Ściśle tajny jezuicki plan przekształcenia Hagii Sophii w nowy dom religii jednego świata

Artykuł Leo Zagami

W 2014 r. Jedną z głównych atrakcji podróży papieża do Turcji była jego wizyta w Hagia Sophia w Stambule, gdzie stanął u boku najwyższego islamskiego duchownego w bardzo symbolicznym momencie, który powinien martwić wielu chrześcijan, i nie byłem zaskoczony że w czwartek Rada Stanu, najwyższy sąd administracyjny w Turcji, wydała jednomyślny wyrok, stwierdzając, że decyzja prezydenta Kemala Atatürka o przekształceniu Hagii Sophii w muzeum była niezgodna z prawem.

Dumny Erdoğan ogłosił zszokowany świat dzień później, że meczet Hagia Sophia zostanie ponownie otwarty na modlitwę muzułmańską 24 lipca 2020 r. „Hagia Sophia zacznie funkcjonować jako meczet po 86 latach. Mam nadzieję, że ta decyzja przyniesie korzyści całej ludzkości. Drzwi Hagia Sophia będą otwarte dla wszystkich ”, dogodnie dodając:„ Otwarte dla wszystkich, muzułmanów i niemuzułmanów ”.

Światowa Rada Kościołów natychmiast wezwała Erdogana do cofnięcia swojej decyzji, a patriarcha Bartłomiej, duchowy przywódca prawosławnych chrześcijan z siedzibą w Stambule, nazwał to rozczarowaniem. Watykan i papież Franciszek milczeli całkowicie o przekształceniu Hagii Sophii w meczet budzący niepokój w świecie chrześcijańskim,

ale wczoraj pod presją papież Franciszek przerwał milczenie w tej sprawie, mówiąc, że „boli go” decyzja Turcji o przekształceniu hagia Sofia w Stambule z powrotem w meczet. Przemawiając na niedzielnej służbie w Watykanie, Bergoglio dodał, że jego „myśli idą do Stambułu”.

To czysty teatr i kłamstwa ze strony zwykłych jezuickich manipulatorów, którzy dawno temu przyjęli islam, i potajemnie współpracują  z Turcją, aby przekształcić Hagia Sophia w Stambule w nowy dom dla ich projektu One World Religion, który papież oficjalnie rozpoczął w zeszłym roku, kiedy to podpisał dokument o tak zwanej „braterskiej wspólnocie” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dekret dotyczący byłego Kościoła i Meczetu Hagia Sophia nastąpił po tym, jak turecki sąd odwołał 80-letni status muzeum jako muzeum, wywołując międzynarodową furię, ale prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan już położył podwaliny pod to miejsce przyszła ikona Jednej Religii Świata, gdy powiedział: „Hagia Sophia będzie nadal obejmować wszystkich w bardziej szczery, wyjątkowy sposób dzięki swojemu nowemu statusowi”.

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan, który potajemnie działa jako jezuicki agent z tajnym Błogosławieństwem Ojca Świętego, odrzucił międzynarodowe potępienie za decyzję o zmianie statusu charakterystycznej dla Stambułu świątyni Hagia Sophia z muzeum na meczet, mówiąc, że reprezentuje on jego kraj zechce skorzystać z „ suwerennych praw”. Ale smutna prawda jest taka, że ​​to miejsce stanie się nowym domem nadchodzącej Jednej Światowej Religii Antychrysta. Z tego powodu kontrowersyjny teolog, który popiera pogląd Jednej Światowej Religii, zacytował tego samego papieża Franciszka w Vaticanum II, aby uzasadnić w oczach chrześcijaństwa decyzję Turcji o przywróceniu największej na świecie bizantyjskiej bazyliki do jej zdobytego statusu meczetu.

