NWO, czyli co Biblia mówi o Nowym Porządku Świata?

Nie   jest   tajemnicą, że są na świecie siły dążące do monopolizacji wszystkiego według zupełnie nowych zasad,   — dlatego nazywamy je NWO czyli New World Order   — a po polsku to Nowy Porządek Świata. Ma   być   tylko   jedna   religia,   jeden   rząd,   jedna   waluta   i   jedna   armia. —   Obecnie   brak   jest  w tym temacie zgodności trwają przepychanki o to, kto będzie miał ten monopol w swoich rękach.

Obecnie   prawie   wszyscy   politycy   są   zgodni co do celu, ale nikt nie chce być   tym,   który odda swoje wpływy innej grupie.   — Stąd trwa rywalizacja nie tylko między państwami i kontynentami, ale także między religiami i bankierami.

Ambicje polityczne i zachłanność bankierów utrudniają zjednoczenie, ale są też   ludzie,  którzy z tych ambicji rezygnują.  — Znamy ich pod wspólną nazwą masoneria lub iluminaci.

__

To są tylko nazwy, za którymi kryją się ludzie o bardzo podejrzanych i starannie skrywanych celach.   — To oni pracują nad tym by pogodzić polityków i odpowiednio przygotować społeczeństwo na przyjęcie NWO. Iluminaci nie są mózgiem całej operacji a jedynie posłusznymi oddziałami wykonującymi swoje zadania.

Faktycznie cała działalnością zjednoczeniową kieruje grupa nazwana w księdze Objawienia Wielkim Babilonem lub Wielką Nierządnicą.

Apokalipsa wyjaśnia, że to Ona stoi za wielkim handlem, rozrywką, za wszystkimi wojnami i prześladowaniami na ziemi a także za czarami.

Iluminaci są tylko oddziałem specjalnym, grupą uderzeniowa z tym, że przeważnie toczą walkę informacyjną a nie fizyczną.

Do wojny energetycznej Babilon Wielki wykorzystuje władców politycznych i jak się zaraz przekonasz islamistów.

—   „A   Niewiasta,   którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.”   / Objawienie 17:18

Nazwa   Wielki Babilon nawiązuje do początków tej organizacji, która powstała w Babilonie podczas tak zwanej niewoli babilońskiej, w VI wieku przed Chrystusem.

Do niewoli poszli Izraelici zajmujący się głównie rolnictwem a wrócili w następnym pokoleniu kombinatorzy, dla których spekulacje stały się sposobem na życie w luksusach. Było to w pewnym sensie uzasadnione gdyż, jako niewolnicy nie posiadali własnej ziemi mogli, więc pozostać niewolnikami lub przez kombinacje wypracować sobie wygodniejszy styl życia. Część Izraelitów bardzo szybko opanowała handel babiloński, pismo i magię, którą nazwali kabałą.

—   „Twymi   czarami   omamione zostały wszystkie narody”  / Objawienie 18:23

—  „A   na   jej   czole wypisane imię – tajemnica: „Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”.  / Objawienie 17:5

Nazwa Wielka Nierządnica wskazuje na sposób spekulowania, — polegał on na współpracy z władcami politycznymi.

W ten sposób grupa Izraelitów odeszła od Boga i zaczęła układać się z władcami, czyli zaczęła prostytuować się.   —  Żadnemu władcy nie była wierna i każdego prędzej czy później zdradziła dogadując się, z kimś innym.

Ta cześć historii Izraela jest bardzo dobrze udokumentowana przez żydowskich historyków.   —   Oni są dumni z tego, że cała historia świata działa się wokół nich.

Spadkobiercy tych ludzi, połączeni z Edomitami, których Izrael wchłonął w 125 roku przed narodzinami Chrystusa i połączeni z Chazarami, którzy stali się  żydami przez prozelityzm w VIII wieku po Chrystusie, — stanowią siłę dążącą do zjednoczenia rządów i religii.

Na początku XX wieku udało im się przejąć monopol na drukowanie pieniędzy w USA.

Kolejnym   ich   celem  było uczynić ten pieniądz główną walutą w transakcjach światowego handlu.   —  Kiedy to osiągnęli postanowili oderwać pieniądz   od   złota,  w którym powinien mieć on pokrycie.   — Gdy to osiągnęli mogli zawłaszczyć całe złoto Stanów Zjednoczonych.

Teraz   przy pomocy nieograniczonej ilości pieniądza mogą korumpować świat.   —  Od tej pory dbają, by żadna inna waluta nie zajęła miejsca ich dolara.

Zobaczmy,   z   jakim   trudem   to osiągnęli a jeszcze długą mają drogę do dnia,   gdy   będzie tylko jedna waluta na ziemi i to w dodatku ta, która oni będą produkować lub na która będą mieli monopol, bo dziś już nie ma potrzeby drukować pieniądze.

Ludzie ci mając tak wielką władzę ciągle nie potrafią dopiąć swojego celu, jakim jest monopol na wszystko, czyli sytuacja, w której oni są elitą a reszta ludzkości musi im służyć.

—  „Winem   zapalczywości   swojego   nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu.”  / Objawienie 18:3

Jednym  z celów by osiągnąć władzę absolutną jest posiadanie religii, która ich będzie czyniła bogami lub przynajmniej zniszczenie chrześcijaństwa.  Religia, bowiem jest tym, co zagraża im najbardziej   — zwłaszcza słudzy Pomazańca   Jeszu są tymi, którzy mogą obalić ich władzę.

—  Kto ma wątpliwości niech przyjrzy się potędze Rzymu, który nie był w stanie pokonać chrześcijaństwa.

Potęgi upadają a wiara trwa.

Inkwizycja upadła a wiara trwa. — Rewolucja francuska upadła a wiara trwa. — Komunizm   upadł   a   wiara   trwa.   —   Faszyzm upadł a wiara trwa.

Nic, więc dziwnego, że głównym celem Babilonu Wielkiego było i jest prześladowanie naśladowców Syna Bożego.

Babilon Wielki boi się chrześcijan.

A   ponieważ ma władzę nad mediami,   —  więc świat milczy, gdy mordowani są chrześcijanie w krajach okupowanych przez islamistów.

Islam jest produktem Wielkiej Nierządnicy i zawsze był przez nich sterowny.

—  „I   ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jeszu, a widząc ją zdumiałem się wielce.”  / Objawienie 17:6

Pocieszające   jest   to, że władcy nie zawsze są chętni do spełniania zachcianek Wielkiej Nierządnicy, co utrudnia wprowadzenie w życie NWO.  Niebawem zniszczą ją, ale na razie współpracują lub udają.

Widać coraz wyraźniej, że nie do końca chcą władcy współpracować.

Na  przykład prezydent Obama nie zaatakował Iranu, więc Wielka Nierządnica   musiała uruchomić trzymanych w rezerwie islamistów, co nie do końca podoba się jej politycznym kochankom.

— Taki Izrael (bestia z księgi Objawienia)   — nie za bardzo wie, co z tym fantem zrobić.  —  Z jednej strony islamiści pomogą pokonać Syrię i prezydenta   Asada,   ale   z   drugiej   strony działają zbyt blisko ich państwa, co nie do końca jest bezpieczne.

—  „A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona.”  / Objawienie 17:16

Islamiści   teraz  sieją strach na bliskim wschodzie, ale i tych fanatyków nie ma aż tak dużo, bo muszą do różnych miejsc na świecie przerzucać tych samych ludzi.   — Ciągle też robią nabór nowych wojowników.

Co łączy kobietę organizującą zamachy w Afryce w imię Allacha z kobietą zabitą na ukraińskim Majdanie?

—   Cały   świat  jej szukał   —  a  ona   spokojnie  jedzie na Ukrainę —  walczyć w imię demokracji.

W tłumie podobnych do siebie Ukraińców walczyła dla dobra wolnej Ukrainy.

Myślicie, że ktoś w to uwierzy?

Nie   pamiętam   w  tej   chwili   jak   się   nazywała,   — ale prasa wołała na nią — „Biała Wdowa” ponieważ z pochodzenia była Angielką.

Oczywiście tak samo jak walczyła w imię Allacha tak samo w imię demokracji.  Po prostu była najemnikiem przerzucanym z miejsca na miejsce, opłacanym przez Wielką Nierządnicę.  Właściwie na Ukrainie miała tylko szkolić miejscowe kobiety, —  ale widocznie Bóg zechciał nam wyjawić, kto stoi za tym Majdanem i kula snajpera trafiła akurat na islamską wojowniczkę.

Cały   ten islamski terroryzm jest finansowany przez tych, co mają monopol na druk pieniądza  —   a Biblia nazywa ich Wielkim Babilonem winnym wszystkiej krwi przelanej na ziemi.

Nie jest też tajemnicą,   — ponieważ pisała o tym prasa izraelska, że — na Majdanie szkoleniem wojskowym cywili zajmowali się żołnierze armii izraelskiej.  Cały ten przewrót był nie tylko finansowany, ale i dowodzony ludźmi opłacanymi przez Matkę Nierządnic.

—  „W   niej   znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi.” /  Objawienie 18:24

Czy mamy się bać Wielkiej Nierządnicy?

Zanim zostanie zniszczona narobi jeszcze sporo bałaganu na ziemi, co w praktyce oznacza przelew krwi niewinnej.  Jej   upadek   będzie powodem do radości, ale nie dla wszystkich.

My   będziemy   się   cieszyć,   podczas   gdy   miliony   tych, co ją popierają będą płakać.  Jej   plany   zjednoczenia   świata   pod jej władzą upadną, ale zupełnie podobne plany będzie miało państwo Izrael, czyli biblijna bestia.

Prawdopodobnie   upadek Wielkiej Nierządnicy spowoduje także upadek USA,   jako   potęgi   światowej, ponieważ Pismo zapowiada proroczo, że — bestia,   — czyli Izrael   — będzie na krótko ósmą i ostatnią potęgą.

Królowie, czyli biblijne potęgi zawsze występują jeden po drugim i nigdy równocześnie,   —   więc   wygląda  na to, że z USA stanie się coś złego być może w wyniku zniszczenia Wielkiej Nierządnicy.

Po tym wydarzeniu państwa na świecie poprą Izrael i razem z nim wypowiedzą wojnę Bogu.

—   „A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę.”  /  Objawienie 17:11

To,   czego  Wielka Nierządnica nie zdołała doprowadzić do końca przez ponad   2000   lat  zrealizuje świeckie państwo Izrael,   — ale na bardzo krótko, — bo zaraz po tym upadnie już na zawsze.

_________________________

Krzysztof Król  źródło: „Tam gdzie kończy się wszechświat”

Za:  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19266&Itemid=46

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: