Netanjahu w Warszawie: Polacy pomagali Niemcom zabijać Żydów

AFP /

bliskowschodniej, a de facto antyirańskiej w

Dziś, po ataku Putina na polskie „antysemickie świnie” – PiS twierdzi, że w ten sposób Putin chce doprowadzić do zerwania dobrych relacji z Izraelem i USA – „

Czytaj dalej

Macierewicz wyjaśnia: zabicie irańskiego generała było niezbędną akcją ze względu na działania dywersyjne

Telewizja Republika

To była akcja specjalna niezbędna ze względu na działania dywersyjne realizowane przez tego przedstawiciela służb zbrojnych i służb specjalnych Iranu. Była to operacja przewidziana

– mówił w Polskim Radiu 24 marszałek senior Antoni Macierewicz komentując w ten sposób atak Stanów Zjednoczonych w Bagdadzie, w którym zginął wysokiej rangi irański dowódca Kasem Sulejmani.

Czytaj dalej

Ambasador Iranu: Polska podjęła ryzyko zniszczenia wzajemnych relacji. Od wieków były serdeczne

Przypominamy oświadczenie Ambasadora Iranu w Polsce, wygłoszone niemal dokładnie rok temu. Niestety, nie tylko sytuacja nie polepszyła się, ale obecny rząd w Warszawie grzęźnie pod wpływem polityki Stanów Zjednoczonych, w której Polska stała się narzędziem globalnych rozgrywek żydowskich wykorzystujących amerykański potencjał.

Czytaj dalej

Jędrzej Giertych: NIEDOSZŁE PAŃSTWO ŻYDOWSKIE W LUBELSZCZYŹNIE Cz.1

Od Autora:

Zamieszczona poniżej praca składa się z trzech części. Pierwszą z nich jest artykuł, napisany w roku 1950, przeznaczony do jed­nego z czasopism emigracyjnych polskich, lecz kolejno przez redakcje dwóch czasopism odrzucony.

Drugą jest większa rozprawa, przygotowana do druku w roku 1957 i prze­znaczona do ogłoszenia, wraz z pierwszym artykułem, (którego była rozszerzeniem) w książce pt. „Artykuły odrzucone”, której wy­dania mi się jednak doprowadzić do skut­ku nie udało.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii AA.| forumemjot, APELE - KOMUNIKATY, Islam, JUDAIZM - ŻYDZI, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Społeczno - polityczna, Talmud, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.