Wicepremier Gliński: „Jesteśmy zobowiązani wobec dziedzictwa żydowskiego, które było i jest częścią dziedzictwa polskiego”

– Uważam, że jesteśmy zobowiązani wobec dziedzictwa żydowskiego, które było i jest częścią dziedzictwa polskiego, żeby takie muzeum powstało. Przed nami kwestia realizacji tej koncepcji. To jedna z ponad 20 instytucji muzealnych, które są reformowane lub budowane od nowa

– powiedział wicepremier Piotr Gliński odnosząc się do Muzeum Getta Warszawskiego w rozmowie z Edytą Hołdyńskiej w programie „Proszę to wyjaśnić”, na antenie telewizji wPolsce.pl.

Gliński poinformował, że w tej chwili przygotowywana jest koncepcja zagospodarowania budynku, w którym ma mieścić się muzeum. To Szpital Dziecięcy Bersohnów i Baumanów, który w czasie okupacji niemieckiej znajdował się na terenie małego getta.

– Tam pracował m.in. doktor Korczak. Chcemy, żeby to muzeum upamiętniało największe i najtragiczniejsze miejsce śmierci Żydów w czasie II wojny światowej. To nasz obowiązek

– powiedział wicepremier.

_____________________

https://wprawo.pl/2019/01/02/wicepremier-glinski-jestesmy-zobowiazani-wobec-dziedzictwa-zydowskiego-ktore-bylo-i-jest-czescia-dziedzictwa-polskiego/

Mój komentarz: Polacy muszą przywrócić Boży ład w Polskim Domu i odciąć się od tego zażydzonego Kościoła, od zdrajcy Wojtyły i Radiamaryja, przez których wlazło i włazi całe zło do Polski,

To ŻYDZI ŻYDOM zgotowali Holokaust i całej EUROPIE. Od 2000 lat walczą z PRAWDĄ i przez ten długi czas permanentnie i perfidnie próbują zażydzić Jezusa – JEGO Naukę – Jego WIERNYCH !

Stare Przymierze spełniło już swoje zadanie przygotowania Nowego i Wiecznego Przymierza. To w Chrystusie nadszedł właśnie ten czas. Teraz tę radosną wieść, że prawdziwy Bóg przygarnia także pogan, należy zanieść wszystkim ludom ziemi.

Polacy muszą odbić z rąk żydowskich największą polską nekropolię, niemiecki obóz zbudowany dla Polaków – KL Auschwitz! To nie do pomyślenia, żeby tam Żydzi rządzili, żeby nie stał Krzyż, żeby nie było w celi śmierci Maksymiliana Kolbe kaplicy, Krzyża, figurki Niepokalanej!  /m.jasińska

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Judaizacja Kościoła, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, MASONERIA, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, Z cyklu: Ekumeniczne wysiłki na rzecz Jednej Światowej Religii i NWO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Wicepremier Gliński: „Jesteśmy zobowiązani wobec dziedzictwa żydowskiego, które było i jest częścią dziedzictwa polskiego”

  1. Naród wybrany przyjął Mesjasza.
    I jest
    Narodem Wybranym.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.