„Głupcy dadzą się dobrowolnie zlikwidować!” – Jacques Attali, 1981

4f5d0a829bd68f7bd73177ba1b9788c3,860,0,0,0Będziemy musieli się pozbyć tego ciężaru utrzymywania tych ludzi. To jest dla społeczeństwa również ważne, aby ludzką maszynę w porę wyłączyć i nie czekać aż jej stan będzie coraz gorszy. Nie będziemy również w stanie przetestować inteligencję milionów ludzi. My będziemy musieli coś znaleźć albo spowodować pandemię, która będzie wycelowana na likwidacje pewnych grup społecznych

– Jacques Attali, 1981

Eutanazja przez fałszywą pandemię

,,Głupcy dadzą się dobrowolnie zlikwidować!”

W przyszłości będziemy musieli znaleźć drogę do redukcji ludności. Zaczniemy od najstarszych, ponieważ jak nie są oni już w wieku produkcyjnym, są oni obciążeniem dla społeczeństwa. Następnie słabych ludzi, i następnie niepotrzebnych ludzi, którzy nie mają żadnego wkładu w społeczeństwo, a których będzie coraz więcej i przede wszystkim również głupich ludzi. Eutanazja będzie skierowana na te grupy społeczne. Eutanazja będzie musiała być istotnym elementem w przyszłych społeczeństwach.

Naturalnie, że nie będziemy w stanie ludzi zabijać, albo obozy założyć dla tych ludzi. My się ich pozbędziemy w taki sposób, żeby oni myśleli, że to, co będziemy robić, jest dla nich najlepsze. Będziemy musieli się pozbyć tego ciężaru utrzymywania tych ludzi. To jest dla społeczeństwa również ważne, aby ludzką maszynę w porę wyłączyć i nie czekać aż jej stan będzie coraz gorszy.

Nie będziemy również w stanie przetestować inteligencję milionów ludzi. My będziemy musieli coś znaleźć albo spowodować pandemię, która będzie wycelowana na likwidacje pewnych grup społecznych. Wynaleźć wirus, który starych lub grubych ludzi zniszczy.

To nie gra roli, ludzie strachliwi i głupi będą myśleć, że to dla ich dobre to robimy i poddadzą się kuracją zniszczenia ich. Będziemy o to się troszczyć, że te kuracje będą rozwiązaniem naszego problemu. Będzie przeprowadzona selekcja idiotów, która będzie działała samoczynnie. Idioci sami będą prosić o kuracje, która będzie ich drogą na rzeź.

https://t.me/AllesAusserMainstream/3710

Kliknij w obraz

Screenshot 2021-07-15 at 09-28-28 Alles Ausser Mainstream

27.04.2021

Za; https://www.salon24.pl/u/emigranta/1130212,jacques-attali-1981-glupcy-dadza-sie-dobrowolnie-zlikwidowac

Uzupełnienie:

Jak bardzo zaraźliwy jest korona wirus

86b0966bbb6a6fd157c5299132a7d7ea,860,0,0,0

Koronawirus – Apel Stomatologa Dr. Georg Kustermanna

821af4dd177396da6145a041df08355f,860,0,0,0Mam 58 lat i pracuje od ponad 30 lat jako stomatolog. Od 28 lat wraz z moją żoną prowadzimy własną praktykę dentystyczną, w której zatrudniamy dziesięć osób.

Chciałbym państwu przedstawić mój punkt widzenia, jako stomatologa, na ten tzw. korona kryzys.

My dobrze wiemy jak zachodzą procesy zakażenia i jakie działanie ochronne jest sensowne a jakie nie.

Rzadko jaka grupa zawodowa, oprócz lekarzy intensywnej terapii, jest tak blisko zdarzeń infekcyjnych jak moja grupa zawodowa. Nie tylko dlatego, że mamy bezpośredni kontakt z ciałem naszych pacjentów, ale mamy do czynienia z bezpośrednim kontaktem ze śliną naszych pacjentów i ich wydychanym aerosolem i pryskającymi śliną narzędziami dentystycznymi.

Jeszcze nikt jak do tej pory z nas z tego powodu nie zmarł.

Od kwietnia poprzedniego roku nigdy niemieliśmy naszej praktyki zamkniętej i do tej pory przez naszą praktykę przeszło 7,5 tysiąca pacjentów. W tym czasie nikt z naszych pracowników nie był nawet chorym. W naszej branży mamy dokładnie 241 tysięcy zatrudnionych pracowników i w tym czasie w całej branży mieliśmy 85 pracowników, którzy mieli pozytywny test na Sars-cov-2, co nie oznacza, że byli oni zainfekowani. I to w grupie zawodowej, która codziennie quasi siedzi w ślinie swoich pacjentów.

To a propos tego, co prasa podaje o dużym niebezpieczeństwie zarażania się i niebezpiecznymi kontaktami z innymi ludźmi.

My nie mamy korona kryzysu, my mamy kryzys spowodowany posunięciami politycznymi.

Posunięciami, które bardzo szkodzą zdrowiu społecznemu i niszczą substancję społeczną.

Najgorsze jest to, mówię jako medyk, że ten cały kryzys jest zbudowany na fałszywych parametrach.

Parametr liczby incydencjnej, która wymusza Lockdown nie odzwierciedla rozwoju infekcji, ale odzwierciedla rozwój testów laboratoryjnych. Tak jest dla tego, ponieważ fundamentem tej liczby jest PCT test, który nie nadaje się do stwierdzenia zakażenia. Mówię to, jako medyk. O tym wszyscy wiedzą i to jest nawet na stronie Instytutu RKI i WHO, pomimo tego wszyscy czynią jakby byli w amoku burn-out (ICD-10)

Zadaniem medycyny nie jest testować zdrowych ludzi, zadaniem medycyny jest uzdrawianie chorych.

Polityka prowadzi bardzo zakłamaną dyskusję o zdrowiu społecznym zasłaniając swoje posunięcia tym zdrowiem. Jednocześnie polityka robiła i robi nadal wszystko, aby społeczeństwo niebyło zdrowe.

https://www.youtube.com/watch?v=Nc9-WMwJcdE

I tu przypomniał mi się fragment z publikacji o grypie hiszpańskiej, kiedy przestępcom oferowano wolność, jeżeli poddadzą się oni doświadczeniom medycznym polegającym na zarażeniu ich wirusem grypy. Wtedy do nosa wkładano tym przestępcom różne wydzieliny ludzi chorych czekających na zgon.

Pomimo tego ten eksperyment się nie powiódł i nikt z tych przestępców nie zachorował.

   Proszę o publikowanie tych wiadomości, gdzie tylko to jest możliwe, ponieważ tutaj rządzi wroga ideologia ludzkiej rodzinie i fakty niezgodne z tą ideologią są duszone.

emigrant19

26 kwietnia 2021,

https://www.salon24.pl/u/emigranta/1130212,jacques-attali-1981-glupcy-dadza-sie-dobrowolnie-zlikwidowac

 

 

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.