Lepki faryzeizm episkopatu: Modlitwa wynagradzająca za profanacje

Prosić o odpuszczenie grzechów — wynagradzanie — może jedynie sprawca — jako w swoim, imieniu, a to po wielu warunkami, lub wtedy, kiedy innym (proszącym) wiadomo, że intencja czynienia zła została oddalona. Tu zaś, w ogóle, nie jest wiadomo, kto i za co, i dlaczego, w czyjej intencji ma wznosić modły: „modlitwy wynagradzającej za profanacje”.

O jakie profanacje tu chodzi!? Co i kiedy zostało w Polsce sprofanowane przez wiernych, że takim tytułem, takiego grzechu oni mają prosić o przebaczenie, wynagradzanie? … Bo taka modlitwa – fałszywa w intencjach – jest również modlitwą za diabłów. Wierni mają wstawiać się u Pana Boga za diabłami? Czy Pan Bóg ma wybaczyć diabłom?

Spójrzmy! Czy episkopat postawił diagnozę choroby, ustalił przyczyny? Nazwał rzecz po imieniu? Czy w końcu podjął konkretne kroki celem zatrzymania tego zła? Rzucił klątwę na niepoprawnych prowodyrów? Ogłosił, przypomniał kwestie grzechu cudzego?

Czy zagroził exkomuniką tym, którzy wspierają to zło lub choćby je tolerują?

Nic takiego!

Cóż to za obrzydliwy i jak dalece nikczemny jest faryzeizm tego episkopatu, który jest niczym innym jak już nieskrywaną awangardą żydostwa. Jest łatwo zauważalne to – co stało się normą – że ci koszerni biskupi gorliwie biją się w cudze piersi za postępki, które sami sprowokowali swoim otwartym zaprzaństwem i czystym łajdactwem.

Kiedy przyglądamy się tej całej sytuacji, ze wpisanym tam wezwaniem do „modlitwy”, to przychodzi nam na myśl uwaga:

„Nawet szatan będzie mówił do Boga: Panie…Panie…ale to pod warunkiem, aby z tych słów nic nie wynikało…”.

Czyli czuć tu odór siarki na tymi biskupami.

A to:

„…przepraszamy również za grzechy pochodzące z wnętrza Kościoła.”

Przecież słowa te są otwartym bluźnierstwem, bo Kościół jest „Mistycznym Ciałem Chrystusa” i jako taki nie może wydać z siebie grzechu!

A słowa te są faktycznie zapowiedzią tego co ma – może – nastąpić, a co nie bez własnego przerażenia przebąkują niektórzy żydowscy zakamuflowani dysydenci:

„…chodzi o to, że „Jezus”…lub…„on” będzie postawiony w stan oskarżenia … „on” ma być uznany za winnego „tego wszystkiego”.

To widać wśród takich nie tylko Nyczów.

I kto wie, czy polscy Wojtylianie nie będą, jako najgorliwsi, miotać oskarżeń pod adresem Pana Naszego Jezusa Chrystusa, sądzić Go na nowo, a co jest niezbędne dla walki z antysemityzmem.

+

To zaledwie kilka tygodni temu „biskupi” ze swoimi liderami w episkopacie potępiali antysemityzm, islamofobię, ksenofobię, faszyzm wśród wiernych w Polsce. Przy tym bez cienia żenady hierarchowie grozili sankcjami ze strony władzy kościelnej (Wojciech Polak), wobec tego kleru katolickiego, który brałby udział w tych zbrodniach pochodów i demonstracji nacjonalistycznych a przeprowadzanych w obronie Kościoła i Polski.

Tu biskupom się udało, i to bardzo dobrze nawet, ich groźby odniosły skutek i to podwójny: nacjonaliści zostali poskromieni, a ci, którzy mieli być przez nich uderzeni, to jest żydostwo, zostali uratowani przed pogromami z ręki tych antysemitów i — bez szwanku — wyszli z tej opresji moralnie wzmocnieni.

Skutkiem tego zwycięstwa episkopatu nad katolikami w polin, żydowskie robactwo, w ramach podzięki biskupom, bezkarnie, triumfalnie wypełzło na ulice polskich miast – jako LGBT, siejąc tam bezprzykładne zgorszenie wśród maluczkich, drwiąc z godności ludzkiej, a w jakimś apogeum skowytu piekieł odprawiało msze pod kierownictwem biskupa Szymona Niemca, eksponując przy tym otwarte orgie homoseksualne!

