Norweska Baba Wanga wie dlaczego wybuchnie III wojna światowa! Wszystkiemu winne jest zepsucie i ruchy LGBT

Wojna. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay

Wielu komentatorów politycznych uważa, że obecnie świat stoi na krawędzi wojny. Niektórzy uważają nawet, że będzie to III Wojna Światowa. Jest to kwestia, którą zajmują się również jasnowidze. Ich prognozy są różne, niektórzy sądzą, że nadchodzący konflikt będzie tak potężny, że ściągnie na nas koniec świata.

Gunhild Smelhus to żyjąca w XX wieku Norweżka, przez niektórych nazywana norweską Babą Wangą. Wszystko przez jej niesamowity dar dokładnego przewidywania przeszłości.

Kobieta podała już pół wieku temu przyczyny przez które dojdzie do wybuchu III Wojny Światowej. Zdaniem norweskiej Wangi powodem nie będą działania polityczne tylko zmiany społeczne i kulturowe.

Wśród powodów które zaważą nad wybuchem konfliktu Smelhus wymieniała: zmiana wartości ludzkich, odejście od tradycyjnego rozumienia rodziny i ogólnie przyjętych norm społecznych a nawet od więzi małżeńskich, napływa obcych kulturowo imigrantów i spustoszenie kościołów.

Większość z wymienionych przez kobietę zjawisk już możemy zaobserwować, a jedno z nich (napływ imigrantów) już teraz prowokuje powstawanie konfliktów choć póki co lokalnych.

Gunhild twierdziła, że sam wybuch wojny nastąpi bardzo nieoczekiwanie, kiedy wszystkich wymienionych osobliwości nie będzie już można ignorować.

_____________

Źródło: Sputnik News

Za; https://nczas.com/2019/07/28/norweska-baba-wanga-wie-dlaczego-wybuchnie-iii-wojna-swiatowa-wszystkiemu-winne-jest-zepsucie-i-ruchy-lgbt/

Jedna odpowiedź na “Norweska Baba Wanga wie dlaczego wybuchnie III wojna światowa! Wszystkiemu winne jest zepsucie i ruchy LGBT”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: