Vexilla regis prodeunt inferni (Zbliżają się sztandary króla piekieł): Warszawa, w nocy z 28 na 29 lipca 2020

Atak lgbt – Warszawa, w nocy z 28 na 29 lipca 2020.

Ofensywa lgbt dziś tym bardziej symboliczna, że za cel ataku w przeddzień rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego obrali za cel pomnik Chrystusa przed Bazyliką św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie: … „To jest szturm! To tęcza. To atak!” … Homo-kościół milczy…

Manifest grupy przeprowadzającej nocną akcję:

(Pisownie oryginalna)

„To jest szturm! To tęcza. To atak! Postanowiłyśmy działać. Tak długo jak będę się bać trzymać Cię za rękę. Tak długo aż nie zniknie z naszych ulic ostatnia homofobiczna furgonetka. To nasza manifestacja odmienności – ta tęcza. Tak długo jak flaga będzie kogoś gorszyć i będzie „niestosowna”, tak długo uroczyście przyrzekamy – prowokować. Sorry…. Nikt przecież nie powie, że polska flaga jest niestosowna i że kogoś obraża…

Gdy zabierane są nam kolejne prawa, los waży się na szalach władzy. Niepokoi milczenie polityków – przerażają ich słowa. Nie będziemy prosić o litość, błagać o szacunek i zrozumienie. Jesteśmy głosem za małych na to by ich słuchano, za małych by coś powiedzieć. Uciszanych przez rodziców. Zmęczonych codzienną batalią ze światem. Oduczyliśmy się grzeczności i narzuconej gry w normalność. Gdy system chce byśmy skakali w ciemność sami, razem wypowiadamy mu walkę. Syrenka warszawska ma w dłoni miecz i tarczę. Ma tęczę i bandanę. To nasze wezwanie do walki. Jak długo będziemy zasypiać z myślą, że i tak nic się nie zmieni. tak długo będzie trzeba przypominać o tym że istniejemy. Że nie jesteście sami i same. To miasto jest też nasze. Walczcie.”

Źródło: https://www.facebook.com/pg/123spacerowicze/photos/?tab=album&album_id=2722973161320133

Agnieszka Holand

Tokaczuk …

***

MóJ KOMENTARZ:

To nie jest LGBT ani lewactwo. To są aktywiści zupełnie innego ruchu. To jest walka o władzę, totalną. To czas nowego porządku Władcy tego świata.

„Jesteśmy w trakcie trwania III-ciej wojny światowej – niewidzialnej nowoczesnej wojny prawnej i medialnej przeciwko społeczeństwom. W tej wojnie łamane są podstawowe ludzkie prawa a SPRAWIEDLIWOŚĆ i PRAWDA czyli podstawy ładu, porządku i dobrostanu obywateli w państwie umarły.

Jest to wojna państwa polskiego wraz z jego instytucjami przeciwko Narodowi Polskiemu. Władze państwa polskiego, sterowanie i zarządzanie państwem polskim zostały przejęte przez ludzi bankierów i korporacji. Główną bronią tej wojny są: NIESPRAWIEDLIWE i NIELUDZKIE PRAWO ustanawiane wg życzeń dla zysków bankierów i korporacji, prawo które łamie podstawowe Naturalne Prawa Człowieka oraz MEDIA które manipulują ludzką świadomością, przekazując kłamstwa i oszukując obywateli…. (teresagarland.neon24.pl/)

***

Tak Warszawa dba o miejsce gdzie mordowano Polaków w czasie Powstania Warszawskiego i Rzezi Woli. Wymiana chodnika i przy okazji połamanie krzyża… i przywiązanie go do słupa…  Za kilka dni Rocznica.

Foto: Twitter /Kamil Miklaszewski /@Kamil_Miklaszew

„Czekajmy dalej. Odcinajmy się od słów krytyki, schowajmy się, a wtedy ci kulturalni dżentelmeni walczący o „prawa czlowieka” na pewno zaprzestaną promocji ideologii LGBT”. Niestety takie poglądy opanowały umysły wielu z nas. Albo się obudzimy, albo nasza cywilizacja się skończy… Młode pokolenia dziś nie mają praktycznie żadnych autorytetów, Nawet w Kościele katolickim potencjał ich wartości zastępuje szlam lewicowej propagandy lejący się ze wszystkich stron.

