Mit holocaustu ma zastąpić Mękę Chrystusa – Pedro Varela

Pedro Varela, właściciel znanej w Barcelonie księgarni „Europa”, jeden z czołowych hiszpańskich propagatorów rewizjonizmu holocaustu, współpracujący z wieloma środowiskami narodowo-rewolucyjnymi. W  1998 roku po raz pierwszy został skazany na karę 7 miesięcy (prokurator żądał 5 lat) i zniszczenie 20 900 książek – powodem było „negowanie holocaustu”. W 2010 roku został skazany na 15 miesięcy więzienia za sprzedaż książek prezentujących tezy rewizjonistów i krytykujących politykę państwa Izrael na Bliskim Wschodzie. Na wolność wyszedł w marcu 2012 roku. Za pierwszy wyrok, za brak odpowiedniego uzasadnienia zarzutów i złamanie prawa oskarżonego do odpowiedniego przygotowania się do procesu w maju 2013 roku Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu nakazał Hiszpanii wypłatę odszkodowania dla Pedro w łącznej kwocie 13 000 euro. Poniżej fragment jego wypowiedzi dla bloga „El silencio de la Verdad” dotyczący powodów propagowania religii holocaustu oraz karania tych, którzy nie chcą uznać jej „prawd”.

Czynią tak z bardzo prostego powodu. Międzynarodowa finansjera jest zdominowana przez Żydów. Oni wciąż wierzą, że Mesjasz dopiero nadejdzie i tylko wraz z jego nadejściem dojdą do władzy nad światem. W swojej mitologii wierzą, iż wszelkie zasoby tego świata należą do nich, zaś wszystkie narody będą dla nich pracować i składać im hołd. I my to już czynimy, płacąc państwu hiszpańskiemu, które następnie spłaca długi międzynarodowym bankom żydowskim. Nie tylko my, wszystkie narody. Niektórzy uważają, iż Mesjaszem jest cały lud żydowski. Potrzebują więc Męki, takiej jak ta Chrystusa – są nią deportacje; potrzebują Ukrzyżowania – są nim komory gazowe; potrzebują na koniec Ofiary – którą jest 6 milionów. Już samo słowo „holocaust” demaskuje tych, którzy je wymyślili. To zagadnienie religijne. Holocaust w Starym Testamencie oznaczał rytualną ofiarę ze zwierzęcia. Ci którzy składają ofiarę, czynią tak dla Mesjasza, który ma nadejść. W przypadku holocaustu mamy do czynienia z problemem mitologii. Holocaust to mit. Jest on niezbędny dla żydowskiego planu dominacji nad światem oraz utrzymuje obecny plutokratyczny system kapitalistyczny.

Zobacz: ENTREVISTA A PEDRO VARELA ANTES DE SU INGRESO EN PRISIÓN: “LA INTOLERANCIA IDEOLÓGICA Y POLÍTICA NO HACE SINO CRECER EN EUROPA, ESPECIALMENTE EN ESPAÑA” – Nuevo AccionNuevo Accion http://nuevoaccion.com/articulos/entrevista-a-pedro-varela-antes-de-su-ingreso-en-prision-la-intolerancia-ideologica-y-politica-no-hace-sino-crecer-en-europa-especialmente-en-espana/

=========

Entrevista a Pedro Varela: “Los judíos necesitan una pasión…”

Publicado: julio 25, 2013 | Autor:  

Za; https://gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/682-pedro-varela-mit-holocaustu-ma-zastapic-meke-chrystusa

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii EKUMENIZM, imigracja, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.