Upadek Kościoła w Polsce – to nawet Stalinowi się nie śniło!

2018-09-28_110350
FOT. SCREEN/GAZETA WARSZAWSKA

Drodzy Czytelnicy! Katolicy wierni Tradycji! Powinniście wiedzieć, że trwanie w Kościele Rzymsko-Katolickim, wierność odwiecznemu, tradycyjnemu nauczaniu Ojców i Doktorów Kościoła i obrona czystości kultu i wiary  katolickiej, jest antychrześcijańska i antysemicka oraz jest niedopuszczalna w cywilizowanym świecie i świadczy o braku kultury,

— jak dowiadujemy się  oświadczenia już bez ogródek od  rzecznika prasowego Konferencji Episkopatu, czyli rzecznika biskupów polskich  – Pawła Rytel-Andrianika na łamach czasopisma „Misyjne Drogi”  do publikacji Gazety Warszawskiej potępiającej #debatę” w bazylice ojców dominikanów w Lublinie  pt. „Przełom czasu w judaizmie i chrześcijaństwie” z udziałem metropolity  łódzkiego, abpa Grzegorz Rysia i rabinem Boaz Pash z Jerozolimy.

„- „Atak na kogokolwiek za udział w spotkaniach katolicko-żydowskich jest antychrześcijański i antysemicki. Jest to również niedopuszczalne w cywilizowanym świecie i świadczy o braku kultury. Nie godzi się, aby za taką cenę podbijać zasięg gazet czy portali”

Z tego wynika, że ponieważ – obrona wiary nazywana „atakiem  na kogokolwiek”  –  jest niedopuszczalna i świadczy o braku kultury, to nie ma dla nas, wiernych Katolików miejsca. Tak więc mamy „stulić pysk” i siedzieć cicho, aby nie bluźnić przeciw żydom i świętemu Janowi Pawłowi II i nie wywoływać oburzenia i protestów ze strony środowisk żydowskich.

Ks. Adrianek przypomniał, że

„Św. Jan Paweł II spotykał się z ludźmi różnych religii. Niejednokrotnie przypominał biblijną prawdę, że człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga i każdemu należy się szacunek. Papież z Polski był w synagodze w Rzymie oraz w innych synagogach na świecie. W Asyżu zaś modlił się o pokój z przedstawicielami wielu religii, wnosząc ducha chrześcijańskiej miłości bliźniego”

I pomyśleć, że to wszystko,  ma miejsce w Polsce, wśród współuczestniczących Polaków-katolików, co – zgodnie z  nauczaniem Kościoła katolickiego – jest to oczywistym świętokradztwem i  bluźnierstwem pociągającym za sobą automatyczną exkomunikę i przekleństwo.

„Dziwię się, że tak prędko od Tego, Który was powołał do łaski Chrystusowej, przenosicie się do innej ewangelii; — a ona nie jest inna, tylko są niektórzy, co was niepokoją i chcą wywrócić Ewangelię Chrystusową.

Ale choćbyśmy my,  albo  Anioł z nieba głosił wam ponad to, cośmy wam głosili —  niech będzie przeklęty.  — Jeśli by wam kto  opowiadał  Ewangelię prócz tej,  którąście  otrzymali, — niech będzie przeklęty”. (Gal. 1,6-9)

m.jasińska

(poniżej wzmiankowana publikacja)

_______________________________

Upadek Kościoła w Polsce – to nawet Stalinowi się nie śniło!

***

Redakcja czasopisma „Misyjne Drogi” i portalu misyjne.pl — po całej serii oburzenia i protestów ze strony środowisk żydowskich Wyborczej, Powszechnego i podobnych koszerów – również i ona dołączyła pokornie i bluźnierczo do tych żydowskich ataków na nasz portal gazetawarszawska.com. W Polsce „rabina” ruszyć nie wolno! Rabin ma być święty!  Ma być bezkarny jako bluźnierca i okupant naszych świątyń. Żydy tak chcą, a ich nikt nie powstrzyma, niechby się kto odważył! To samo w sobie jest bluźnierstwem.

Bluźnierstwo nie polega na tym – rzecz jasna, że ktoś usiłuje nas uderzyć, nastraszyć, oskarżyć w sądzie lub nasłać jakiegoś samobójcę, ale na czymś zgoła innym.
Bluźnierstwo polega na postawieniu żyda przed chrześcijaninem! To bez względu na osobę.

Do Bazyliki OO. dominikanów w Lublinie, i tak już świętokradczo doświadczonej kradzieżą relikwii Drzewa Krzyża Świętego, w osobie rabina wtargnął oprawca naszego Pana Jezusa Chrystusa żyd Boaz Pash i tam bezkarnie splugawił to święte miejsce — Jego Przybytek. Dodatkowo, rabin wykluczył wiernych z normalnych modlitw, bo on żyd jest pierwszy – nawet w katolickiej świątyni. A nikt nie zareagował!
To świętokradztwo! To bluźnierstwo! To podwójne bluźnierstwo!

To ma miejsce w Polsce!

To ma miejsce wśród nas Polaków i katolików, już nie jedynie w ateistycznej PZPR czy w PRL, nie w głupiej Ameryce czy w zdegustowanej Francji, ale w polskim Kościele, w Jego Sercu, w Domu Najświętszego Sakramentu, u nas!

Oprócz oczywistego świętokradztwa, takie bluźniercze pierwszeństwo — według prawa kanonicznego — pociąga za sobą automatyczną exkomunikę i przekleństwo. Jest to bluźnierstwo dobitne i bez jakichkolwiek wątpliwości, nie potrzeba nawet  jakichkolwiek formalnych dowodów zbrodni – można by tak powiedzieć.

Biskupi słowami swego rzecznika to bluźnierstwo zaakceptowali i później różnymi wypowiedziami to potwierdzili. Ta wypowiedź „Misyjnych Dróg” – ta redakcyjna lojalka podpisana żydom – po raz kolejny to potwierdza.To tym przyzwoleniem, bez słowa refleksji na temat tego, że jeśli tam wtargnął rabin, to tym samym uniemożliwił jakiemuś moherowi wejście do świątyni i tam pomodlenie się przed Najświętszym Sakramentem. Chrystus biskupom nie jest potrzebny.

Zamiast takiej refleksji, że takie spotkania nigdy nie mogą mieć w miejscach konsekrowanych rzecznik prasowy biskupów Paweł Rytel-Andrianik zatroszczył się o godność łódzkiego buraka Grzegorza Rysia i rabina Boaz Pash.

Oczywiście wszystko było ukoronowane jazgotem na temat antysemityzmu i powołaniem się na Jana Pawła II.
Swoją wypowiedź „Misyjne Drogi” zilustrowały zrzutem z ekranu:

2018-09-28_110350

Jakaż to symbolika! Na zdjęciu widać klasztor na Żwirowisku – opuszczony — sfotografowany w dniu wypędzenia Sióstr karmelitanek z tego klasztoru przez Jana Pawła II, powyżej widać skradzione relikwie Drzewa Krzyża Świętego.
Te oba wydarzenia są związane niewątpliwie z Karolem Wojtyłą. Jakie to symboliczne.

Symboliczne i zdumiewające! Redakcja „Misyjne Drogi” robi zrzut z ekranu, na którym widnieje klasztor Karmelitanek na Żwirowisku. Tam, gdzie tym wypędzeniem Karmelitanek z ich domu Jan Paweł II otworzył bramy naszej Ojczyzny żydowskiej szarańczy – a siebie samego exkomunikował (kolejny już raz, a to chyba bez różnicy).

Powyżej widniejące ukazane Relikwie, również zostały ukradzione w tym samym czasie – a to też otwarcie granic Polski, bo przez wieki Relikwie broniły ludność Lublina przed najeźdźcami.

To tam i tak rozpoczął się prawdziwy „Okrągły Stół”, demoralizacja społeczeństwa, grabieże gospodarki, wypędzenie Polaków na obczyznę, ludobójcze szczepionki i trująca woda, a teraz islamsko-azjatycki najazd. To ma obrócić Polskę w krainę bez normalnych Polaków, w której żydzi będą budować swoje kibuce przeniesione z Izraela, gdzie umysłowo otępiali Polacy-niewolnicy będą pracować dla żydów jako osły.

A to wszystko nawet Stalinowi się nie śniło! Bo nawet w najczarniejszych czasach bolszewickiego terroru w PRL, żaden żyd nie mógł zastąpić żadnemu moherowi dostępu do Najświętszego Sakramentu, jako to się stało w Lublinie, w najważniejszej bazylice w Polsce – do 1991 roku.

Boaz Pash musi zginąć, Ryś musi zginąć, a bazylika musi runąć.

Wszyscy tak rozbawieni uczestnicy tego bluźnierczego meetingu z tym plugawym rabinem są exkomunikowani – excommunicatio latae sententiae.

To wydarzenie w Lublinie coś nas jednak naucza: Nawet stalinowski komunizm, który zainfekował żydem naszą Ojczyznę, nie był dla nas tak niszczycielski, jak Sobór watykański II, który żydem nas zabija.

 Red. Gazeta Warszawska.

======================================

„Rabin Boaza Pash musi zginąć”. Jest odpowiedź rzecznika KEP

Abp Grzegorz Ryś wciela w życie dialog międzyreligijny, do czego zachęca nauczanie m.in. Soboru Watykańskiego II i papieży, w tym św. Jana Pawła II. Nienawiść wobec abp. Rysia i rabina Boaza Pasha z powodu udziału w spotkaniu katolicko-żydowskim jest nie tylko odrażająca, ale to także grzech przeciw przykazaniu miłości Boga i bliźniego – powiedział ks. Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski, odnosząc się do ataku na abp. Rysia i rabina Pasha w Internecie.

27 września w bazylice ojców dominikanów w Lublinie będzie miała miejsce debata pt. „Przełom czasu w judaizmie i chrześcijaństwie”, w której wezmą udział: abp Grzegorz Ryś, metropolita łódzki i rabin Boaz Pash z Jerozolimy.

Ks. Rytel-Andrianik przypomniał, że w podobnych spotkaniach uczestniczył Papież Polak. „Św. Jan Paweł II spotykał się z ludźmi różnych religii. Niejednokrotnie przypominał biblijną prawdę, że człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga i każdemu należy się szacunek. Papież z Polski był w synagodze w Rzymie oraz w innych synagogach na świecie. W Asyżu zaś modlił się o pokój z przedstawicielami wielu religii, wnosząc ducha chrześcijańskiej miłości bliźniego” – podkreślił rzecznik Episkopatu.

2018-09-28_110350

„Atak na kogokolwiek za udział w spotkaniach katolicko-żydowskich jest antychrześcijański i antysemicki. Jest to również niedopuszczalne w cywilizowanym świecie i świadczy o braku kultury. Nie godzi się, aby za taką cenę podbijać zasięg gazet czy portali” – stwierdził ks. Rytel-Andrianik.

_______

https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/2076-upadek-kosciola-w-polsce-to-nawet-stalinowi-sie-nie-snilo

https://misyjne.pl/rabin-boaza-pash-musi-zginac-jest-odpowiedz-rzecznika-kep/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: