Joe Biden mówi, że Stany Zjednoczone w najbliższych tygodniach zaszczepią cały świat …

Monday, May 17; 10:50 a.m. | Biden: Stany Zjednoczone udostępnią światu dodatkowe 20 milionów dawek szczepionki COVID-19 w ciągu najbliższych sześciu tygodni, zwiększając całkowite zaangażowanie USA do 80 milionów dawek, według Associated Press. „…wiemy, że Ameryka nigdy nie będzie w pełni bezpieczna, dopóki szalejąca na całym świecie pandemia nie zostanie opanowana”. 

Poniedziałek, 17 maja

10:50: Biden zobowiązuje się udostępnić 80 milionów dawek szczepionki COVID-19 na całym świecie

Według Associated Press Joe Biden mówi, że Stany Zjednoczone udostępnią światu dodatkowe 20 milionów dawek szczepionki COVID-19 w ciągu najbliższych sześciu tygodni, zwiększając całkowite zaangażowanie USA do 80 milionów dawek.

To posunięcie następuje, gdy spada krajowy popyt na szczepienia, a globalne dysproporcje w dystrybucji stały się bardziej widoczne.

W poniedziałek Biden powiedział, że „wiemy, że Ameryka nigdy nie będzie w pełni bezpieczna, dopóki szalejąca na całym świecie pandemia nie zostanie opanowana”.

Dawki będą pochodzić z amerykańskiej produkcji istniejących zapasów szczepionek Pfizer, Moderna lub Johnson & Johnson. Administracja wcześniej zobowiązała się do udostępnienia około 60 milionów dawek szczepionki AstraZeneca do końca czerwca.

***

 

Kalifornia gwałtowne wzrosty zakażenia

Screenshot_2021-05-17 California Coronavirus Updates Biden Commits To Sharing 80 Million COVID-19 Vaccine Doses Worldwide

Zaktualizowano 17 maja 2021 r. Ten wykres przedstawia łączną liczbę przypadków zgłaszanych każdego dnia od początku pandemii. Zaktualizowano od poniedziałku do piątku. Wykres: Tara Gnewikow & Emily Zentner | Źródło CapRadio: Los Angeles Times Get the data Created with Datawrapper

____

źródło:  https://www.capradio.org/articles/2021/05/17/california-coronavirus-updates-may-2021

Senator z Teksasu mówi prawdę o statystykach szczepień! – 30 osób dziennie umiera z powodu szczepionek!

_____

Opr. M. Jasińska

Jedna odpowiedź na “Joe Biden mówi, że Stany Zjednoczone w najbliższych tygodniach zaszczepią cały świat …”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.