ZDJĘCIA ZROBIONE POD MIKROSKOPEM ELEKTRONOWYM: Analiza fiolki “szczepionki” potwierdza obecność nanocząsteczek grafenu

Screenshot 2021-07-03 at 21-25-11 ZDJĘCIA ZROBIONE POD MIKROSKOPEM ELEKTRONOWYM Analiza fiolki “szczepionki” potwierdza obe[...]

W programie nr 63 kanału La Quinta Columna, (biostatystyk Ricardo Delgado i dr José Luis Sevillano) udostępnili niektóre z wielu fotografii zrobionych podczas analiz zawartości (tzw. “szczepionek”) – przeprowadzonych przy pomocy różnych technik – w celu zidentyfikowania wszystkich ich składników.

Jak obiecali, tak zrobili; wyniki są zdumiewające. Ich przypuszczenia na temat obecności tlenku grafenu w fiolkach potwierdziły się: w fiolkach na pewno znajduje się tlenek grafenu.

Podczas transmisji, Ricardo Delgado wyjaśnił, co następuje:

    –   “Przede wszystkim nie twierdzimy, że jesteśmy antyszczepionkowcami. Problem polega na tym, że to nie jest szczepionka, to jest dawka grafenu podawana ludziom.”

Ricardo Delgado:

   –  Teraz pokażemy zdjęcia zawartości fiolki, które uzyskaliśmy za pomocą mikroskopu optycznego i mikroskopu elektronowego.

   Pokażę wam serię zdjęć. Skupcie się na nich a następnie porównamy je z innym materiałem. Pokażemy również te same zdjęcia w odniesieniu do owego materiału i będziecie mogli wyciągnąć własne wnioski. Ale, jak już powiedziałem, tymi, którzy będą musieli to wyjaśnić, są technicy, doktorzy i profesorowie, którzy przeprowadzili badania. Ważne jest jednak, abyś o tym wiedział, ponieważ zawsze powtarzamy, że kiedy ktoś idzie zjeść hamburgera, pyta, jakie składniki zawiera. Cóż, powinni przynajmniej wiedzieć, co jest w fiolce, skoro zamierzają wstrzyknąć ją sobie do żyły, prawda? (…)

W artykułach, do których link poniżej, znajdują się ZDJĘCIA zawartości fiolki oraz – dla porównania – zdjęcia grafenu, wraz z VIDEO zawierającymi wypowiedzi badaczy hiszpańskich – NAPISY ANGIELSKIE.)

https://www.orwell.city/2021/06/graphene-oxide-in-vaccination-vials.html?m=1

https://telegra.ph/Nanoparticelle-di-grafene-nel-vaccino-Covid-06-25

Całe VIDEO pod linkiem: «Prawdziwa zawartość “szczepionek” pod mikroskopem elektronicznym»

https://odysee.com/@laquintacolumna:8/CONTENIDOREALDELASVACUNASALMICROSCOPIOELECTR%C3%93NICO-PROGRAMA63-:d?r=8qjPwG8VB8Z9EGGQPLU4DVo5hYpAPjde

https://www.laquintacolumna.net/

https://t.me/lancoraitalia/835

***

Informacje dotyczące grafenu, tłumaczące dlaczego ludzie «zaszczepieni» stają się namagnesowani:

ROK 2012: https://www.ansa.it/scienza/notizie/rubriche/tecnologie/2012/01/11/visualizza_new.html_43187614.html

Grafen stał się magnetyczny. Ogłoszony w czasopiśmie Nature Physics, wynik może okazać się kluczowy dla przyszłości tegoż następcy krzemu w dziedzinie elektroniki. Prace zawdzięczamy grupie badaczy z brytyjskiego Uniwersytetu w Manchesterze koordynowanej przez Irinę Grigorievą i Andre Geima, fizyka, który wraz z Kostią Novoselovem otrzymał w roku 2010 Nagrodę Nobla z fizyki za odkrycie grafenu.

Screenshot 2021-07-03 at 21-48-11 ZDJĘCIA ZROBIONE POD MIKROSKOPEM ELEKTRONOWYM Analiza fiolki “szczepionki” potwierdza obe[...]

Grafen to arkusz atomów węgla, które przybierają strukturę heksagonalną. W swoim pierwotnym stanie, eksperci wyjaśniają, materiał ten nie wykazuje oznak magnetyzmu, który charakteryzuje takie metale jak żelazo lub nikiel. Aby nadać mu magnetyczną “osobowość”, badacze “doprawili” arkusz grafenu innymi niemagnetycznymi atomami, takimi jak fluor, a dodatkowo usunęli ze struktury materiału kilka atomów węgla. Szczeliny i dodane atomy zamieniły grafen w materiał magnetyczny, dokładnie taki jak np. żelazo.

ROK 2019: Odkrycie nowego typu magnetyzmu w grafenie, tj. ferromagnetyzmu orbitalnego

Screenshot 2021-07-03 at 21-53-33 Scoperto un nuovo tipo di magnetismo nel grafene, il ferromagnetismo orbitale – Notizie s[...]Struttura costituita da due fogli di grafene inseriti tra due strati protettivi di nitruro di boro esagonale (credito: Aaron Sharpe)

Scoperto un nuovo tipo di magnetismo nel grafene, il ferromagnetismo orbitale

In uno studio pubblicato su Science, un gruppo di fisici di Stanford annuncia di aver scoperto un … Leggi tutto Scoperto un nuovo tipo di magnetismo nel grafene, il ferromagnetismo orbitale

W pracy opublikowanej w Science, grupa fizyków ze Stanford ogłosiła, że odkryła nowy rodzaj magnetyzmu w grafenie, zwany ferromagnetyzmem orbitalnym. Odkrycie to, według tych samych badaczy, może okazać się przydatne do zastosowań w dziedzinie obliczeń kwantowych. Badacze nie szukali tego, co później odkryli. Przypadkowość odkrycia przyznaje sam David Goldhaber-Gordon, profesor fizyki w Stanford.

