Oto tajemnica robienia z ks.Prałata Jankowskiego po jego śmierci pedofila.

W 1995 roku na homilii w obecności m.in ówczesnego prezydenta Wałęsy, wygłosił kazanie że słowami : „gwiazda Dawida wpisana jest w symbole swastyki oraz sierpa i młota” .

Pytał też wiernych, który z posłów i członków rządu przyznał się skąd pochodzi, z „Izraela czy Moskwy?”.

Umieścił też w kościele św Brygidy obok siebie swastykę, sierp i młot, gwiazdę Dawida oraz nazwy „polskich” partii politycznych.

W 1997 roku  w jednej z homilii ks. Jankowski powiedział, że nie można akceptować mniejszości żydowskiej w naszym rządzie. Podczas pielgrzymki w Rzymie skomentował swą wypowiedź: To co cały naród polski myśli, ja powiedziałem głośno nie przez pomyłkę, ale z przekonania. Nigdy potem nie uznał antysemickiego charakteru swych niektórych wypowiedzi. Jestem „filopolakiem” od urodzenia, mawiał.

W 1999 roku Grób Pański w kościele św. Brygidy nawiązywał do akcji obrony krzyża prowadzonej przez Kazimierza Świtonia na żwirowisku w Oświęcimiu, skąd został wyrzucony przez społeczność żydowską jako ich obraza.

Już w 2004 próbowano z niego zrobić pedofila. Nie było żadnych dowodów.

Żyd jednak nigdy nie zapomni, kto mu prawdę w oczy powie. Dlatego teraz środowisko GW wyszukało po 50 latach inną „ofiarę” ks Jankowskiego.

Koniec historii

Piotr Gągalski

Za: facebook.com

Data publikacji: 15.12.2018

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.