny. Wartość pojedynczego bajta można opisać używając tylko dwóch cyfr szesnastkowych i odwrotnie – dowolne dwie cyfry szesnastkowe można zapisać jako bajt.

System szesnastkowy sprawdza się szczególnie przy zapisie dużych liczb, takich jak adresy pamięci, zakresy parametrów itp. Zob. Szesnastkowy system liczbowy / https://pl.wikipedia.org/wiki/Szesnastkowy_system_liczbowy

Liczba 666 może być liczbą sekwencji sygnałów genetycznych DNA lub fragmentów DNA niezbędnych do udanego klonowania,  lub genetycznej mutacji (np. C-19)

… Tak, wy i ja, każdy z nas ludzi możemy być tymi samymi bestiami i antychrystami, przed którymi ostrzegał nas św. Jan!

Wiedza potrafi unieszkodliwić Bestię i jej plan …

Badaj głębiej i rozwijaj się dzięki etyce, moralności i zasadom, aby stać się duchowym, lepszym CZŁOWIEKIEM ZE ŚWIATŁA I MIŁOŚCI

M.J.

Zob. powiązane:

Genetycznie zmodyfikowane białko „Magneto” zdalnie kontroluje mózg i zachowanie

W 2013 roku amerykański sąd orzekł, że modyfikacja ludzkiego genomu poprzez wstrzyknięcie mRNA tworzy nowy genom, który może zostać opatentowany i być własnością właściciela patentu.

W jakim celu w „szczepionkach” jest tlenek grafenu? Produkcja super żołnierza czy „super-człowieka”.

VIDEO: Czym naprawdę jest «tsunami mózgowe», przed którego pojawieniem się ostrzegają mass-media

dr Zbigniew Hałat o składzie szczepionek na COVID-19.mp4

La Quinta Columna udostępnia oficjalny raport z analizy fiolki do szczepień firmy Pfizer

„Operację COVID” przygotowywano co najmniej od 2012 r. Komisja Zdrowia (17.) – 04.07.2012 r. posłuchajcie!!!

„Operację COVID” przygotowywano co najmniej od 2012 r. Komisja Zdrowia (17.) – 04.07.2012 r. posłuchajcie!!!

Jedna odpowiedź na “Przeprogramowanie DNA 666 do 616”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.