Krucjata nieustannej modlitwy przeciwko Kościołowi Ciemności

Rzym, niedziela, 8 marca 2020 r .: W niedzielę, 8 marca rozpoczęła się krucjata modlitewna przeciwko Kościołowi Ciemności. Zainspirowany objawieniami Matki Bożej skierowanymi do bł. Ann Catherine Emmerich w 1820 r., że pragnęła, aby wierni Rzymu przyszli przed swoją bazyliką Santa Maria Maggiore każdej nocy o północy, i modlili się z wyciągniętymi rękami w kształcie krzyża, na wzór ofiary Jej Boskiego Syna na Krzyżu.

3 członków Kościoła Rzymskiego zobowiązało się do modlitwy dotąd, aż Kościół Rzymski zostanie wyzwolony.

Modlitwy, które należy odmawiać, nie zostały określone przez naszą Panią. Prosiła tylko, aby wszyscy starali się modlić co najmniej 3 Ojcze Nasz. Jednak ze względu na fakt, że bł. Emmerich widziała Ją w wizji, jak święty Franciszek z Asyżu, pomagał w otwarciu drzwi bazyliki, aby umożliwić katolikom odmawianie tych modlitw w świątyni, odmawiane każdej nocy  modlitwy odmawiane są  wg Reguły św. Franciszka [(Regula bullata) − reguła Zakonu Braci Mniejszych, podstawowy obok Konstytucji i Statutów Generalnych dokument normujący życie franciszkanów Zakonu św. Franciszka], i dla wszystkich świeckich braci 72 Naszych Ojców.

FromRome.Info bierze udział, publikując każdej nocy o 23:54 krótkie wideo z bazyliki z 7 naszymi Ojcami recytującymi modlitwę w języku łacińskim, włoskim i angielskim, z myślą o widzach we wszystkich częściach świata.

Serdecznie zapraszam do udziału, subskrybując From Rome Info Video pod adresem j.n.

https://www.youtube.com/FromRomeInfoVideo

FromRome.InfoWideo ma już sprzęt do transmisji na żywo, ale YouTube nie zezwoli na to, dopóki przynajmniej 1000 osób nie zasubskrybuje kanału YouTube FromRome InfoVideo pod podanym właśnie adresem URL. Kiedy tak się stanie, wszystkie modlitwy będą przekazywane na żywo każdej nocy z Rzymu.

W swoich wizjach bł. Emmerich widziała Kościół Rzymski uciskany przez fałszywy Kościół i fałszywego papieża. Żaliła się, że prawdziwy Papież był odizolowany, ubezwłasnowolniony, bał się działać, i mieszkał w małym domu, a nie w Pałacu Apostolskim. Drugi papież był fałszywy, był przyjacielem każdego heretyka i przewrotnego człowieka i prowadził świat do apostazji, próbując zbudować nową religię, w której zmieściłyby się wszystkie religie oprócz katolickiej.

Plagi i epidemie są karami za grzech. Nie ma obecnie grzechu bardziej poważnego,duchowo rzecz biorąc, niż to, że duchowieństwo Kościoła katolickiego trwa w komunii z fałszywym pasterzem i zaniedbuje zbadanie kanonicznej natury tego, co papież Benedykt XVI zrobił 11 lutego 2013 r., by stwierdzić zgodność z normą Kanonu 332 § 2, można to zrobić tylko mając wgląd do oryginalnych tekstów łacińskich i wyjaśnić je tutaj bardzo szczegółowo:

https://fromrome.info/2019/11/26/an-index-to-pope-benedicts-renunciation/https://fromrome.info/2019/11/26/an-index-to-pope-benedicts-renunciation/

Matka Boża obiecała, że jeśli Wierni przybędą i będą przychodzić na modlitwę, udzieli łaski, że Święta Hierarchia ukorzy się, uznając, że tak zwane wyrzeczenie się papieża Benedykta XVI nie było skutkiem papieskiego szaleństwa, a zatem nie spowodowało utraty papieskiej godności i urzędu.

Roztropnie oczekuje się, że po usunięciu tego wielkiego grzechu zaniedbania, Bóg, który zesłał karę na grzeszników, powstrzyma ręką Anioła Zniszczenia.

NOTA BENE: Kiedy Matka Boża poprosiła o modlitwę o północy, wg liczenia czasu w 1820 r., to jest przed nadejściem stref czasowych; uważa się, że najlepszą interpretacją jest Słoneczna Północ, to znaczy godzina nocna 12 godzin przeciwna do słonecznego południa. W Rzymie to obecnie godzina 12:20, czyli w środkowej godzinie 11:50 do 12:50. Z tego powodu modlitwy rozpoczynają się około 30 minut wcześniej, o 11:54, ale zmieni się to, gdy zegar przesuniemy naprzód za 3 tygodnie.

***

KREDYT: zdjęcie krzyżowców krucjaty modlitewnej przed Bazyliką Santa Maria Maggiore, w nocy z 8 marca, około godziny 12.30, i wykonane przez Fr. Bugnolo.

____________

Za; https://fromrome.info/2020/03/08/perpetual-crusade-of-prayer-against-the-church-of-darkness/

43 odpowiedzi na “Krucjata nieustannej modlitwy przeciwko Kościołowi Ciemności”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: