PAP publikuje zaskakujący artykuł o wszczepialnych mikrochipach

fot.By Zephyris (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)%5D, via Wikimedia Commons

Polska Agencja Prasowa opublikowała wywiad prof. Dariuszem Jemielniakiem, który przedstawia się jako „ostrożny entuzjasta postępu”, to znaczy – wszczepialnych pod skórę chipów. Jak mówi Jemielniak, z chipami może być tak, że zastąpią dowody osobiste, a człowiek, który nie pozwoli go sobie wszczepić, znajdzie się poza nawiasem społeczeństwa. Co zaskakujące, całość materiału utrzymana jest w pozytywnym tonie.

Każdej nowej technologii trochę się boimy. Sam jestem raczej ostrożnym entuzjastą postępu – mówi PAP prof. Jemielniak z Akademii Leona Koźmińskiego. Jak dodaje, wprawdzie z chipami „wiążą się pewne zagrożenia, na przykład dla prywatności”, to przecież „śledzenie i tak już ma miejsce”.

Jak przekonuje Jemielniak, dla upowszechnienia wszczepialnych mikrochipów „będą potrzebne zmiany w myśleniu”. Uczony przekonuje też, że możemy spodziewać się, iż „powstanie jedna, uniwersalna platforma z różnymi funkcjami”, bo „nie może być przecież tak, że co jakiś czas ktoś będzie nam ciało otwierał i zaszywał”.

Co istotne, centrum rozmowy zajmują kwestie zdrowotne; tutaj mikrochipy przedstawiane są jako niezwykle pomocny instrument w dbaniu o zdrowie.

Profesor zasugerował też, że w przyszłości administrowaniem danych pozyskiwanych przez wszczepione nam pod skórę chipy mogłyby zajmować się banki „jako instytucje zaufania publicznego”.

Wreszcie Jemielniak został zapytany co z ludźmi, którzy nie będą chcieli wykorzystać chipów.

Na początku na pewno będą obowiązywały różne warianty. Z czasem to się może zmieniać, podobnie jak może to mieć miejsce we wdrażaniu autonomicznych samochodów. Kiedy zostanie przekroczona pewna krytyczna liczba takich aut, zostanie wprowadzony zakaz używania samochodów kierowanych przez człowieka – powiedział.

Być może w dalszej przyszłości chip zastąpi dowód osobisty, a jednocześnie będzie stanowić jedyną formę płatności. Wtedy osoba bez niego znajdzie się poza nawiasem społeczeństwa. Nie będzie nawet mogła nic kupić – zaznaczył.

Co ciekawe, całość wywiadu z prof. Jemielniakiem została przedrukowana bez żadnego komentarza przez niektóre prawicowe media.

Zastanowienie musi budzić też fakt, że rozmowa o sumarycznie pochwalnym wydźwięku na temat mikrochipów przygotowana została przez agencję państwową.

Źródło: pap.pl

Pach

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

W normalnym społeczenstwie szaleńców z szalonymi pomysłami powinno się zamykać.
Kasia

Profesor opowiada o tym całkiem pozytywnie. Szalony człowiek!!!
Polonus

Ale z czasem ktoś zacznie stosować szczepionki z dużą zawartością ołowiu jako ontidotum na prostowanie kręgosłupa moralnego
Marek

“Zastanowienie musi budzić też fakt, że rozmowa o sumarycznie pochwalnym wydźwięku na temat mikrochipów przygotowana została przez agencję państwową.” -TO SIĘ NAZYWA BEZMYŚLNOŚĆ.
andrzej

zatem rozpoczeto proces przygotowania Polakow do,tego cco czynili farmerzy z konmi z krowami
olek

No i kto bedzie taki odwazny i powie, ze ja sie nie zaszczepie ? Tak powiesz to wypadasz z gry praca, transport, zakupy, zasilki … i co ? I nic.. wszyscy pojda “grzecznie” …
IRE

Totalne zniewolenie człowieka…. Komuna przy tym to,, pestka,. CZEKAMY NA GŁOS NASZYCH BISKUPÓW.
Bolesław Grabo

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-07-19)

KOMENTARZ BIBUŁY: O tego typu możliwościach technologicznych, i co gorsza – o tego typu tendencjach w myśleniu tzw. naukowców i innych uszczęśliwiaczy ludzkości, pisano wielokrotnie od kilkudziesięciu lat, lecz większość ludzi karmionych zgniłą paszą głównych mediów, uważała to za jakiś wymysł i “teorie konspiracyjne”. Ba, nawet dzisiaj większość postępowców tak uważa, chociaż będzie to trwało do pewnego momentu i gdy tylko ich święte media oznajmią o wspaniałości nowych technologii, sami jako pierwsi z radością podstawią swoje ciała pod szprycę.

Na naszych łamach pisaliśmy o różnego rodzaju technologiach RFID, o implantach, mikroczipach, o tym, że np. już 13 lat temu skorumpowane Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne wspierało wszczepianie implantów identyfikacyjnych, czy o tym, że masoni w USA szeroko propagują od wielu lat wszczepianie mikroczipów dzieciom – o tym wszystkim ostrzegaliśmy, lecz spotykało się ze kpinami lewackich mądrali oraz ignorancją wielu z tzw. prawicowych portali. Smutne, że dopiero po czasie niektórzy nabywają wiedzy, a jeszcze mniej liczni – mądrzeją.

Za; http://www.bibula.com/?p=115476

Zostaw po sobie dobroci ślad

Prośba o Wsparcie:

Nest Bank

85 2530 0008 2064 1053 5460 0001

Ten wpis został opublikowany w kategorii Agenda 2030, APELE - KOMUNIKATY, Coronawirus - Covid-2020, Czasy postchrześcijańskie, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Społeczno - polityczna, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „PAP publikuje zaskakujący artykuł o wszczepialnych mikrochipach

  1. robg56 pisze:

    Jeszcze niedawno byłoby to zaliczane do teorii spiskowych

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.