Czyli żydzi i ich zboczeńcy, z poręki hierarchii w Polsce, uderzyli w samo serce Naszej Wiary, Naszego Narodu i ogólnych zasad duchowo-kulturowego bytu.

A takie zachowania na polskich ulicach są niczym innym jak świadectwem wyznania faktycznej wiary członków episkopatu, dowodem faktycznej tożsamości tychże samych hierarchów. To absolutnie oczywiste! Tym biskupom udało się ochronić godność i cześć żydów w polin, ale czci i godności Trójcy Przenajświętszej w Polsce to już ci biskupi nie obronili. Oznacza to, w języku owoców sprawowania władzy, że biskupom w polin żydzi są na pierwszym planie, a Pan Bóg, Kościół, Naród na dalszym, jeśli na jakimkolwiek.

Propagowanie zboczeń seksualnych i aktywny tu biskupi mecenat tej żydowskiej patologii, daje proste świadectwo tego, że i sami biskupi są żydami, gdyż najzwyczajniej zabiegają o swoje, bo bliższa koszula ciału.

+

Ostrzegamy! Wierni nie mają żadnego prawa do tolerowania takiej sytuacji, bo tolerując tych bluźnierczych biskupów, sami popadną w grzech cudzy, czyli zbrodnie, faryzeizmu, bluźnierstwa, zgorszenia maluczkich przez biskupów, wymierzone przeciwko Panu Naszemu Jezusowi Chrystusowi, które wierni wezmą na siebie samych i głowy swoich dzieci.

A karę za taką pasywność i przyzwolenie widać coraz wyraźniej po całej Polsce: wypędzenia, najazd obcych, trucie szczepionkami, masowe już aresztowania Polaków przez brutalnych policjantów, bezceremonialnie – po izraelsku – nadużywających władzy. Żydowski terror w całej krasie.

To jest jednak Palec Boży! Tak Polakom nie wolno, nie wolno milczeć, nie wolno, protestować jedynie! Pasywne protesty to proste samooszukiwanie się, tu trzeba przystąpić do ataku. Polacy są jedynymi włodarzami TEJ ZIEMI, i odpowiedzialnością za Nią nie wolno dzielić się nikim. Polska to dar z Niebios dany przez Boga Polakom i tolerowanie obcych porządków, obcej władzy, najazdu, obcej kultury w Polsce jest polskim bluźnierstwem wołającym o pomstę do nieba.

Polski nikt nie broni! W niedzielę 16 czerwca w Bazylice św. Rocha w Białymstoku członek episkopatu polin Tadeusz Wojda nasłał policyjnych zbójców na parafian broniących Bazyliki przez żydowskim napadem zainscenizowanym z polecenia Anna Azari – z ambasady Żydaera w Warszawie. A obrońców Bazyliki było tylko czterech – C Z T E R E C H.

+

W niedzielę 23 czerwca wiernym nie wolno brać udziału w takich modlitwach, jakie episkopat chce narzucić Kościołowi, bo jest to pośmiewisko, drwiny, zbrodnia pomówienia wyniesiona na ołtarze. Taka modlitwę nakazał episkopatowi biskup Szymon Niemiec, który dla tej swołoczy jest papieżem.

Wierni powinni żądać od proboszczów wprowadzenia zakazu takich modłów, bo są bluźniercze. Te modły przyniosłyby kolejne zbrodnie w Polsce. Na to nie wolno pozwolić.

Wszyscy biskupi na taczkę, won! Tam, w episkopacie, nie ma żadnego sprawiedliwego, bo nikt z nich nie wypowiedział głosu sprzeciwu! A sytuacja jest tak ciężka, że musiałby tu paść słowa gniewu i potępienia tej ohydy wilków w owczej skórze, słowa wezwania wiernych do czynów.

Wszyscy biskupi won, Naród musi stanąć w obronie Świętej Wiary.

Milczenie oznacza przyzwolenie.

My Gazeta Warszawska nie milczymy, mówimy NIE!

Precz!

__________

Red. Gazeta Warszawska

21 06 2019

cor220619

+

X. Adam Martyna: O dziewięciu grzechach cudzych …(Sancta Ecclesia)Słowo kapłana: O dziewięciu grzechach cudzych Pytanie: W jaki sposób możemy stać się współwinni popełnionego grzechu? Co to są grzechy cudze? Odpowiedź: Kiedy w jakiś sposób przyczyniamy się do grzechów …

===================

W niedzielę w całej Polsce modlitwa wynagradzająca za profanacje

Podziel się na Facebooku

Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze

W niedzielę 23 czerwca, we wszystkich kościołach i kaplicach w Polsce, po każdej Mszy Świętej zostanie odśpiewana suplikacja „Święty Boże, Święty Mocny…”. Decyzją biskupów, będzie to ekspiacja za świętokradztwa i profanacje poinformował o tym abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski w oświadczeniu z 17 czerwca br.

„W tradycji chrześcijańskiej sprofanowanym miejscom lub przedmiotom trzeba przywrócić pierwotny charakter sakralny. Dzieje się to poprzez specjalny obrzęd pokutny. Dlatego chciałbym poinformować, że księża biskupi – obecni na 383. zebraniu plenarnym Konferencji Episkopatu Polski – wzywają do publicznego przebłagania Boga za popełnione świętokradztwa” – napisał abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski w specjalnym oświadczeniu w sprawie aktów nienawiści wobec katolików w Polsce. „Prosimy, aby po Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w niedzielę 23 czerwca br., we wszystkich kościołach i kaplicach w Polsce, po każdej Mszy Świętej odśpiewać suplikację +Święty Boże, Święty Mocny…+” – czytamy w oświadczeniu.

Do modlitwy ekspiacyjnej, która odbędzie się w niedzielę 23 czerwca br. po każdej Mszy Świętej zachęcali biskupi również podczas uroczystości Bożego Ciała. Kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski, nawiązując do śpiewanych podczas procesji suplikacji, mówił: „chcemy w ten sposób przeprosić, przebłagać Pana Boga, za grzechy profanacji Najświętszego Sakramentu, profanacji Mszy Świętej, parodii procesji Bożego Ciała – te wydarzenia miały miejsce na ulicach naszych miast, także naszego”. Podkreślił też, że śpiewając suplikacje, przepraszamy również za grzechy pochodzące z wnętrza Kościoła.

„Jak długo jeszcze będzie trwało przyzwalanie na hejt i na mowę nienawiści?” – pytał abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski. Przypomniał, że podczas tzw. „marszów równości” w imię tolerancji dochodzi do szyderstw z osób wierzących, do bluźnierstw i profanacji, m.in. wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej.

Abp Józef Kupny, metropolita wrocławski, podkreślił: „Zdecydowane „nie” mówimy nawoływaniu do nienawiści w stosunku do ludzi wierzących, w tym osób duchownych. We Wrocławiu, gdzie kapłan został ugodzony nożem i poważnie raniony, trzeba o tym wyraźnie powiedzieć. Dość już mowy nienawiści i tworzenia atmosfery, która sprzyja atakom na ludzi wierzących”. Abp Kupny dodał, że „pod postacią chleba prawdziwie obecny jest Jezus i dlatego tak bardzo boli nas publiczne znieważanie Eucharystii” i „atak na wszystko to, co dla nas najświętsze”.

Pieśń błagalna „Święty Boże, Święty Mocny” należy do gatunku bardzo uroczystych pieśni zwanych suplikacjami, czyli prośbami. Jest śpiewana w wyjątkowych sytuacjach. W najbliższą niedzielę będzie ona formą wynagrodzenia Bogu za świętokradztwa popełnione ostatnio w Polsce, za akty profanacji miejsc i przedmiotów świętych oraz za przejawy agresji wobec osób duchownych.

BP KEP

(Polski) W niedzielę w całej Polsce modlitwa wynagradzająca za profanacje

_____

Za; https://gazetawarszawska.com/index.php/antiecclesia/3621-faryzeizm-episkopatu-modlitwa-profanacje

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Homolobby, Kościół i masoneria, Kościół Katolicki w Polsce, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Nowa etyka moralności, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.