Stow. Marsz Niepodległości 2018 – hańba zdrady!

+++

Laudetur Iesus Christus

 +

Paktowanie z diabłem zawsze oznacza śmierć.

Zdrada „narodowców” 11 listopada 2018, bo to żaden Marsz Niepodległości, ale Marsz Nikczemności.

To kolejna żydowska hucpa i zdrada!

Liderzy „Stowarzyszenie Marsz Niepodległości” zdradzili Marsz Niepodległości jako ideę narodową aktu Honoru i Miłości, bo takimi są intencje narodowych spotkań Polaków 11 listopada.

Bo Marsz ten to Honor, to Miłość Polaków do Ojczyzny i to narodowe liczenie naszych szabel.

I do tego liderzy „Stowarzyszenie Marsz Niepodległości” ani nie dorośli, ani nie mają nawet takiego celu predyspozycji intelektualnych lub ambicji – a to niechybnie.

Zdrada ze strony organizatorów marszu w Warszawie jest zauważona od dawna. Zdradą tą jest już sama trasa przemarszu z Centrum na zadupie na Pradze.

Ta trasa przemarszu, kołtuńsko, prowokacyjnie, prześmiewczo czy bluźnierczo wychodząca z Centrum Stolicy na jej peryferie, jest wymyślona przez Ratusz, Hannę Gronkiewicz Waltz – Hajka.

I wynika ona z wymagań żydowskich.

Wymagania te zaprezentowała redaktor Joanna Osińska w TVP INFO  podczas wywiadu z żydem Winnickim. Te wymagania szerzej wyłożył Dawid Wildstein w programie u Kani Gazeta Polska.

Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz.

To takie maszerowanie na Pragę to faktycznie wypędzenie warszawiaków na podobieństwo wypędzenia z Jerozolimy ludności palestyńskiej.

Jerusalem

Aby zrozumieć zbrodniczą patologię żydowskiego umysłu trzeba przyjrzeć się ich spojrzeniu na gojów i własne usprawiedliwienia ich żydowskiego postępowania.

Weterani wojny 1948 roku, mający krew na rękach tysięcy cywili, nie przyjmują żadnego argumentu potępienia metod ich ludobójstwa na Palestyńczykach, to przy wypędzeniu prawie 100.000 Palestyńczyków z samej tylko Jerozolimy. Żydowska armia użyła wtedy masowego ostrzeliwania ciężkimi moździerzami cywilnych osiedli palestyńskich. Palestyńczycy widząc zbliżającą się ścianę ognia nadchodząca od strony żydowskich oddziałów, a niszczącą wszystko co stało na drodze, zaczęli masowo wybiegać z domów zabierając jedynie dzieci, chorych i rzeczy niezbędne. Po takim ostrzeliwaniu osiedla ulice pozostały całkowicie puste i jako takie zostały najpierw zajęte przez oddziały terrorystycznej Izraela, a zaraz potem przez uzbrojonych żydowskich osadników.

BBC pokazywał takiego żydowskiego weterana, który przeglądając zdjęcia z bombardowań zniszczeń i uciekinierów zaśmiał się śmiechem żydowskiej mądrości: „myśmy ich nie wypędzali, ci Palestyńczycy uciekali sami. A jak budynki pozostały opuszczone, to zajęliśmy je, bo takie jest przyjęte prawo”.

Trasa „na Pragę” jest zdradą i hańbą poniżenia Polski, Polaków i Narodowego Święta 11 Listopada. Wszystkie marsze honorowe i triumfalne wśród wszystkich narodów europejskich są marszami do centrum ośrodków.

A sam marsz MN nigdy nie był celem samy w sobie, ale dojściem do najważniejszego docelowego miejsca honorowego – ważnego historycznie i symbolicznie, estetycznie pięknego, gdzie maszerujący mogą się zatrzymać i spojrzeć sobie twarzą w twarz.  Policzyć się.

Tu na Pradze jest całkowicie przeciwnie.

Toi-toi

Bąkiewicz na YouTube zachęca trasę marszu na Pragę i potwierdza, że będą tam budki na przyczepach samochodowych, gdzie będzie sprzedawana kiełbasa i kanapki, będą toalety Toi Toi.

Przemarsz, oprócz tego, że jest niegodny i niewygodny, jest arcyniebezpiecznym, bo masy ludzkie zamknięte w wąskiej przestrzeni Mostu Poniatowskiego nie mają szansy jakiekolwiek ucieczki, schronienia w przypadku zagrożenia. Takim zagrożeniem, może być pożar na moście lub pod mostem, a nawet ostrzał z karabinu maszynowego, zainstalowanego na dronie lecącym nisko wzdłuż Wisły, lub nawet na jakiejś łodzi czy barce rzecznej.

Wszystkie zamachy terrorystyczne w Europie lub USA są prawie bez wyjątku wykonane przez żydów i większość z nich była dokładnie zaaranżowana na długi czas przedtem, późniejsze śledztwo było zawsze prowadzone wbrew wszelkim zasadom prawidłowego zbierania danych i wyciągania wniosków. Katastrofa Smoleńska była takim zamachem z zasadzką starych TU-154 M, tak jak ta trasa jest podobnym wystawieniem ludzi na śmierć.

Miejmy nadzieje, że na tym marszu 2018 nic się krwawego nie wydarzy, ale wystawianie maszerujących na takie ryzyko jest wysoce znamienne. Tak dzieje się od lat i jest to bardzo niepokojące i niebezpieczne.

W kwestii ideologicznej politycznej, czy psychologii wojennej, największym zagrożeniem, nie tylko już marszu MN lub innych masowych zgromadzeń, nie są takie lub inne władze Warszawy, ale to towarzystwo, które stanowi władze: Liderzy „Stowarzyszenie Marsz Niepodległości”.

Powiedzmy wprost: Liderzy „Stowarzyszenie Marsz Niepodległości” to żydzi, a obrzezanie lub jego brak nie jest tu żadnym kryterium, to są żydzi!

Organizatorzy marszu niepodległości są aroganckimi kołtunami, wypełniającymi żydowskie polecenia kahału warszawskiego w sprawie przebiegu marszu, a to już od 2013 roku. Zresztą wszyscy oni, bez chyba większego wyjątku, są proweniencji jawnie żydowskiej i komunistycznej, i raczej nie ma wśród nich ani jednego polskiego inteligenta.

Już w lecie napisaliśmy: Żydowskie chmury nad marszami niepodległości: Czy ”ONR” będzie pałować polskich antysemitów na żydowskie zlecenie? …

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1676-zydowskie-chmury-nad-marszami-onr-bedzie-palowac-polskich-antysemitow

Już wtedy bardzo wyraźnie było widać ustawkę pomiędzy organizatorami marszu pamięci Powstania a ratuszem.

A obecnie to główny lider Bąkiewicz powiedział:

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz, odniósł się do informacji, jakoby organizatorem marszu był tzw. „czarny blok”, czyli członkowie organizacji radykalnych nacjonalistów, którzy w 2017 r. pojawili się na marszu z transparentami „Biała Europa braterskich narodów” i „Europa będzie biała albo bezludna”, co wywołało medialną nagonkę na organizatorów i uczestników imprezy. Bąkiewicz wyjaśnił, że „czarny blok” nie ma nic wspólnego z organizacją Marszu Niepodległości oraz że organizatorzy nie życzą sobie na marszu członków tego ugrupowania.

No właśnie Bąkiewicz przepędził faszystów i Ruskich, ale co on powiedział na temat żydowskich terrorystów? Czy żydowscy terroryści mają prawo maszerować w Marszu? Terrorysta Daniels terroryści GW, Gross etc.

Czy ich również przepędzi precz?

Czy to czarni: „czarny blok” chce rabunku Polski ustawą 447, czy to czarny blok zatruwa Warszawskie społeczeństwo najazdem ze wschodu? Czy Bąkiewicz i to całe stado podobnych jemu półinteligentów stowarzyszenia MN pojmuje; że jednym z „czarnych” był Benito Mussolini. I że to wysoce możliwe, że dzięki Mussoliniemu duża część Polaków mogła przyjść na świat, bo to Mussolini przy każdej okazji wzywał Hitlera do powściągliwości w złym traktowaniu Polaków. To dzięki temu przeżyły matki czy babki tych potwornych ćwików z Stowarzyszenia MN, a nie zostały sprzedane do burdeli czy wysłane do obozów ciężkiej pracy lub zakładu eksperymentów medycznych dr Mengele. Było bardzo źle, a mogło być znacznie gorzej i trzeba o tym pamiętać.

Elementarny rozum przy prowadzeniu walki polega na zwalczaniu wroga i nieszkodzeniu własnym sojusznikom lub siłom stojącym po naszej stronie. A po naszej stronie stoi każda czerń: faszyści, naziści czy nawet post-hitlerowcy. Bo najgorsi z nich nie mają nawet w głowie, aby dążyć, propagować mordowanie naszych dzieci szczepionkami, a które to akty ludobójstwa mają przecież aprobatę Sejmu i Dudy.  I Bąkiewicz będzie z nimi szedł razem, czyli aprobował ludobójstwo na Polakach.

Kalanie własnego polskiego gniazda – jak to prezentuje Bąkiewicz i jego towarzysze – to cecha idiotów i żydów.

Jakiekolwiek dyskutowanie z nim i jemu podobnym jest bezcelowe ich po prosty trzeba usunąć lub ominąć. Tolerowanie takich żydowskich marionetek MN, które sterują faktycznie życiem lub śmiercią tysięcy ludzi to autentyczne szaleństwo.

Trasa marszu z Centrum Stolicy na Pragę to wymysł żydowski i ma wymiar ideologiczny, symboliczny religijny i wojskowy.

Ideologiczny, bo Warszawiacy wychodzą z Centrum miasta, czyli opuszczają to miasto. Przypomina to wypędzanie Palestyńczyków z Jerozolimy

https://en.wikipedia.org/wiki/Palestinian_refugees

Aby zrozumieć zbrodniczą patologię żydowskiego umysłu trzeba przyjrzeć się ich spojrzeniu na gojów i własne usprawiedliwienia ich żydowskiego postępowania.

Symboliczny, bo mentalność umysłu Kabały i Talmudu wymaga, aby ofiara sama poprosiła żyda o zbrodnie na niej. To coś na podobieństwo popularnego obecnie wszech okultyzmu, gdzie ludzie zakładają na siebie różne amulety i proszą, aby demen na nich zstąpił. A żaden diabeł nie ma wstępu do serca człowieka, o ile człowiek takiego diabla do siebie nie zaprosi. Tak więc tu Polacy sami wychodzą z Warszawy i oddają żydom stolicę swego państwa. Akt ten jest żydom arcyważny.

W wymiarze religijnym marsz, od ronda Dmowskiego do ronda Wiatraczna, jest odwróceniem się plecami do Grobu Nieznanego Żołnierza. To jest miejsce najświętsze dla polskiego etosu narodowego i wszytko co ważne, uroczyste patriotyczne – a to co odbywa się w Warszawie – musi rozpoczynać się od Grobu toczyć się twarzą do frontu monumentu.

Tam leży Żołnierz, który złożył ofiarę Polsce i nie wolno świętować święta narodowego bez oddania Honoru I taki marsz musi defilować przed Grobem Nieznanego Żołnierza i oddawać cześć Jego Pamięci.

To odwrócenie się całego marszu od Grobu Nieznanego Żołnierza ma tu charakter potwierdzenia bluźnierstwa mszy NOM, gdzie kapłan odwraca się do Najświętszego Sakramentu plecami, nawet wypina się tyłem. To jest haniebne i bluźniercze i ten marsz w dużej części, religijnie, odwraca się do Boga, który był w sercu Nieznanego Żołnierza w chwili ofiarnej śmierci.

+

Teraz, 11 listopada 2018 roku, już nic nie zrobimy, zobaczymy jedynie że Hajka, Duda, Schetyna Trzaskowski pójdą pod Grób, tam złożą kwiaty i wieńce, tam wpiszą się do księgi pamiątkowej.

Czyli to oni zajmą Centrum, to oni symbolicznie pozostaną w Stolicy, to oni zachowają się poprawnie wobec pamięci Żołnierza. A bydło poszło sobie na Pragie, żreć kiełbaski i szczać w Toi Toi.

+

Trzeba stworzyć nowe marsze: marsz z okazji rozpoczęcia obrad Sejmu Ustawodawczego 10 lutego 1919 roku

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sejm_Ustawodawczy_(1919%E2%80%931922)

I marsz z okazji podpisania Traktatu Wersalskiego 28 czerwca 1919 roku,

https://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_wersalski

Jest jeszcze trochę czasu, aby to przygotować .

Trzeba powołać ku temu odpowiedzenie komitety, ale bez żydów.

I bez pomocy Ratusza.

Powinny to być marsze gwiaździste z wschodu,zachodu, południa i północy do Centrum Warszawy.

– Pod Grób Nieznanego Żołnierza

To jest nasze miejsce docelowe, tam będziemy się modlić , śpiewać i liczyć szable!

 +

Tam będziemy czarną sotnią, ksenofobami, antysemitami, rasistami w wszystkim najgorszym w oczach tego świata. A nikomu obcemu nic do tego!

A o niczyje akceptacje nikogo nie będziemy pytać!

Bo w Polsce na wszystko wolno, co jest konieczne, a co leży w naszym narodowym interesie.

Dla przyjaciół będziemy przyjacielscy dla dobrych dobrzy.

Dla złych będziemy mieli naszą nienawiść po stokroć jako zemstę!

………….

A jeżeli kto podniesie rękę przeciwko Królestwu czy najmniejszemu z nas….

Temu odrąbiemy zbrodniczą rękę, a jeżeli trzeba to i łeb.

Szable są w naszych rękach i nie damy ich sobie odebrać.

In Christo

Krzysztof Cierpisz

 11- XI-2018

https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/2386-stow-marsz-niepodleglosci-2018-hanba-zdrady

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Społeczno - polityczna, Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Stow. Marsz Niepodległości 2018 – hańba zdrady!

  1. 44edor pisze:

    Żebym miał tyle rąk ile ma stonoga nóg to wszystkimi podpisał bym się pod tym

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.