Ofiaruj Matce Bożej białą lilię. To już ostatnie chwile, by dołączyć do wyjątkowej akcji

Jeszcze tylko do piątku 26 kwietnia 2019 roku można dołączyć do wyjątkowej akcji polskich katolików i ofiarować Matce Bożej niezwykły prezent: białą lilię. To również okazja do osobistego powierzenia się Niepokalanej. Kwiaty zostaną złożone w Sanktuarium Matki Różańcowej w Fatimie już 13 maja. Nie zwlekaj i dołącz do akcji!

W ramach kampanii „Twoja lilia w Fatimie” każdy może ofiarować Matce Bożej niezwykły, osobisty prezent – białą lilię oraz powierzyć się Jej opiece.  Wszystkich uczestników zachęcamy do odmówienia osobistego Aktu poświęcenia się Niepokalanej i złożenia lilii – symbolu czystości – dziękując za otrzymane łaski i jednocześnie przepraszając Maryję i wynagradzając Jej wszelkie zniewagi i bluźnierstwa, których dopuszcza się wobec Niej współczesny świat. Co istotne, wszystkie kwiaty zostaną złożone w Sanktuarium Matki Różańcowej w Fatimie 13 maja – w 102. rocznicę I Objawienia Maryi – mówi organizator akcji Michał Wikieł ze Stowarzyszenia im Ks. Piotra Skargi.

Czasu pozostało już niewiele, bowiem tegoroczna edycja dobiega końca 26 kwietnia. To nieprzekraczalna data nadsyłania zgłoszeń, bowiem organizatorzy muszą przygotować kwiaty, które trafią do Fatimy. Co istotne, nazwiska osób, które zdecydują się odmówić Akt Poświęcenia się Niepokalanej, znajdą się na specjalnym zwoju, który wraz z kwiatami zostanie złożony w Fatimskim Sanktuarium 13 maja 2019 roku.

To już kolejna edycja tej wyjątkowej kampanii. W jubileuszowym roku 2017, kiedy obchodziliśmy 100-lecie objawień, u stóp Fatimskiej Pani złożonych zostało 10 tys. białych lilii. W akcję włączyło się wówczas ponad 90 tys. Czcicieli Maryi. Rok później do Fatimy trafiło 1600 lilii, które zostały złożone w imieniu 600 osób.

Akcje Stowarzyszenia propagują Fatimskie Orędzie Matki Bożej, stąd też spotykają się z uznaniem opiekunów sanktuarium, a na ręce organizatorów trafiły pisemne podziękowania złożone w imieniu Rektora Sanktuarium Fatimskiego, ks. Carlosa Cabecinhasa, za „piękne i ważne inicjatywy związane z Objawieniami w Fatimie”.

Dołącz do akcji i podaruj Matce Bożej Fatimskiej lilię. Więcej informacji na stronie lilia.fatima.pl

Tak było w poprzednich latach:

_______________

https://www.pch24.pl/ofiaruj-matce-bozej-biala-lilie–to-juz-ostatnie-chwile–by-dolaczyc-do-wyjatkowej-akcji,67756,i.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Matka Boża Fatimska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.