Rzecznik kurii (żyd) Przemysław Śliwiński kłamie i bajdurzy

Ksiądz Przemysław Śliwiński RZECZNIK ARCYBISKUPA I ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ” kłamie i bajdurzy w TVP.

„Kiedy doszło do pewnego rodzaju aktu profanacji w synagodze w Gdańsku…”
W niedzielnym programie „Kościół z bliska”, wypowiadając się w dziedzinie żydowskich napaści, ksiundz Przemysław Śliwiński — o wybitnie słowiańskiej aparycji — kluczył i oszukiwał w sprawie tej agresji przeciwko Polsce i Kościołowi, a co ostatnio toczy się pod płaszczykiem zboczeńców z LGBT, którzy dawno już temu wyczerpaną „walkę klas” starają się zastąpić nowoczesną walką zboczeń z normalnością.

Oprócz tego, że ten żydek nie nazwał rzeczy po imieniu, to wdał się liczne przykłady solidarności innych wyznań wobec nas – a których przecież nie ma, bo ani meczet, ani synagoga, ani świątynia biskupa Niemca i nie potępiły aktów bluźnierstw przeciwko Kościołowi Świętemu.
Aby dalej dać jakiś przykład solidarności międzywyznaniowej — wrażliwi religijnie łączcie się — dał Śliwiński przykład solidarności episkopatu wobec samogwałtu synagogi w Gdańsku, który jako prymitywna prowokacja się nie udał i sprawcę antysemitę, trzeba było chybcikiem przerobić na sprawcę chorego umysłowo. Aby tych bredni było mało żydek Śliwiński, powiedział:

„Kiedy doszło do pewnego aktu rodzaju profanacji w synagodze w Gdańsku.

Otóż synagoga jest siedliskiem szatana i jako taka nie może być sprofanowana, gdyby Śliwiński był katolikiem, to by to wiedział i rozumiał, a on jest widocznie kolegą Daniels´a, więc na tym stanowisku „rzecznik” pasuje jak ulał – może pleść głupoty do woli, im głupiej, tym lepiej.

Czy Ta panienka, która bezkrytycznie przeprowadziła ten wywiad to żydówka, LGBT czy po prostu polskie dno?

Jak widać na zdjęciu, „akt profanacji” bardzo dotknął tych bandziorów na uczuciach, Adamowicz tak się zachichotał, że aż umarł nożem.

Gdañsk, 20.09.2018. Prezydent Gdañska Pawe³ Adamowicz (3P), naczelny rabin w Polsce Michael Schudrich (2P), przewodnicz¹cy warszawskiej Gminy Wyznaniowej ¯ydowskiej Les³aw Piszewski (3L), przewodnicz¹cy Gminy Wyznaniowej ¯ydowskiej w Gdañsku Micha³ Samet (P), pastor koœcio³a zielonoœwi¹tkowego Tomasz Ropiejko (L), proboszcz parafii koœcio³a ewangelicko-metodystycznego w Gdañsku Sebastian NiedŸwiedziñski (2L) i biskup pomocniczy archidiecezji gdañskiej Wies³aw Szlachetka (4P) symbolicznie ods³aniaj¹ naprawione okno podczas konferencji potêpiaj¹cej atak na Now¹ Synagogê w gdañskim Wrzeszczu, 20 bm. Dzieñ wczeœniej, do bo¿nicy, gdzie trwa³y przygotowania do modlitwy, wrzucony zosta³ przez okno kamieñ. (nlat) PAP/Adam War¿awa

Rozliczne media „katolickie” w Polsce wraz z całymi chmarami swoich autorytetów moralno-medialno-politycznych zajmują się wszystkim, ale skrzętnie omijają sprawy socjalnego bytu Kościoła, no, chyba że trzeba zakazać nienawiści i przypomnieć, że mamy obowiązek nadstawiania policzka, gdzie przypowieści tej od dawna nikt nie wyjaśnia prawidłowo, ale antyewangelicznie. Dodatkowo – za Janem Pawłem II – sprawy „wiary” są wewnętrzną sprawą Kościoła, nawet jak są to wyznania niechrześcijańskie, a nawet „judaizm” jest sprawą wewnętrzną Kościoła. Przy czym inne wyznania mają mieć w polin-katolikum immunitet absolutny, nawet wtedy, kiedy dopuszczają się otwartych czynów zbrodniczych wymierzonych w Kościół i wiernych. Nic dziwnego, że płatni aktywiści LGBT w swoim „gorszeniu maluczkich” czują się tak swobodnie, bo LGBT też jest wyznaniem i podlega ochronie ze strony episkopatu.

Nawet najbardziej powszechny i upolityczniony ośrodek Radio Maryja, TV Trwam sprawy Kościoła w kontekście socjalnym, politycznym i cywilizacyjnym omija szerokim łukiem i wszystko kończy się na różańcu i zbieraniu datków.

Nie jest to wymysł Rydzyka, ale Brystygierowej. Jednakże nie zawsze tak było, za komuny, idąc z Prymasem Wyszyńskim, powtarzali wierni – inteligencja – Kościół nie da się zamknąć w zachrystii — jak tego chce PZPR, Kościół musi być aktywny politycznie i socjalnie, wdawać się w walkę na płaszczyźnie spraw publicznych. A nie było to też nauczanie Wyszyńskiego, ale św. Tomasza z Aquino. Św. Tomasz Aquino (Thomas de Aquino), pisał, że człowiek jest osobą socjalną, a więc swoją duchowość chrześcijańską ma przeżywać w prawidłowy, podporządkowanym sobie, bycie socjalnym, więc dzisiaj politycznym.
Łatwo zauważyć, że nic takiego w obecnej Polsce nie ma, emocje nawet te dochodzące zenitu, są zmanipulowane tak, aby spraw kościoła nie dotykać, ma to być kościół martwy, a nie Święty.

Krok po kroku, powoli, Polacy dodają sprawy Kościoła w ręce żydowskie. Straszne, polska inteligencja — tak w końcu liczna — pozostaje świętokradczo bezczynna.

Polin ma wyrosnąć pod mecenatem polin-katolikum.

Red. Gazeta Warszawska

rev.190624

ttps://www.tvp.info/42911920/23062019-1530/program-kosciol-z-bliska,odc-355

 Jaka radość z powodu zamachu na synagogę! …(Okupacja żydowska w Polsce)… ą żydowską, gdańską – mówił biskup”. ===== ” święte miejsce…” – cóż za bezwstyd tego „biskupa”, satysfakcja….Jaka radość z powodu zamachu na synagogę, rozpasanie nawet! Red. Gazeta Warszaw ..

Za; https://gazetawarszawska.com/index.php/antiecclesia/3631-rzecznik-sliwinski-klamie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, Kościół Katolicki w Polsce, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Nowa etyka moralności, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Rzecznik kurii (żyd) Przemysław Śliwiński kłamie i bajdurzy

 1. zapiniotodement pisze:

  Bardzo niemile zaskoczyła mnie MŁODOŚĆ tej żydowskiej mordy!
  Uważam bowiem, że Kościół w Polsce jest jedyną organizacją potencjalnie zdolną do zjednoczenia szipli (” żyd to dobre panisko, daje zarobić na czarno, to ma się na Wielkanoc szyneczkę i wódeczkę, a na Narodzenie Boże to już gorzoły takie morze, że kiedyś zbiorowy chuch rozsadzi np. Kaplicę Zygmuntowską, bo za ciasna na Pasterkę „) z Polakami („Bóg, Honor, Ojczyzna”) –
  w odparciu żydów wspieranych przez szabesgoji.
  Cieszyła mnie wiadomość o śmierci kolejnego żydowskiego hierarchy, dawno temu wciśniętego do
  Seminarium przez żydobolszewicki Urząd Bezpieczeństwa, bo spodziewałem się stopniowego, chociaż zbyt powolnego, oczyszczenia się Kościoła.
  Ta MŁODA żydowska morda odbiera mi tę nadzieję…

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.