[VIDEO] Pastor zakuty w biały dzień w kajdanki za głoszenie „homofobicznych” cytatów z Biblii

Screenshot 2021-06-30 at 23-46-35 [VIDEO] Pastor zakuty w biały dzień w kajdanki za głoszenie 'homofobicznych' cytatów z Bi[...]pastor aresztowany na londyńskiej ulicy / Screen TT

Uliczny kaznodzieja, ewangelicki pastor John Sherwood głosił z Biblią w dłoni przed stacją Uxbridge w zachodnim Londynie Słowo Boże. Został aresztowany i siłą zakuty w kajdanki po oskarżeniu o „głoszenie homofobicznych treści”.

John Sherwood, 71 lat, został wyprowadzony w kajdankach, przesłuchany na komisariacie policji i przetrzymywany przez noc po tym, jak został oskarżony o „wygłaszanie homofobicznych komentarzy”.

Pastor twierdzi, że został posiniaczony po tym, jak policja ściągnęła go z mini-drabinki, i skuła mu ręce za plecami.

Policja poinformowała, że ​​otrzymała skargi, że mężczyzna wygłaszał „ homofobiczne komentarze” i aresztowała go na podstawie ustawy o porządku publicznym, która może być wykorzystana pod niejasnym zarzutem, że ktoś używa „obraźliwych słów”, które wyrządzają komuś „szkodę”.

– Nie wygłaszałem żadnych homofobicznych komentarzy, po prostu definiowałem małżeństwo jako związek między mężczyzną a kobietą. Mówiłem tylko to, co mówi Biblia

– mówił pastor, który skarżył się na urazy podczas aresztowania

Sytuacja miała miejsce w maju.

Pastor miał cytować Księgę Rodzaju

Księga Rodzaju o związku kobiety i mężczyzny mówi:

Księga Rodzaju 1, 27-29

Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi». I rzekł Bóg: «Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem.

Księga Rodzaju 2, 23-24

Mężczyzna powiedział: «Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z mężczyzny została wzięta». Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem.

Księga Rodzaju 5, 1-2

Gdy Bóg stworzył człowieka, na podobieństwo Boga stworzył go; stworzył mężczyznę i niewiastę, pobłogosławił ich i dał im nazwę „ludzie”, wtedy gdy ich stworzył.

___________

https://www.tysol.pl/a68044-VIDEO-Pastor-zakuty-w-bialy-dzien-w-kajdanki-za-gloszenie-homofobicznych-cytatow-z-Biblii#.YNzgadr5EY4.twitter

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: