Rothschild-Gutmann i pieniądze z koszernym imperatywem FSSPX w tle – czyli jak żydzi opanowali Kościół

Pierwotnie opublikowano 3 listopada 2014 / Fragment z: całość tutaj: MAS DE LA FUNDACION JAIDHOF (Wszystkie zdjęcia poniżej poprzez kliknięcie można powiększyć)

‚The Remnant‚ opublikował „wywiad” z prawnikiem FSSPX zarządzającym jego aktywami – Maksymilianem Krahem – w którym składa wyjaśnienia dotyczące jego zaangażowania w Fundację Jaidhofer:

Siscoe: — Kolejna spółka, która jest wymieniona przez pańską firmę, brzmi Fundacja Jaidhofer. Można podyskutować o tej spółce?

Krah:  — Tak,  jest powiązana z FSSPX …  Istnieje rodzina w Austrii, która chciała przekazać donację Bractwu, ale nie chciała uczynić tego wprost. Chcieli utworzenia fundacji, który wspierałaby FSSPX. —  I we wszystkich fundacjach potrzeba kilku powierników. Jest to rodzaj zaufania, a ja jestem jednym z zarządców.

Zostałem wybrany przez rodzinę do założonej fundacji… i fundacja ta wspiera FSSPX za pomocą pieniędzy, które zostały podarowane przez tę rodzinę. Na przykład wspiera projekt nowego Seminarium w Wirginii …

Poniżej skan: Maksymiliana KRAH w Jaidhof z członkami austriackiej rodziny Gutmann, którą opisuję powyżej jako dobroczyńców FSSPX:

http://www.meinbezirk.at/krems-an-der-donau/chronik/jaidhof-hatneue- park -kapelle-d182 795.html

kapelle, jaidhof

Kto jest na zdjęciu powyżej obok Maksymiliana KRAHA na terenie kaplicy FSSPX na Jaidhof…???

W archiwum rodziny Rothschildów w tle można znaleźć rodzinę Gutmann i historię zgromadzenia przez nią majątku:

Stalowym sercem Czechosłowacji, nazwano Franková, jedenastą własność austriackich Rothschildów, ze wspólnikami, braćmi Gutmann [Wilhelm i David] …

To Salomon von Rothschild, który w 1844 roku kupił huty żelaza i kopalnie węgla – założył United Vítkovice – austro-węgierski wielki piec firmy …

W 1887 roku angielscy kuzyni Salomona pomogli mu sfinansować utworzenie spółek browarskich De Beers. [http://www.rothschildarchive.org/ib/?doc=/ib/articles/vitkovice ]

Jewish Encyklopedia  świetnie obrazuje współpracę Gutmanna z Salomonem Rothschildem:

GUTMANN, WILHELM, RITTER VON: … W 1853 roku wraz z jego bratem Davidem założył pierwszą firmę; w czasie wojny 1859/60, pomimo trudności dotykających wtedy wszystkie przedsięwzięcia gospodarcze, dostarczał węgiel dla kolei, i dla wszystkich wielkich fabryk w całym Imperium – dla miast w Wiedniu, Budapeszcie i Brnie.

W 1865 roku Gutmann Bros. wydzierżawił kilka kopalń od Rothschildów, oraz nabył bezpośrednio inne cenne węglonośne ziemie na Śląsku, w Galicji i na Węgrzech.

Ścisły związek między wydobyciem węgla i hutami żelaza łatwo doprowadził interesy Gutmanna do połączenia z interesami Witkowitza w przemyśle metalurgicznym. Stały się one później wspólnie z Rothschildami własnością hrabiów Larisch i Andrassy.

– Z Kuffnerem zbudowali (1871) pierwszą cukrownię w Austrii … [http://www.jewishencyclopedia.com/articles/6962-gutmann-wilhelm-ritter-von ]

W Jewish Encyklopedia znajdziemy Wilhelma von Gutmanna jako partnera Rothschildów w finansowaniu rabinicznego seminarium w Wiedniu:

ISRAELITISCH-THEOLOGISCHE LEHRANSTALT:  w 1893 roku powstało rabinackie seminarium nauczycielskie w Wiedniu – założone z inicjatywy Wilhelma i Davida von Guttmanna, przy pomocy Alberta von Rothschilda i Freiherra von Königswartera, –  otwarte 15 października tegoż roku.

Subsydiowane przez rząd austriacki poprzez „Cultusgemeinden” w Wiedniu, Pradze i Lwowie, oraz przez „Landesjudenschaft” w Czechach i zarządzane przez piętnastu kuratorów.

Pierwszym prezydentem był baron von Königswarter, którego, po jego śmierci, zastąpił Moritz Karpeles; po nich był Edler następnie Moritz von Kuffner. [http://www.jewishencyclopedia.com/articles/8305-israelitisch-theologische-lehranstalt ]

Z nekrologu jednego z synów Wilhelma von Gutmanna, Moritza, dowiadujemy się, że jest krewnym Rothschildów z Wiednia:

http://archive.jta.org/article/1934/07/15/2816446/baron-mortiz-von-guttman-vienna-jew-coal-king-dies

Poniżej znajduje się historia rodziny Gutmann i jej prawa własności do nieruchomości w Jaidhof,  — z którą od początku związana jest austriacka gałąź Bractwa FSSPX ; 

Wilhelm Ritter von Rothschild Gutmann doprowadzi nas do obecnego spadkobiercy Guntarda Gutmanna

http://www.altes-eishaus.at/familie%20gutmann.htm

Poniżej znajduje się krótka historia majątku Jaidhof i jego własności włącznie z tym jak zamek Jaidhof przez rodzinę Gutmann przekazał donację na rzecz FSSPX :

http://www.jaidhof.at/index.php?channel=113&content=1513

Poniżej znajduje się strona internetowa „Instytutu Europejskiego”, w którym Guntard Gutmann jest doradcą w sprawach ekonomii łącznie z ośrodkami analitycznymi [think-tank].

— Guntard Gutmann cieszy się zaufaniem z tytułu wieloletniej działalności dla międzynarodowej finansjery.

Instytut Europejski jest powiązany z Acton Institute – którego figurantem jest ks. Sirico, —  ten sam, który przewodniczył uroczystościom na pierwszym homoseksualnym „ślubie” w USA:

— Acton Institute działa na rzecz oswajania katolików z drapieżną polityką ekonomiczną „neokonserwatystów”.

http://www.europainstitut.at/mitarbeiter/mitarbeiter_detail.php?ID=31

________________________________

Napisał: Maurice Pinay; tłumaczenie m.jasińska

Czwartek, 1 listopada 2012

Za; http://mauricepinay.blogspot.com/2012/11/the-rothschild-gutmann-money-behind.html

Zobacz także:

Maximilian Krah’s Zionist, Philo-Judaic, ‚Neocon’ bona fidesSyjonistyczna Filo – judaistyczna dobroczynność „neokonserwatysty” Maksymiliana Kraha

SSPX Superior Bp. Fellay’s Lawyer/Business Partner’s Visit to Israeli Military Special Forces Base Documented Doradca biznesowy przełożonego Bractwa FSSPX bp. Fellay / Partnerska wizyta w izraelskiej Bazie wojskowej Wojsk Specjalnych. Dokumentacja

Maximilian Krah’s Handler, Oren Heiman Co-Chairs Zionist Organization with Former Head of Mossad, Meir DaganMaksymiliana KRAH w Handler, Współprzewodniczący Oren Heiman – organizacji syjonistycznej – z byłym szefem Mossadu, Meir Dagan

SSPX Bishop Fellay’s Lawyer/Business Partner Attends Israeli Fundraiser
Doradca biznesowy biskupa Fellay z FSSPX bierze udział w izraelskim funduszu

Bonetus

Jedna odpowiedź na “Rothschild-Gutmann i pieniądze z koszernym imperatywem FSSPX w tle – czyli jak żydzi opanowali Kościół”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: