Cud Miłosierdzia Bożego? Promienie świetlne z obrazu Bożego Miłosierdzia podczas Mszy [video]

W niedzielę Miłosierdzia Bożego [22 kwietnia b.r.] ks. José Guadalupe Aguilera Murillo z kościoła katolickiego San Isidro Labrador w Querétaro [ Meksyk], odprawiał Mszę w intencji ustąpienia pandemii koronawirusa transmitowaną na żywo przez video. Podczas transmisji wystąpiło jednak coś nieoczekiwanego.

Ponieważ Kościół katolicki obchodził w niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, ks. Murillo umieścił w tle obraz. Jeśli jednak przyjrzysz się uważnie, promienie białego światła promieniują z obrazu na ołtarz.

 

 

 

 

Parroquia San Isidro Labrador CORC. , Youtube / ChurchPOP

Jezus powiedział św. Faustynie:

Te dwa promienie oznaczają krew i wodę. Blady promień oznacza wodę, która usprawiedliwia dusze; czerwony promień oznacza krew, która jest życiem dusz…

– Te dwa promienie wyszły z wnętrzności miłosierdzia Mojego wówczas, kiedy konające serce Moje zostało włócznią otwarte na krzyżu.

– Te promienie osłaniają dusze przed zagniewaniem Ojca Mojego. Szczęśliwy, kto w ich cieniu żyć będzie, bo nie dosięgnie go sprawiedliwa ręka Boga.

„Za pomocą tego obrazu udzielę duszom wiele łask. Ma to przypominać o wymogach Mojego miłosierdzia, ponieważ nawet najsilniejsza wiara bez uczynków się nie ostoi”.

Dziennik św. Faustyny , 299)

Cóż za piękne błogosławieństwo!

Parafia  komentując na  swojej stronie na Facebooku to wydarzenie, dziękowała: „Panie, ufam Tobie! Dziękujemy za dar błogosławieństwa  naszemu nabożeństwu do Miłosierdzia Bożego. ” Dodała również zrzut ekranu jako zdjęcie na okładkę swojej strony na Facebooku.

Jezu ufam Tobie!

__________________

Za; https://churchpop.com/2020/04/22/divine-mercy-miracle-white-rays-of-light-beam-from-divine-mercy-image-during-parish-mass-live-stream/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Do Pana Jezusa, KARY I ZNAKI BOŻE, Koronka do Bożego Miłosierdzia, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Miłosierdzie Boże, NOWENNA DO MOŁOSIERDZIA BOZEGO, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Cud Miłosierdzia Bożego? Promienie świetlne z obrazu Bożego Miłosierdzia podczas Mszy [video]

 1. Pingback: Link… – ocalić – od –zapomnienia

 2. Thomas Lucid pisze:

  A wie ktoś co to jest refleks światła w obiektywie aparatu/kamery? W tym przypadku ze stacjonarnego źródła przed kamerą, pewnie reflektora bo nie od Słońca (nie przesuwa się przez cały film a refleks od Słońca przesunął by się wyraźnie)…
  Dodatkowo, po co kłamać: „promienie białego światła promieniują z obrazu na ołtarz.” … proszę pokazać, w którym miejscu ołtarz jest oświetlony tymi „promieniami” ? Cały blat jest jednolicie doświetlony.
  No i oczywiście kolejny cud to, że te „promienie” przechodzą bez problemu przez ciało kapłana, który powinien je zasłaniać tak od 25 minuty i dalej…
  Po co tego typu manipulacje? Przez coś takiego potem ludzie głupieją i wierzą w każdą bzdurę jako cud albo kompletnie się zniechęcają do KK !!!

  • emjot pisze:

   Jest film i każdy może wyciągać wnioski, jakie chce … – właśnie – „refleks światła nie przesuwa się przez cały film a refleks od Słońca przesunąłby się wyraźnie…” – więc nie był to refleks ani od słońca, ani odbity od obiektywu … zarzucać wiernym kłamstwa i manipulacje w tej sytuacji jest obrzydliwe

   Do kościoła KK zniechęcają tacy ludzie jak Pan, obrażający i lekceważący innych – robić zarzuty z wiary w cuda w Kościele? – po co ludziom Kościół bez cudów?

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.