Mamy do czynienia ze spiskiem

Dr Michael Yeadon odniósł się do „ewidentnie fałszywej” propagandy rządów w odpowiedzi na COVID-19, w tym do „kłamstwa” niebezpiecznych wariantów, totalitarnego potencjału „paszportów szczepionek” oraz dużego prawdopodobieństwa, że ​​mamy do czynienia ze „spiskiem”, który może doprowadzić do czegoś daleko wykraczającego poza kataklizmy, jakie doświadczyły wojny i masakry XX wieku.

Jego główne spojrzenia obejmowały:

  1. Rządy na całym świecie powtarzają te same kłamstwa koronawirusowe.
  2. Firmy farmaceutyczne już zaczęły opracowywać niepotrzebne szczepionki „uzupełniające” („przypominające”) dla „wariantów”. Firmy planują wyprodukować miliardy fiolek, oprócz obecnej eksperymentalnej kampanii „ szczepionki ” COVID-19.
  3. Agencje regulacyjne, takie jak Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków oraz Europejska Agencja Leków, ogłosiły, że skoro te szczepionki „uzupełniające” będą tak podobne do wcześniejszych zastrzyków, które zostały zatwierdzone do zezwolenia na stosowanie w nagłych wypadkach, firmy farmaceutyczne nie będą musiały „przeprowadzać klinicznych badań bezpieczeństwa”.
  4. Zatem praktycznie oznacza to, że projektowanie i wdrażanie powtarzanych i wymuszonych szczepionek mRNA „podąża z firm farmaceutycznych do setek milionów ludzi, wstrzykując jakąś zbędną sekwencję genetyczną”.
  5. Użycie paszportów szczepionek wraz z „resetem bankowym” może doprowadzić do totalitaryzmu. Przywołując zło Stalina, Mao i Hitlera, czyli „masowe wyludnianie” pozostaje logicznym echem przyszłości.

W zeszłym roku zdałem sobie sprawę, że mój rząd i jego doradcy kłamią Brytyjczyków o wszystkim, co ma związek z tym koronawirusem. Absolutnie wszystko jest kłamstem. Idea bezobjawowej transmisji i to, że nie masz objawów, ale jesteś źródłem wirusa, jest błędem.

Dr Michael Yeadon,

były wiceprezes i główny naukowiec firmy Pfizer ds. Alergii i układu oddechowego, który spędził 32 lata w branży prowadząc badania nad nowymi lekami

źródło: lifesitenews.com/news

Za; https://robertbrzoza.pl/post/cyfrowy-system-walutowy-czyli-jak-kontrolowac-ludzkosc

***

Cyfrowy system walutowy, czyli jak kontrolować ludzkość

__________

Za; https://robertbrzoza.pl/post/cyfrowy-system-walutowy-czyli-jak-kontrolowac-ludzkosc

Jedna odpowiedź na “Mamy do czynienia ze spiskiem”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.