Judaszyści w obronie Judasza.

Ajajajaj! To nie przechodzi w żadna rubryka!

Na rynku w Pruchniku powieszono, obito kijami i spalono kukłę najbardziej znanego zdrajcy wszech czasów, że aż na rynku w Krakowie domy stanęły na głowie z oburzenia. W dodatku, jak każda palona w Polsce kukła, Judasz przypominał Żyda (zamiast Eskimosa lub Chińczyka czy choćby Jarosława Kaczyńskiego). Stąd wniosek na przyszłość – chcecie topić  marzannę, uzgodnijcie naprzód z rabinem, czy nie za bardzo do Esterki podobna.

Podobnie jak z właściwym obchodzeniem Wielkanocy – wzorem TVP Info, zapytajcie rabina.

Zaś obijanie Judasza kijami w ogóle wybijta sobie z głowy! Jak to ujął przed laty na zakończenie pochodu pierwszomajowego Piotr Ikonowicz nawiązując do osmalenia klamki w warszawskiej synagodze: „to wy jesteście Polacy? wy katolicy? Co wam te drzwi od synagogi przeszkadzały???!!!” (mi akurat nic i dlatego do dziś idę w zaparte, jakobym miał z tamtym incydentem cokolwiek wspólnego).

Ale pomyślcie sobie, co muszą czuć widząc bitego kijami Judasza nasi Umiłowani Przywódcy, negocjujący właśnie za naszymi plecami przeprowadzkę do indiańskiego rezerwatu?

Owszem, mają wojska amerykańskie w Polsce, mają Mosad i inne policje tajne i dwupłciowe, mają ustawę o bratniej pomocy nr 1066 (Hastings!), ale obrazek bitego zdrajcy nie poprawia im nastroju.

Jak mają się czuć widząc takie ponure obrazki z polskiej prowincji europosłowie Janusz Lewandowski (wybitny paser majątku narodowego, który swoich srebrników nie byłby w stanie udźwignąć), Michał Boni herbu Liść, pani Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hände-Hoch, komisarz Elżbieta Bieńskowska, o Donaldzie Oskarze Tusku nie wspominająć.

To wy Polacy, wy katolicy, co wam ten Judasz złego zrobił? Że niby zdradził i wziął pieniądze? Jeśli który z Umiłowanych Przywódców jest bez winy, niech pierwszy rzuci weń kamieniem. A czyż nawet sam Pan Jezus nie nakazał był przebaczać? Coś tam wprawdzie powiedział, że „Byłoby lepiej dla tego człowieka, gdyby się nie narodził” (Mt 26, 24), ale miejmy nadzieję, że w nowej edycji BT, już  w wersji judeochrześcijańskiej i zatwierdzonej przez zakon ojców Świętego Spokoju, ten fragment zostanie z niej usunięty. To niby po to Gazeta Wyborcza stręczyła kilka lat temu głupim gojom „ewangelię Judasza”, to po to przyjęła go sobie za patrona, żeby teraz jakieś bachory okładały go kijami (bachor – z hebrajskiego „bachur”-młodzieniec).

Ale to nie koniec masakry: po 30 kijach, po jednym za każdy srebrnik,  Judasz dostaje jeszcze pięć ekstra za roszczenia-uroszczenia wobec Polski, co ewidentnie podpada pod groźby karalne względem obecnego rządu. Nic dziwnego, ze minister Brudziński i jemu podobni ćwierćinteligenci wzięli to do siebie i zapałali świętym oburzeniem (żeby im się tylko od tego ognia osrane ze strachu gacie nie zajęły).

PS

Kilka poświątecznych migdałków:

Botoksowa lala z amerykańskiej ambasady pożyczyła Polakom:

„Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta! Chag Pesach Sameach, Happy Passover!” – o niestrawnej dla jej mocodwców Wielkanocy ani słowa, ale przynajmniej życzenia szczere.

Najwyraźniej podniecony paschalnym winem zawodowy łowca grantów i tropiciel antysemitników, Michał Bilewicz puścił bąka z kleksem na twitterze:

„Niewolnikami to byliśmy w Egipcie. W Polsce to my jesteśmy gospodarzami”.

Durnie mają już to do siebie, że są szczerzy – ciekawe, czy zajmą się nim odpowiednie służby za zdradzenie jednej z największych tajemnic państwowych „III RP plus”

Jeśli i tym razem będziemy głupi po szkodzie, to skończymy jak Palestyńczycy:

Poniżej:

Pełne tolerancji i radości obchody święta Purim w Tykocinie. W odróżnieniu od sądu nad zdrajcą Judaszem, powieszenie na szubienicy i bicie Hamana nie wzbudza ani w ministrze Brudzińskim, ani w polskim „epidiaskopie” żadnego oburzenia, a wręcz przeciwnie.

Linki źródłowe:

Wielkotygodniowy obrzęd palenia Judasza w Polsce południowej

WIELKANOCNE OBRZĘDY – SPALENIE KUKŁY JUDASZA W SKOCZOWIE

Za; https://macgregor.neon24.pl/post/148602,judaszyci-w-obronie-judasza

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, Kościół i masoneria, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, MASONERIA, Nowa etyka moralności, Społeczno - polityczna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.