ROBERT KENNEDY DO POLAKÓW – ”MEDYCZNI JEŹDŹCY APOKALIPSY”

Cztery koncerny farmaceutyczne: Merk, Sanofi, Pfizer, GlaxoSmithKline produkują 72 szczepionki aplikowane dziś obowiązkowo dzieciom w USA, inaczej nie będą n. p. mogły skorzystać z systemu edukacji. Ze wszelkiej odpowiedzialności za szkody poszczepienne zwolnił je aktor odgrywający niegdyś prezydenta USA Ronald Regan, ten sam, który tzw. „deregulacją” dał bankierom wolną rękę do okradania ludzi.

Skutkowało to m. in. ”kredytami we frankach”, które nigdy koło franków szwajcarskich nawet nie leżały, co więcej, nigdy nie były nawet kredytami w pojęciu Prawa Bankowego, tylko spekulacyjnymi instrumentami finansowymi wysokiego ryzyka ( wyłącznie dla ofiary), derywatami, tzw. instrumentami pochodnymi, których wartość pochodzi od manipulowanego już w Londynie kursu CHF.

Merk, Sanofi, Pfizer, GlaxoSmithKline to wszystko seryjni zbrodniarze, przestępcy – mówi Robert Kennedy Jr. W ciągu ostatnich 10 lat te cztery firmy zapłaciły 35 miliardów dolarów kar i odszkodowań tylko w USA, jako kary kryminalne oraz odszkodowania cywilne. Za okłamywanie instytucji nadzoru, a fałszowanie wyników badań naukowych, za defraudowanie pieniędzy publicznych, za szantażowanie oraz przekupywanie lekarzy oraz z wiele innych działań kryminalnych, które wciąż popełniają, raz za razem, to część ich „modelu biznesowego”. To są te same firmy, które wywołały epidemię opioidów w USA, która zabija 56 milionów amerykańskich dzieci każdego roku. I oni wiedzieli, że tak się stanie, ale i tak to robili.

Oni zarobili te pieniądze zabijając ludzi. Specyfik Vioxx, produkowany przez firmę Merk, hit sprzedażowy, w 2006r. zabiła pomiędzy 120 tysięcy a 500 tysięcy Amerykanów, wywołując u nich zawały serca. Merk reklamował ten produkt jako lek na ból głowy wiedząc, że będzie zabijał ludzi poprzez atak serca, wiedzieli to z testów medycznych, ale nikogo nie poinformowali.

Większość ludzi, którzy po przyjęciu tego „lekarstwa” umarli, gdyby wiedzieli, że istniej ryzyko wystąpienia zawału serca, prawdopodobnie zamiast niego wzięliby aspirynę na swój ból głowy. Merk nie dał im tej możliwości, zamiast tego zmusił ich do wzięcia ich produktu okłamując ludzi. Nie mogli wyrazić świadomej zgody. I to właśnie się stanie ze szczepionką Covid-19 Mówią, że szczepienia nie będą obowiązkowe, ale one będą obowiązkowe.

Może nie będzie „twardego obowiązku”, może nie przyjdą do waszych domów nie będą kopali w drzwi, wejść do waszych domów i zaszczepić was siłą, nie pytając, czy chcecie tego, czy nie, ale zastosują wszystkie „miękkie” obowiązki, mam tu na myśli, że nie zostaniecie wpuszczeni do samolotu, nie pójdziecie na mecz, do baru, nie będziecie mogli edukować własnych dzieci tak długo, aż się zastosujecie, aż staniecie się posłuszni.

Te koncerny mają zerową wiarygodność, a instytucje kontrolne nie robią tego, do czego zostały powołane, aby zapewnić bezpieczeństwo tych produktów. One w rzeczywistości odsuwają produkty, które istotnie leczą Covid, jak Ivermectin, o którym wiemy w rzeczywistości na 100%, że jeśli będzie brany profilaktycznie lub jeśli zostanie podany na początku choroby, pacjent zostanie wyleczony i nigdy nie zachoruje, ani nie zarazi innych.

Regulatorzy, instytucje kontrolne wiedzą o tym, ale nic nie robią, ponieważ grają do tej samej bramki, co koncerny farmceutyczne, które chcą nas wcisnąć w jedną drogę, która prowadzi nas do wyszczepienia. Jeśli kiedyś byliście w rzeźni, a wiem, że w Polsce jest wiele rzeźni, gdyż produkujecie najlepszą kiełbasę na świecie, w rzeźniach lokalnych, ale jeśli popatrzycie na gigantyczne rzeźnie amerykańskie, w których zgromadzone są wszystkie te krowy, jak idą zwężającymi się przejściami, aby dotrzeć na miejsce kaźni, to jest dokładnie to samo, co dzisiaj robią z nami i szczepionką. Chcą nas skierować w miejsca gdzie możliwość wyjścia będzie coraz mniejsza i mniejsza, a wówczas wszyscy będziemy musieli wejść do ubojni.

Nie możemy pozwolić na to, żeby robiono z nas owce, czy bydło na rzeź, musimy myśleć krytycznie, musimy stawić opór i musimy działać demokratycznie, a częścią demokracji, częścią bycia dobrym obywatelem jest sprzeciwienie się władzy, kiedy działa źle, sprzeciwianie się i mówienie o tym, nawet jeśli przychodzi za to zapłacić cenę konsekwencji.

Musimy stanąć razem ramię przy ramieniu i będę z Wami na barykadach, musimy iść do przodu, jeśli trzeba depcząc (rządy). Nie chcemy stanąć w tej kolejce do rzeźni i ginąć jak owce. Stańmy do walki!

Zacytowaliśmy treść wystąpienia Roberta Kennedy’ego skierowanego do Polaków dzięki p. posłowi Grzegorzowi Braunowi, pod którego przewodnictwem odbyło się wczoraj posiedzenie parlamentarnych zespołów ds. bezpieczeństwa szczepień ochronnych dzieci i dorosłych i ds. nadużyć i naruszeń prawa w związku z Covid-19. Wśród wypowiadających się gości był p. Robert F. Kennedy Jr.

Wszyscy słyszeliśmy od kryminalnego gangu Morawieckiego, że szczepionka wspominanej przez p. Roberta Kennedy’ego koszernej firmy Pfizer ma być serwowana polskiemu społeczeństwu. Jednak nawet szef koncernu Pfizer, naturalnie żyd, Albert Bourla, z wyksztalcenia weterynarz, w końcu chodzi o wyszczepienie gojów, czyli w anty-religii judaistycznej literalnie zwierząt, bydląt, zapytany kilka dni temu przez stację CNBC, czy wziął już wyprodukowaną przez siebie szczepionkę, odparł… że nie i nie zamierza, twierdzi bowiem, iż ma dopiero 59 lat, jest w dobrej formie, a na pierwszy ogień mają iść ludzie starsi…

Borula ma niezbędne doświadczenie zoologiczne w wyszczepianiu bydląt, gdyż w 1993r. został zatrudniony przez Pfizera jako weterynarz właśnie i dyrektor techniczny oddziału zdrowotnego zwierząt. To żyd urodzony w Salonikach, greckim centrum żydostwa, skąd pochodził m. in. Mustafa Kemal Atatürk, prezydent Turcji, także żyd (jak Morawiecki i Szumowski), przywódca Młodoturków, czyli tureckiej żydokomuny, która dokonała ludobójstwa chrześcijańskich Ormian w 1915r., żydzi wymordowali wówczas półtora miliona ludzi, a odpowiedzialność zrzucili na Turków.

Borula to ten sam żydowski absztyfikant, który w dniu ogłoszenia „sukcesu” szczepionki Covid-19 sprzedał „na górce” akcje własnej firmy, zarabiając na tym grubo ponad 5 mln dolarów. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jak się zaczną masowe zgony, akcje Pfizera polecą na łeb na szyję w obawie przed procesami, gdyż prawnicy z pewnością znajdą jakąś drogę.

Czy żydzi szczepią „gojom” z premedytacją choroby, aby ich potem latami eksploatować schematem, o którym mówił Robert Kennedy? Niewątpliwie. To jeden z głównych poza ludobójstwem celów żydostwa. Wiemy to od pod ponad stu lat, kiedy światło dzienne ujrzały Protokoły tzw. „Mędrców” Syjonu, a tak naprawdę zwykłych psychopatów, chorych obłąkańców – jakich nazywał w wierszu „Żydzi” Julian Tuwim.

_____________

Za; https://globalna.info/2021/01/20/robert-kennedy-do-polakow-medyczni-jezdzcy-apokalipsy/?fbclid=IwAR2vk-ezTsxkQsQzM5g2Ya6B6v80Q-e-AkvAtbtbmq9-cJbEi-Ztznh1r4E

 

2 odpowiedzi na “ROBERT KENNEDY DO POLAKÓW – ”MEDYCZNI JEŹDŹCY APOKALIPSY””

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.