Skończyć z tą Fatimą: Podstęp z 1989 – wielkie kłamstwo wewnątrz Kościoła.

FATIMA PRIEST - okładka_fatimapriest.comFragment: FATIMSKI KSIĄDZ NICHOLAS GRUNER Fatima Priest = Ks. Nicholas Gruner

KSIĘGA I ~ KSIĄDZ I PROROCTWO: Rozdział 10: Niech śmieją się gitary

Coimbra pojawia się jakby znikąd na zaskakującym zakręcie drogi i wyobraźnia natychmiast katapultuje do czasów męczenników i świętych.

Nietknięte szczątki św. Elżbiety Portugalskiej przechowywane są w bazylice na zboczu wzgórza. Na szczycie wzgórza, gdzie każdej wiosny odbywają się słynne festiwale muzyczne fado, Uniwersytet Coimbra rezonuje jak po mistrzowsku zbudowana gitara do szeptu serca Portugalii.

Coimbra jest dumna. I ma dobry do tego powód. To tu w tym legendarnym mieście wznoszącym się nad brzegami rzeki Mondego mieści się Tajemnica.

Czytaj dalej…

Fatima wzgardzona. Poświęcenie Rosji wciąż niedokonane – ks. Fabrycy Delestre

Oficjalny organ prasowy Stolicy Apostolskiej „L’Osservatore Romano” w numerze z 30 maja 1998 r. opublikował w języku portugalskim obszerny artykuł Emilii Paoli Pacelli, orientalistki, redaktorki czasopisma „Omnis Terra”: W świetle Fatimy, w drodze do trzeciego tysiąclecia: Pius XII jest Ojcem, Mistrzem i Przyjacielem naszych czasów. W artykule tym, o którym mamy prawo myśleć, że wyraża stanowisko Stolicy Apostolskiej, ogłoszono, jakoby Pius XII zrealizował „poświęcenie Kościoła i rodzaju ludzkiego Niepokalanemu Sercu Maryi w 1942 r.1, a dziesięć lat później, poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi”.

Czytaj dalej …

Czwarta tajemnica fatimska i JP II ►POLECAM!!!

Artykuł dotyczy rozwiązania przez Watykan kwestii ujawnienia tzw. Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej. Warto przeczytać całość, jako że sporo mówi o Watykanie (co nie jest dla nas zaskakujące),  — polecam jednak szczególnie fragment dotyczący użycia przez JP II czerwonego smoka z Apokalipsy jako interpretacji tejże tajemnicy.

Czytaj dalej

FATIMA – aktualność Przesłania i konsekwencje niesubordynacji: dzieje odmowy prośbom Matki Bożej – bez cenzury

Poniższy tekst ukazał się w piśmie BIBUŁA w maju 2005 roku — pierwszy raz opublikowany w styczniu 2012 — mj

13 lutego 2005 roku, o godzinie 17:30 odeszła do Pana w wieku 98 lat siostra Łucja dos Santos, ostatnia z trojga dzieci, którym 88 lat temu w Fatimie ukazała się Matka Boża. Boleśnie będziemy odczuwać jej brak wśród nas na ziemi, ale znając jej heroiczną postawę, a nade wszystko pamiętając o obietnicy Matki Bożej spotkania się w Niebie, po ludzku pocieszamy się tym zapewnieniem i radujemy dostąpieniem przez nią chwały Bożej.

Czytaj dalej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii FATIMA, FATIMA, Matka Boża Fatimska, OBJAWIENIA - PROROCTWA, s. Łucja z Fatimy, ZWYCIĘSTWA MARYI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.