Naukowcy próbowali bowiem odtworzyć eksperyment związany z nadprzewodnictwem grafenu. Fizycy teoretyzowali, że poprzez ułożenie grafenu w określony sposób, możliwe jest załamanie stanów energetycznych elektronów w materii, co obniży prędkość ruchu elektronów niemal do zera. Przy tak małej prędkości, każdy pojedynczy elektron staje się bardzo zależny od tych, które znajdują się w jego pobliżu. Oddziaływania pomiędzy elektronami w tym stanie okazują się być istotne w wielu “egzotycznych” stanach kwantowych materii. Próbując odtworzyć ową koncepcję w laboratorium, badacze przeprowadzili różne testy i wprowadzili kilka pozornie nieistotnych zmian. Jednak owe zmiany doprowadziły również do efektu znanego jako napięcie Halla (lub efekt Halla), efekt, który pokazał, że grafen generuje swoje własne wewnętrzne pole magnetyczne. Jest to jednak rodzaj magnetyzmu, który nie wydaje się wynikać z ułożenia elektronów, jak to ma miejsce w przypadku klasycznych materiałów magnetycznych, ale zamiast tego wydaje się wynikać ze skoordynowanych ruchów orbitalnych.

   – “Jest to pierwszy znany przykład orbitalnego ferromagnetyzmu w materiale”, stwierdza Goldhaber-Gordon i dodaje: “Gdyby magnetyzm wynikał z polaryzacji spinowej, nie spodziewalibyśmy się efektu Halla. A tu, nie tylko obserwujemy efekt Halla, ale widzimy ogromny efekt Halla”.

New quantum trick for graphene: magnetism

https://science.sciencemag.org/content/365/6453/605

***

WIKIPEDIA na temat toksyczności grafenu w zastosowaniach medycznych: https://en.wikipedia.org/wiki/Graphene

Zagrożenia dla zdrowia

Toksyczność grafenu jest szeroko dyskutowana w literaturze. Najbardziej kompleksowy przegląd dotyczący toksyczności grafenu opublikowany przez Lalwani et al. podsumowuje wyłącznie efekty in vitro, in vivo, efekty przeciwdrobnoustrojowe i środowiskowe oraz podkreśla różne mechanizmy toksyczności grafenu.[319] Wyniki pokazują, że toksyczność grafenu zależy od kilku czynników, takich jak kształt, rozmiar, czystość, etapy przetwarzania poprodukcyjnego, stan utleniania, grupy funkcyjne, stan rozproszenia, metody syntezy, droga i dawka podania oraz czas ekspozycji.[320].

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stony Brook wykazały, że nanoribony grafenowe, nanopłatki grafenowe i nano-joniory grafenowe są nietoksyczne w stężeniach do 50 μg/ml. Nanocząstki te nie zmieniają różnicowania ludzkich komórek macierzystych szpiku kostnego w kierunku osteoblastów (kość) lub adipocytów (tłuszcz), co sugeruje, że w niskich dawkach nanocząstki grafenu są bezpieczne dla zastosowań biomedycznych.[321]

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Browna wykazały, że kilkuwarstwowe płatki grafenowe o grubości 10 μm są w stanie przebić błony komórkowe w roztworze. Zaobserwowano, że wnikają one początkowo przez ostre i poszarpane punkty, co pozwala na internalizację grafenu w komórce. Fizjologiczne efekty tego zjawiska pozostają niepewne i pozostaje to stosunkowo niezbadaną dziedziną.[322][323]

***

«Graphene Electronic Tattoo Sensors» – Grafen w diagnostyce medycznej

https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsnano.7b02182

«Graphene enables world’s smallest heat engine, may power future nano robots» – «Grafen umożliwia stworzenie najmniejszego na świecie silnika cieplnego, może zasilać przyszłe nanoroboty»

https://www.graphene-info.com/graphene-enables-worlds-smallest-heat-engine-may-power-future-nano-robots

«Functionalized graphene oxide as a vehicle for targeted drug delivery and bioimaging applications» – «Funkcjonalizowany tlenek grafenu jako nośnik dla ukierunkowanego dostarczania leków i bioobrazowania»

https://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/2020/tb/d0tb01149e#!divAbstract

«Potential of graphene-based materials to combat COVID-19: properties, perspectives, and prospects» – «Potencjał materiałów opartych na grafenie w zwalczaniu COVID-19: właściwości, perspektywy i możliwości»

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7577689/

«Graphene oxide gives a boost to new intranasal flu vaccine» – «Tlenek grafenu daje impuls nowej donosowej szczepionce przeciw grypie»

https://www.graphene-info.com/graphene-oxide-gives-boost-new-intranasal-flu-vaccine

«Graphene sensors can hear your brain whisper» – «Czujniki grafenowe mogą usłyszeć szept twojego mózgu»

https://graphene-flagship.eu/graphene/news/graphene-can-hear-your-brain-whisper/

Na podstawie:

https://rumble.com/vj31tk-il-vaccino-magnetico-perch-contiene-il-grafene-risultati-di-analisi-di-labo.html

______________

Za; https://babylonianempire.wordpress.com/2021/06/27/zdjecia-zrobione-pod-mikroskopem-elektronowym-analiza-fiolki-szczepionki-potwierdza-obecnosc-nanoczasteczek-grafenu/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.