LIST DO REDAKCJI: Prawda o COVID-19

Poniższy artykuł zwrócił moją uwagę podczas przeszukiwania strony internetowej adwokata zdrowia dr Josepha Mercoli  www.mercola.com w poszukiwaniu odpowiedzi na temat szczepionki — „Wywiad z wynalazcą mRNA na temat zagrożeń związanych z iniekcjami”.

 

Poglądy wyrażone w listach do redakcji nie reprezentują opinii The Gazette-Virginian ani pracowników.

Do edytora:

Poniższy artykuł zwrócił moją uwagę podczas przeszukiwania strony internetowej adwokata zdrowia dr Josepha Mercoli  www.mercola.com w poszukiwaniu odpowiedzi na temat szczepionki — „Wywiad z wynalazcą mRNA na temat zagrożeń związanych z iniekcjami”.

Dr Robert Malone wynalazł technologię rdzenia szczepionki mRNA i DNA. Ma poważne obawy związane z brakiem przejrzystości skutków ubocznych, cenzurowaniem dyskusji i brakiem świadomej zgody, jakie to ze sobą niosą. . Wolne białko wypustek SARS-CoV-2 jest biologicznie aktywne, wbrew początkowym założeniom, i powoduje poważne problemy. Odpowiada za najpoważniejsze skutki obserwowane w COVID-19, takie jak zaburzenia krwawienia, zakrzepy krwi w całym ciele i problemy z sercem. Są to te same problemy, które widzimy teraz u oszałamiającej liczby osób, które otrzymały „szczepionkę” przeciw COVID-19.

Białko kolce ma również szkodliwy wpływ na reprodukcję, a dane dotyczące biodystrybucji firmy Pfizer pokazują, że gromadzi się w jajnikach kobiet. Dane sugerują, że wskaźnik poronień wśród kobiet, które otrzymały „szczepionkę” COVID-19 w ciągu pierwszych 20 tygodni ciąży, wynosi 82%. Dane izraelskie pokazują, że chłopcy i mężczyźni w wieku od 16 do 24 lat, którzy zostali zaszczepieni, mają 25 razy większą częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego (zapalenia serca) niż normalnie.

Zastrzyki COVID-19 mają tylko zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach, które można przyznać tylko wtedy, gdy nie ma dostępnych bezpiecznych i skutecznych środków. Takie środki zaradcze istnieją, ale są aktywnie cenzurowane i tłumione.

W filmie DarkHorse, gospodarz podcastu, dr Bret Weinstein, biolog ewolucyjny, przeprowadza wywiad z dr. Robertem Malone, wynalazcą technologii rdzenia szczepionki mRNA i DNA, oraz Stevem Kirschem, przedsiębiorcą, który badał niepożądane reakcje Terapie genowe COVID-19.

Kirsch opublikował niedawno artykuł „Czy powinieneś się zaszczepić?” (“Should You Get Vaccinated?”), w którym opisuje, jak i dlaczego zmienił zdanie na temat „szczepionek” przeciwko COVID-19. — to po tym, jak dostał obie dawki zastrzyku Moderna, podobnie jak jego trzy córki.

Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych artykułów napisanych na ten temat i zapewnia drugą stronę historii, której nigdy nie podaje się w mediach głównego nurtu. Pamiętaj, że bez pełnego ujawnienia ryzyka związanego ze szczepionkami uzyskanie świadomej zgody jest niemożliwe.

W tym artykule Kirsch pisze:

„Niedawno dowiedziałem się, że te szczepionki prawdopodobnie zabiły ponad 25 800 Amerykanów (co potwierdziłem na trzy różne sposoby) i spowodowały niepełnosprawność co najmniej 1 000 000 więcej i jesteśmy dopiero w połowie drogi do mety. Musimy teraz wstrzymać te szczepionki, zanim zginie więcej ludzi.

„W tym artykule wyjaśnię, czego się nauczyłem od czasu, gdy zostałem zaszczepiony, co całkowicie zmieniło moje zdanie. Dowiesz się, jak działają te szczepionki i skróty, które doprowadziły do ​​popełnionych błędów.

„Zrozumiesz, dlaczego jest tak wiele skutków ubocznych i dlaczego są one tak zróżnicowane i dlaczego zwykle pojawiają się w ciągu 30 dni od szczepienia. Zrozumiesz, dlaczego dzieci mają problemy z sercem (na które nie ma leczenia) i chwilowo tracą wzrok i zdolność mówienia”.

Dziękuję gazetom, które wydrukowały mój ostatni artykuł, kiedy inni tego nie zrobili.

Alicja Russell

© Copyright 2021 The Gazette-Virginian , 3201 Halifax Road South Boston, VA  | Warunki użytkowania  |Polityka prywatności
 
 
 

451: Unavailable due to legal reasons

We recognize you are attempting to access this website from a country belonging to the European Economic Area (EEA) including the EU which enforces the General Data Protection Regulation (GDPR) and therefore access cannot be granted at this time. For any issues, contact news@gazettevirginian.com or call 434-572-3945.

/ 451: Niedostępne ze względów prawnych Zdajemy sobie sprawę, że próbujesz uzyskać dostęp do tej witryny z kraju należącego do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), w tym UE, który egzekwuje Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO), a zatem dostęp nie może być obecnie przyznany. W przypadku jakichkolwiek problemów skontaktuj się z news@gazettevirginian.com lub zadzwoń pod numer 434-572-3945. /

Za; http://www.yourgv.com/opinion/letters_to_editor/letter-to-the-editor-the-truth-about-covid-19/article_0b989652-de7a-11eb-9499-933038dd3c2b.html

zob.

from the Gazette-Virginian
LETTER TO THE EDITOR: The truth about COVID-19
Dr. Robert Malone invented the mRNA and DNA vaccine core platform technology. He has grave concerns about the lack of transparency of …
5 dni temu

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.