„5 kwietnia, 2019 r., Sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej kard. Pietro Parolin przyjął w Watykanie 50-osobową grupę działaczy zaangażowanych w walkę z penalizacją homoseksualizmu. Działacze prosili najpierw o spotkanie z papieżem Franciszkiem, jednak ten – ze względu na liczne obowiązki – poprosił kard. Parolina, by ten go zastąpił. Gospodarzowi spotkania przedstawiono wyniki badań nt. penalizacji relacji homoseksualnych oraz przemocy wobec osób LGBT na całym świecie. Przemawiała trójka działaczy – Helena Kennedy reprezentująca Międzynarodowe Stowarzyszenie Prawników; Leonard Raznovich, aktywista LGBT z Argentyny; oraz sędzia Michael Kirby z Australii. Mówcy stwierdzili, że w co najmniej 10 państwach regionu Karaibów, „gdzie Kościół katolicki ma duże wpływy”, dochodzi do „łamania podstawowych praw człowieka” osób homoseksualnych.

Działacze poprosili również Watykan o publikację oświadczenia, w którym jasno przedstawi się stanowisko Watykanu w sprawie ochrony praw człowieka w kontekście sytuacji osób homoseksualnych. Delegaci poprosili Kościół, aby oświadczył, że „godność ludzka oznacza szacunek każdej osoby stworzonej przez Boga” i „kryminalizacja osób LGBT, która ma miejsce dzisiaj, podobnie jak w najciemniejszych czasach w historii ludzkości, jest przejawem irracjonalnej nienawiści do tego, co różni się od normy oraz, że homofobia jest w rzeczywistości uczuciem nienawiści i wykluczenia, które Kościół potępia, gdziekolwiek ma ona miejsce”.

Poprosili też, aby Kościół wezwał „wszystkich chrześcijan, a także pouczył wszystkie narodowe i regionalne konferencje episkopatów aby, bez wyjątku, pracowały na rzecz depenalizacji homoseksualizmu i zniesienia wszelkich form kar za dobrowolne, intymne akty seksualne między dorosłymi”.

Na koniec poprosili, aby Kościół wezwał wszystkie państwa „do stwierdzenia nielegalności stosowania tak zwanych terapii „leczniczych” mających prowadzić do zmiany orientacji seksualnej jako poniżającego lub okrutnego traktowania i by wezwał pracowników służby zdrowia do powstrzymania się od jakiegokolwiek udziału w takich terapiach.

Po wysłuchaniu, kard. Parolin podziękował działaczom oraz wygłosił krótkie przemówienie, w którym przypomniał stanowisko Kościoła katolickiego w sprawie obrony godności każdej osoby ludzkiej i przeciwko wszelkim formom przemocy. Zapewnił, że te |kwestie zostaną wzięte pod uwagę w doktrynie lub nauczaniu Kościoła” i powiedział, że przekaże to, co mu powiedzieli papieżowi Franciszkowi, i że Watykan oceni sposoby, w jakie mogliby współpracować z tą grupą w przyszłość.”

(https://forumdlazycia.wordpress.com/2019/07/26/to-pierwsze-takie-spotkanie-w-watykanie-papiez-odpowiedzial-na-prosbe-aktywistow-lgbt/ )

” W dniach 6 do 12 lipca Franciszek podczas wizyty w Ekwadorze, Boliwii i Paragwaju. 11 lipca na stadionie Leon Condou Asunción spotkał się z przedstawicielem ruchu… LGBT. Doniesienia o spotkaniu z przedstawicielem środowisk homoseksualnych  Simonem Cazalem kierującym lobby Somos Gay — potwierdziła Konferencja Episkopatu Urugwaju.

„—  Do spotkania doszło w ramach spotkania z „przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego”. Episkopat Paragwaju stwierdził, że — „opowiada się za dialogiem, poszukiwaniem zgody i porozumienia”.

Simon Cazal oświadczył z kolei,  — że  „papież Franciszek był dotąd „bardziej postępowy niż zachowania dość konserwatywnego Kościoła paragwajskiego”.”

( )

Trzymając się za ręce z Franciszkiem

Opublikowano Maj 23, 2015

Jorge Bergoglio z Luigi Ciotti  z Luigi Ciotti, z pro-homoseksualnym aktywistą, przyjacielem i admiratorem skandalisty Fr. Andrea Gallo (1928-2013) jawnym pederastą,  zwolennikiem modernizmu i komunizmu, 21 marca 2014 roku udał się na modlitwę do kościoła  św.  Grzegorza w Rzymie /  ( The Call Me Jorge blog)

___

„Jeśli ktoś jest gejem i szuka Pana, i ma dobrą wolę, — to kim ja jestem, aby go sądzić?

Katechizm Kościoła Katolickiego wyjaśnia to w piękny sposób, mówiąc...  Poczekaj chwilę, jak to powiedzieć jest napisaneNikt   nie   powinien marginalizować tych osób,  dlatego, że muszą być zintegrowane ze społeczeństwem. Problemem  nie jest owa tendencja, nie, — musimy być braćmi i siostrami dla siebie,  — a nie,  że, to jest jedno,  a to jest jedno.

(Konferencja prasowa w samolocie podczaspowrotu ze ŚDM, 28 lipca 2013 roku: Press Conference during WYD Return Flight.)

____

Vladimir „Vladi” Luxuria, Don Gallo i Franco Grillini na homo-paradzie

Don Gallo i don Ciotti w Genui na rewolucyjno-komunistycznym proteście.

Poniżej:

Don Gallo śpiewając Bella Ciaohymn rewolucjonistów i komunistów we Włoszech wymachuje czerwoną flagą podczas  sprawowanej przez siebie Novus Ordo Missae.

___

075_MassPhilippine.jpg - 45182 BytesFilipiny  styczeń 1995 –  JPII odbiera dary od nagiego tubylcy  podczas jednej ze swoich mszy /Point de Vue/traditioninaction.org

_____________________________

M.Jasińska / Źródła własne, Fb, Twitter, Internet

Agni Parthene – Αγνή Παρθένε – O Pure Virgin – Pl. 1st – Valaam

Śpiew w języku słowiańskim przez klasztor Valaam (Αγνή Παρθένε)

O, czysta Dziewico ….  Raduj się niezamężna oblubienica

Hymn napisany przez świętego Nektariosa do Matki naszego Boga i do muzyki z klasztorem Simonopetra z góry Athos

St. Nektarios był biskupem Kościoła greckiego całym koniec 1800 roku i na początku 1900s. Przez cały okres swego biskupstwa spędził dużo czasu w modlitwie, kontemplacji i poświęcił się do życia monastycznego. Jego duchowy styl życia, a jego zaangażowanie w szczególności NMP zainspirowało go do napisania szeroki wybór poezji religijnej, z których wiele zostało opublikowane w ciągu swojego życia, a po jego spoczynku w 1920 roku.

Jednym z wielu wierszy pisał to „Agni Parthene” lub „Panno czysta”. Według tradycji przekazywanej na wyspie Egina, St. Nektarios podobno skomponował tekst tego wiersza po widzenie Bogurodzicy we śnie, gdzie poprosiła go, aby nagrać ten wiersz. Oryginalny scenariusz wciąż można oglądać na jego stole modlitewnym w swojej sypialni w tym klasztorze.

Został on później opublikowana jako poetycki hymn do użytku non-liturgicznej i prywatnej zbudowaniu w swojej publikacji o nazwie „Theotokarion z Ody & Hymny dla najbardziej świętego Bogurodzicy i zawsze Dziewicy Maryi” z 1905 roku, który zawierał wiele innych podobnych wiersze. / (Z Wikipedii, wolnej encyklopedii)

2 odpowiedzi na “Vexilla regis prodeunt inferni (Zbliżają się sztandary króla piekieł): Warszawa, w nocy z 28 na 29 lipca 2020”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: