Adamowicz dźgnięty nożem – czy to koniec potulności polskich baranów?

Miara przebiera się.

 Ile ofiar ma na sumieniu Adamowicz? – Zero współczucia dla Adamowicza. – Zero potępienia dla zamachowca. A Jojne  Daniels tak zapewniał, że w polin jest bezpiecznie.

…………………..

Choć, kto wie, Może to coś innego? Może to takie działania marketingowe firm ochroniarskich Danielsa? Dlaczego Daniels milczy? On tak lubi komentować!

Ochrona PLL LOT – miliony w prowizji i przywilej sprzedawania biletów – dochody po stronie Izraela, a koszty eksploatacji po stronie polskiej. Ochrona Marszu Niepodległości – to właśnie Jojne mógł zainkasować te 20 milionów, które to miliony tak trudno teraz rozliczyć.
A obecnie ta konferencja Irańska! Ile to kosztuje?! Spoko, nikt nie da lepszej oferty niż Izrael, ceny będą korzystne dla kraju gospodarzy (polin).
I jak tak dalej pójdzie, to wszyscy w polinie będą bezpieczni, bo nawet sołtys w Pacanowie będzie miał ochronę izraelskich spadochroniarzy. Będzie bezpiecznie!

A ten biedny Adamowicz? — No cóż, terroryzm, ksenofobia antysemityzm i mowa nienawiści będą zniszczone, ale takich ofiar nie da się uniknąć. Tak bywa, a może poszło coś nie tak, np. przedawkowanie?

Och!

epa000258051 A version of Norway’s most famous painting, Edvard Munch‘s „The Scream” was stolen Sunday, 22 August 2004 from an Oslo museum, a museum spokeswoman said. Several armed men entered the Munch Museum and seized „The Scream,” and another painting called „Madonna,” museum spokeswoman
Jorunn Christoffersen said. No one was hurt in the robbery as far as Christoffersen knew. The museum has now been closed and police were searching for the thieves that according to some accounts fled the scene in a black Audi. EPA/Katrine NORWAY OUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

popadliśmy w antysemityzm. / Red. Gazeta Warszawska

„Prezydent Gdańska zaatakowany przez nożownika.”

Ktoś z publiczności wtargnął na scenę z nożem i zaatakował prezydenta Gdańska

Szymon Zięba

Aktualizacja:

Napastnik wtargnął na scenę z nożem podczas trwającego 27. Finału WOŚP w Gdańsku. Imprezę przerwano. Zraniono nożem Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska. Napastnika zatrzymano.

Zobacz dzisiejsze wydanie internetowe Dziennika Bałtyckiego

Policja oficjalnie potwierdza, że ofiarą ataku padł prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz. Został zabrany do szpitala.

Joanna Kowalik-Kosińska, rzeczniczka KWP w Gdańsku potwierdziła, że napastnik został zatrzymany.
– Został zatrzymany przez ochroniarzy, którzy ochraniali tę imprezę – mówi policjantka.

– Na miejsce pojechał prokurator dyżurny – poinformowała „Dziennik Bałtycki” prok. Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Prezydent Gdańska zaatakowany przez nożownika

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna miał wbiec na scenę, tuż przed uroczystym „światełkiem do nieba”. – Słyszałam, że krzyczał, że 5 lat niesłusznie siedział w więzieniu – mówi nam Czytelniczka.

Jak zaznacza kobieta, kazano im się odsunąć od sceny.
– Wołano także, że jest krew oraz że trzeba wezwać lekarza – relacjonuje

Jak relacjonuje dziennikarz „Dziennika Bałtyckiego”, jeszcze o godz. 20 na Targu Węglowym widać było wychodzących ludzi – bez paniki. W odpowiedzi na pytanie co się stało stwierdzili, że „podobno w jednym z pierwszych rzędów wybuchła raca”, a impreza została odwołana „ze względów bezpieczeństwa.”

Jednak z relacji innych świadków wynikało, że „na scenie dźgnięty został jakiś człowiek”. – Leży za parawanem, na miejscu jest pogotowie, przy scenie stoją trzy ambulanse i dużo służb porządkowych – relacjonuje nasza dziennikarka.

Na miejsce jedzie policja.

Prezydent Gdańska zaatakowany przez nożownika. Karetka zabrała Pawła Adamowicza do szpitala

Paweł Adamowicz jest ranny. Karetka zabrała go do szpitala. Napastnika aresztowano i przewieziono do jednego z gdańskich komisariatów. Na razie, policja nie udziela żadnych informacji.

– Na miejsce pojechał prokurator dyżurny – poinformowała „Dziennik Bałtycki” prok. Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

____________-

https://dziennikbaltycki.pl/prezydent-gdanska-zaatakowany-przez-nozownika-ktos-z-publicznosci-wtargnal-na-scene-z-nozem-i-zaatakowal-prezydenta-gdanska/ar/13805303#aktualnosci
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Społeczno - polityczna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.