Zidiociała??? Ostra reakcja posłanki Krystyny Pawłowicz. „Zamach TSUE na Polskę”

Krystyna Pawłowicz ostro skrytykowała decyzję TSUE w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym (PAP, Fot: Leszek Szymański)

Krystyna Pawłowicz myśli, że Polacy są idiotami i nie widzą tego, jak PIS systematycznie prowokuje front przeciwko Polsce. To po to, aby mieć stały pretekst do zachowania tego żydowskiego bezprawia i bałaganu: „Chcemy dobrze, ale jest to niemożliwe.” – No, może ona faktycznie wierzy w to co mówi, ale wtedy to ona sama jest idiotką. / Red. Gazeta Warszawska.

Znana z ciętego pióra posłanka PiS Krystyna Pawłowicz błyskawicznie zareagowała na decyzję TSUE o zastosowaniu wobec Polski środków zabezpieczających w sprawie Sądu Najwyższego.

Posłanka uznała, że to „zamach na Polskę”.”UWAGA! ZAMACH TSUE na Polskę!” – zaalarmowała na swoim profilu na Twitterze posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Tak zareagowała na informację o tym, że Trybunał nakazał Polsce zawiesić obowiązywanie przepisów ustawy o SN dotyczących przechodzenia sędziów w stan spoczynku w wieku 65 lat. Trybunał także nakazał Polsce przywrócenie ich do pracy i wstrzymanie mianowań na ich miejsce.

Zdaniem posłanki PiS zabezpieczenie takie jest „nielegalne i pozatraktatowe”.

Pawłowicz uważa, że „TSUE drastycznie, pozatraktatowo narusza suwerenne kompetencje Sejmu RP, godzi w konstytucyjne kompetencje Prezydenta RP i głęboko wkracza w suwerenne kompetencje państwa członkowskiego, których Polska, ani inne państwo członkowskie traktatami do UE nie przekazało”.

Ostra reakcja posłanki Krystyny Pawłowicz. „Zamach TSUE na Polskę”

Znana z ciętego pióra posłanka PiS Krystyna Pawłowicz błyskawicznie zareagowała na decyzję TSUE o zastosowaniu wobec Polski środków zabezpieczających w sprawie Sądu Najwyższego. Posłanka uznała, że to „zamach na Polskę”.

„UWAGA! ZAMACH TSUE na Polskę!” – zaalarmowała na swoim profilu na Twitterze posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Tak zareagowała na informację o tym, że Trybunał nakazał Polsce zawiesić obowiązywanie przepisów ustawy o SN dotyczących przechodzenia sędziów w stan spoczynku w wieku 65 lat. Trybunał także nakazał Polsce przywrócenie ich do pracy i wstrzymanie mianowań na ich miejsce.Zdaniem posłanki PiS zabezpieczenie takie jest „nielegalne i pozatraktatowe”.Pawłowicz uważa, że „TSUE drastycznie, pozatraktatowo narusza suwerenne kompetencje Sejmu RP, godzi w konstytucyjne kompetencje Prezydenta RP i głęboko wkracza w suwerenne kompetencje państwa członkowskiego, których Polska, ani inne państwo członkowskie traktatami do UE nie przekazało”.”Polski Suweren odpowie UE i TSUE co myśli o bezprawnych działaniach a w istocie zamachu TSUE i polskich zbuntowanych sędziów na Polskę w niedzielnych wyborach.To jeszcze jeden BARDZO WAŻNY powód dla którego Polacy MUSZĄ iść 21 X na wybory !!!” – napisała posłanka PiS i członkini Krajowej Rady Sądownictwa (zachowano oryginalną pisownię – przyp. red.).

Poinformowała też, że w KRS rozpoczęła się właśnie kolejna tura głosowań nad kandydatami do SN. „Głosujemy sprawę prokuratora Dusia kandydata do SN.
KRS przestrzega polskiej Konstytucji” – zapewniła posłanka Pawłowicz.

____________________________

19 October 2018

https://gazetawarszawska.com/index.php/politics/2210-krystyny-pawlowicz-polske

 https://wiadomosci.wp.pl/ostra-reakcja-poslanki-krystyny-pawlowicz-zamach-tsue-na-polske-6307639596550273a

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: