„Trzecia fala” chorób i śmierci będzie spowodowana przez osoby w pełni zaszczepione

Kiedy genetycy zdecydowali się lekkomyślnie wtrącać się w ludzki układ odpornościowy, następstwa pierwszej rundy wstrzyknięć terapii genowej gwarantowały tylko jedno: stały bezpośredni dostęp do ludzi w celu wykonania niekończącej się serii dodatkowych zastrzyków terapii genowej. Za tych, którzy w rezultacie zginęli, nie będzie żadnych przeprosin. ⁃ Edytor TN

Kolejna wielka fala zakażeń COVID, która już uderza w stany takie jak Michigan, będzie zdominowana przez osoby, które zostały w pełni zaszczepione.

Przewidzieli to autorzy badania naukowego opublikowanego w British medical journal

Od 60 do 70 procent zgonów z powodu COVID „trzeciej fali” i hospitalizacji będzie pochodzić od osób, które zostały w pełni zaszczepione, zgodnie z badaniem,   Summary of Further Modeling of Easing Restrictions (Podsumowanie Dalsze modelowanie łagodzenia restrykcji), opublikowanym 31 marca przez London School of Hygiene & Tropical Medicine.

Może to przynajmniej częściowo wyjaśniać, dlaczego szpitale w Detroit zapełniają się pacjentami z COVID.

Ale nie przeczytasz o tym w żadnym z głównych mediów. Opisują tę historię jako po prostu nową falę hospitalizacji i zgonów z powodu COVID spowodowanych przez wariant wirusa z Wielkiej Brytanii, który nie ma nic wspólnego z wysokim wskaźnikiem szczepień.

[Zobacz Detroit News, 15 kwietnia 2021 r., Beaumont zbliża się do możliwości szpitali COVID, ponieważ eksperci ostrzegają przed „nową pandemią”][ Beaumont nears COVID hospital capacity as experts warn of ‘new pandemic.’].

Główne serwisy informacyjne nie zainteresowały się, dlaczego ma miejsce tak duży wzrost zachorowań na COVID, jeśli duży procent społeczeństwa został zaszczepiony [Michigan jest jednym z najwięcej zaszczepionych stanów w kraju; w Michigan prawie 30 procent otrzymało szczepionkę [nearly 30 percent of Michiganders receiving the jab]. W rzeczywistości urzędnicy ds. Zdrowia cytowani w poniższym artykule w Detroit News w celu wywarcie większej presji na ludzi, którzy odrzucają niesprawdzone eksperymentalne zastrzyki, diaboliczne fałszują to, co dzieje się w Michigan obwiniając za nową falę „wahanie szczepionek”.

Najwyraźniej ci urzędnicy służby zdrowia nie przeczytali nowego brytyjskiego badania, w którym stwierdzono:

     „Odradzanie się zarówno hospitalizacji, jak i zgonów jest zdominowane przez osoby, które otrzymały dwie dawki szczepionki, stanowiące odpowiednio około 60% i 70% fali. Można to przypisać wysokiemu poziomowi wchłaniania w wieku najbardziej zagrożonych grup, tak że niepowodzenia szczepień są przyczyną poważniejszych chorób niż u osób nieszczepionych ” [Patrz strona 10, summary point No. 32]

A co według brytyjskich naukowców, którzy są autorami badania, jest odpowiedzią na dylemat pełnego zaszczepienia chorych na COVID? Oczywiście więcej szczepionek i więcej blokad!

A Big Pharma jest bardziej niż szczęśliwa, mogąc się do tego dostosować. Dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla, ogłosił, że „trzecia dawka” szczepionki będzie potrzebna w ciągu 12 miesięcy od drugiej dawki i prawdopodobnie kolejna dawka co roku.

/ announced a “third dose” of its vaccine will be needed within 12 months of the second dose and likely another dose every year after that.

( STRONA NIEDOSTĘPNA z wyjaśnieniem: Nasi europejscy goście są dla nas ważni. Ta strona jest obecnie niedostępna dla odwiedzających z Europejskiego Obszaru Gospodarczego, gdyż pracujemy nad zapewnieniem ochrony Twoich danych zgodnie z obowiązującymi przepisami UE. – M.J.)

Jak przewidywaliśmy, globaliści od początku planowali wykorzystać COVID, aby przestraszyć ludzi, aby co rok się szczepili. Nikt nie wie, co jest w tych zastrzykach, ani jak wpłyną one na zdrowie ludzi w perspektywie średnio- i długoterminowej.

Scenariusz nabiera kształtu, przed czym ostrzegał nas dr Geert Vanden Bossche na początku marca. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży szczepionek, Vanden Bossche wezwał do zaprzestania programów masowych szczepień prowadzonych „w środku pandemii”. Powiedział, że gdy nie powstrzyma się szczepień, doprowadzą one do powstania coraz silniejszych wariantów wirusa, dopóki „super wirus” nie opanuje i zlikwiduje ogromną liczbę ludzi. [Top vaccine expert calls for global moratorium on COVID injections], LeoHohmann.com, 17 marca 2021 r.]]

[Zobacz wybitny ekspert ds. Szczepionek wzywający do globalnego moratorium na szczwz COVID [ Gates Foundation Top Wirusolog wysyła list otwarty do WHO: Natychmiast wstrzymaj wszystkie masowe szczepienia Covid-19

(…)

M.Jasińska

Za; https://www.technocracy.news/study-third-wave-of-sickness-and-death-will-be-dominated-by-those-who-have-been-fully-vaccinated/

1of 23SPIMO: Summary of further modelling ofeasing restrictionsRoadmap Step 2

Date:  31stMarch 2021

Click to access S1182_SPI-M-O_Summary_of_modelling_of_easing_roadmap_step_2_restrictions.pdf

 

Jedna odpowiedź na “„Trzecia fala” chorób i śmierci będzie spowodowana przez osoby w pełni zaszczepione”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.