WŁOCHY: To wojna domowa! – Dyktatura ogłasza, że szczepionki są obowiązkowe dla wszystkich

Screenshot_2021-05-24 W itera – Szukaj w Google(2)Warunki tego dekretu dyktatorskiego zobowiązują każdego mieszkańca Włoch do przyjęcia Vaxx, bez względu na jakikolwiek status, wyznanie lub sumienie.

Z naruszeniem wszelkich postanowień włoskiej Konstytucji, Karty Praw Człowieka UE, Karty Praw Człowieka ONZ oraz wszelkich medycznych, naukowych i religijnych norm moralnych, dyktatura sanitarna zatwierdziła przekształcenie w prawo administracyjne Dekret rządu Mario Draghiego DL 44/2021.

Warunki tego dekretu dyktatorskiego zobowiązują każdego mieszkańca Włoch do przyjęcia Vaxx, bez względu na jakikolwiek status, pozycję, wyznanie lub sumienie.

Tym, którzy odmówią, ODMÓWI się wszelkiej pomocy medycznej we wszystkich szpitalach i klinikach, publicznych i prywatnych.

Tutaj jest bezpośredni link do Italian Gazette, oficjalnej publikacji Republiki Włoskiej dotyczącej praw – https://www.gazzettaufficiale.it/eli/id/2021/04/01/21G00056/sg. Dekret z 1 kwietnia 2021 r. został przekształcony w „ustawę” w głosowaniu w Parlamencie w zeszłym tygodniu. Kluczowe sformułowanie znajduje się w art. 5, gdzie każdy, kto jest uważany za „pozbawionego obecnie swoich naturalnych zdolności” — tj. w śpiączce — może zostać zaszczepiony przez personel medyczny, ponieważ jego zgoda jest DOMNIEMANA.

To jest barbarzyństwo.

Rząd Draghi kontynuuje swój program masowych szczepień z wyrachowaniem. Już w ostatnich tygodniach widzieliśmy dysydentów politycznych, którym grożono lub przyjmowano TSO (do szpitala psychiatrycznych) za odmowę podporządkowania się dekretom dyktatury sanitarnej. Teraz każdy opór można uznać za przemoc, przemoc za oznaki szaleństwa, szaleństwo za oznakę „nieposiadania naturalnych zdolności”, i drzwi dla szczepień są otwarte!

Osobiście znam kilkoro biednych ludzi, którzy są zobowiązani do szczepień, aby nadal otrzymywać pomoc socjalną. Chociaż wykracza to poza literę prawa, tak naprawdę Włochy są już w stanie bezprawia. Każda niesprawiedliwość zostanie teraz popełniona z powodu pandemii.

Ale zgodnie z 44/2021, wcześniejszą akceptacją „Zielonego Paszportu” jako warunku podróżowania między dwoma dowolnymi regionami Włoch lub korzystania z miejsc publicznych, praktycznie szczepionka staje się wymogiem, a normalne życie nabiera nowego zagrożenia. Odmowa zastosowania się teraz daje „legalny” sposób na wymuszenie szczepień.

Wiele grup opozycyjnych deklarowało w poprzednich tygodniach i miesiącach, że gdyby rząd Draghiego podjął ten krok, ogłosiliby walkę zbrojną przeciwko rządowi.

Czy wojna domowa wybuchnie teraz we Włoszech, Bóg jeden wie, ale naprawdę z takim posunięciem włoska dyktatura wypowiedziała wojnę swoim obywatelom: wojnę eksterminacyjną, wojnę ludobójstwa, wojnę przeciwko chrześcijaństwu, wojnę na zniszczenie całego ludzkiego życia  na terytorium byłej Rzeczypospolitej.

Nadchodzące dni obfitują w ciemność i konflikty. Błagam o waszą modlitwę do Matki Bożej Zwycięskiej za naród włoski!

by Br. Alexis Bugnolo

26 maja 2021

https://www.fromrome.info/2021/05/26/italy-its-civil-war-dictatorship-declares-vaxx-obligatory-for-all/

___________

Módlmy wszyscy z całego serca!  Bo tylko w Bożym zmiłowaniu i interwencji Niepokalanej nadzieja!

Potrzebne wsparcie na leczenie i rehabilitację…

Nest Bank   85 2530 0008 2064 1053 5460 0001

 

2 odpowiedzi na “WŁOCHY: To wojna domowa! – Dyktatura ogłasza, że szczepionki są obowiązkowe dla wszystkich”

  1. Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł, modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: