Polska chrześcijańska czy „tęczowa”? Klub „Polonia Christiana” zaprasza na powyborczą analizę prof. Mieczysława Ryby

W piątek 18 października w ramach Klubu „Polonia Christiana” odbędzie się w Warszawie spotkanie z profesorem Mieczysławem Rybą, który przeanalizuje wyniki wyborów parlamentarnych pod kątem antychrześcijańskiej rewolucji przetaczającej się przez nasz kraj.

Wykład profesora Mieczysława Ryby pt. „Polska chrześcijańska czy tęczowa? Perspektywy po wyborach 2019” odbędzie się w piątek 18 października o godzinie 18:00 w Sali Konferencyjnej Domu Literatury, przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Foto /Aneta Lazurek [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)%5D

Za; https://www.pch24.pl/polska-chrzescijanska-czy-teczowa–klub-polonia-christiana-zaprasza-na-powyborcza-analize-prof–mieczyslawa-ryby,71215,i.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Czasy postchrześcijańskie, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół Katolicki w Polsce, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, LBGT, Nowa etyka moralności, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.