Giles Fraser, liberalny anglikanin i były felietonista  The Guardian,  powiedział,  że „nie może oklaskiwać”  radykalnego prezydenta Islamu Recepa Tayyipa Erdoğana „pragnienia powrotu tego niegdyś świętego miejsca z powrotem do meczetu, chrześcijanie powinni być zachwyceni”,  jeśli Hagia Sophia powróci do bycia meczet, ponieważ „muzułmanie są naszymi braćmi i siostrami, z którymi dzielimy wiarę w żywego Boga”,  Fraser twierdzi Fraser, uczony filozof Friedrich Nietzsche, autor książki Antychryst , twierdzi, że oferuje „nie mniej niż autorytet niż samego papieża ” do „ tych chrześcijan, którzy wierzą, że muzułmanie i chrześcijanie czczą coś innego ”i zacytował tweeta papieża Franciszka przed podróżą do Maroka w zeszłym roku, aby uzasadnić, że chrześcijanie i muzułmanie czczą tego samego Boga: „My, chrześcijanie i muzułmanie, wierzymy w Boga, Stwórcę i Miłosiernego, który stworzył ludzi, aby żyli jak bracia i siostry, szanując się nawzajem w swojej różnorodności i pomagając sobie nawzajem w swoich potrzebach ”, papież  napisał  na Twitterze w marcu 2019 r. „ Ten pogląd sięga do Soboru Watykańskiego II, gdzie potwierdzono, że muzułmanie „razem z nami uwielbiają tego, litościwy Boże ”, pisze Fraser, powołując się na  Lumen Gentium .

W przeszłości Erdoğan, który jest bardzo bliski papieżowi Franciszkowi, obdarował prezydenta Turcji „aniołem pokoju ” podczas wizyty Erdogana w Watykanie w 2008 r., Wielokrotnie wzywając do zmiany nazwy tego wspaniałego budynku na meczet, aw 2018 r. wyrecytował werset z Koranu w Hagia Sophia. „Ci, którzy nie podejmują kroków przeciwko islamofobii we własnych krajach… atakują wolę Turcji, by skorzystać z jej suwerennych praw”Erdogan powiedział podczas ceremonii, w której uczestniczył w wideokonferencji w sobotę. Kolosalna Hagia Sophia została zbudowana 1500 lat temu jako prawosławna katedra chrześcijańska i po raz pierwszy została przekształcona w meczet po tym, jak Turcy podbili Konstantynopol, obecnie Stambuł, w 1453 roku, zanim stał się muzeum w 1934 roku, ale wszystko się zmieniło, odkąd masoneria popiera plan jezuicki aby wraz z  Wyższym Komitetem Bractwa Ludzkiego  ustanowić nadchodzącą Jedną Religię  Świata, temat, który szczegółowo przeanalizowałem w mojej książce „ Wyznania iluminatów”. IV.

___________

Top Secret Jesuit Plan to Convert Hagia Sophia into the New Home of the One World Religion

***

Inne powiązane artykuły na ten temat:

https://leozagami.com/2020/05/18/italian-freemasons-hail-the-popes-pact-with-islam-and-one-world-religion/

Global Compact on Education event postponed and substituted by One World Religion event

___________

Za; https://gazetawarszawska.com/index.php

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Chrześcijaństwo Wschodnie, Agenda 2030 - Global Compact on Education, APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Czasy postchrześcijańskie, Dokumenty, HISTORIA KOŚCIOŁA, Islam, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Likwidacja świątyń, Nowa etyka moralności, Uncategorized, WALKA Z KOŚCIOŁEM, Z cyklu: Ekumeniczne wysiłki na rzecz Jednej Światowej Religii i NWO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Ściśle tajny jezuicki plan przekształcenia Hagii Sophii w nowy dom religii jednego świata

  1. Pingback: Rosyjska Cerkiew apeluje o pomoc o zachowanie statusu Hagii Sofii | forumdlazycia

  2. Pingback: Dzwony na znak żałoby po pierwszych modlitwach w Hagii Sophii | forumdlazycia

  3. Pingback: Żałoba w diecezji płockiej po przekształceniu Hagii Sophii w meczet | forumdlazycia

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.