Zamach na synagogę – zakaz ścigania zamachowca, pod karą ekskomuniki i kar świeckich.

Zamach na synagogę. 

Polakom i chrześcijanom nie wolno ścigać tego zamachowca, a to pod groźbą kary ekskomuniki i kar świeckich.
Wg. video poniżej rozpoczyna się w polin kolejny karnawał ekspozycji żydowskiego cierpienia w antysemickiej Polsce.
Na video widać łatwo rozpoznawalnego młodego człowieka, który podchodzi do okna synagogi i rzuconym kamieniem wybija tam szybę. Potem spokojnie odchodzi.

Wrażliwi na swoje bezpieczeństwo żydzi, skryci w schronach wież strażniczych, automatycznie strzelający do odległych im inwalidów bez nóg, bez broni a poruszający się na inwalidzkim wózku i wznoszący jakiejś groźne antysemickie krzyki, nie zawsze są jednak wystarczająco czujni. Tu w Gdańsku, żydowscy strzelcy, których w polin jest ponad sto tysięcy, jakoś nie zadziałali prawidłowo, nie zastrzelili tego napastnika na miejscu zbrodni.
Widać, że tym razem, żydowska czujność jakoś zasnęła, a może nawet była na urlopie. Nikt ze sprawiedliwych nie tylko nie zastrzelił tego przestępcy, ani nawet nie próbował go zatrzymać. No cóż, nawet żydzi są niedoskonali i mają swoje niedociągnięcia.

z10848319VNowa-Sy

Żydzi, za pomocą zakazanych kul dum-dum, odstrzelili temu Palestyńczykowi jedną nogę, bo był on antysemitą i groźnie krzyczał, ale to nic nie pomogło.

Więc potem odstrzelili mu drugą nogę, ale i to nie pomogło, bo siedział na wózku i znowu krzyczał.

Więc zastrzelili go – i to już pomogło.

+

Chcielibyśmy tu ostrzec wszystkich Polaków przed jakąkolwiek pochopną oceną tego zdarzenia – zamachu na synagogę, a co gorsza przed współudziałem w polowaniu na tego sprawcę. Bo są za to zagrożeni karami świeckimi i kościelnymi – ekskomuniką.

Jest tu bez znaczenia to, czy zamachowiec był prowokatorem lub naćpanym bezwolnym „robotem” nieświadomie działającym pod wpływem tabelki gwałtu. A jego tożsamość jest znana policji już w pół godziny po obejrzeniu wideo z zajścia. Jest również bez znaczenia to, że ten parkan ochronny miał poprzednio furkę, która została zdjęta – ukradziona przez polskich pijaków i sprzedana na złom, na wódkę — a co ułatwiło sprawcy wybicie szyby.

Nowa_Synagog

Parkan ochronny miał poprzednio furkę.

Sprawca — w domniemaniu –  jest Polakiem i jako taki jest u siebie w Polsce, w domu, i może (musi) zaprowadzać w Ojczyźnie polskie porządki, a żydom nic do tego! I jeżeli on tak musi, to wybijanie szyb w synagodze jest jego prawem!

To z dwóch powodów zasadniczych, a weźmy je chronologicznie:

– 1. Według nauczania Kościoła Świętego zwalczanie kultów sprawowanych w synagogach jest religijnym obowiązkiem chrześcijan, bo synagogi nie mają nic wspólnego z oddawaniem czci Synowi Bożemu – są bluźnierstwem podlegającym surowej karze! Niszczenie zatem synagog jest chrześcijańską cnotą. Te nauki obwiązują wszystkich bez wyjątku i jest w tej sprawie obszerna literatura źródłowa.

– 2. W dniu 17 września 1939 roku żydzi przystąpili do wojny przeciwko Polsce i Polakom, jako trzecia strona zbrojna – otworzyli trzeci front. A jest to bez znaczenia, że uczynili to bez wypowiedzenia wojny! Ani hitlerowcy, ani bolszewicy nie dokonali tej prostej formalności także.
Co jednak czyni żydów szczególnie zbrodniczymi i niebezpiecznymi to fakt, że oni do dziś dnia pozostają z nami wciąż w stanie faktycznej wojny. To jako ta trzecia strona agresji, a jako już jedyna. Bo Niemcy podpisały „bezwzględną kapitulację” i jako strona przestały istnieć. ZSRR rozpadł się, a jego armia okupacyjna wycofała się z Polski (granice 1945 roku), czyli też strona przestała być czynnym zagrożeniem. Trzeci front — żydzi —  jest jednak nienaruszony, trwa i atakuje. Co gorsza, żydzi swą wojnę przeciwko Polsce bezustannie nasilają i po masowych mordach września 1939, po mordzie katyńskim i ludobójstwie Powstania Warszawskiego przystąpili do otwartej rzezi na tak biologicznie, jak mentalnie wyniszczonych Polakach. Po wojnie żydzi wymordowali w Polsce 25 milionów nienarodzonych Polaków, a może nawet i więcej. Teraz nad tym najszybciej wymierającym narodem w Europie dopuszczają się manipulacji z przemieszczeniami ludności: Ekonomiczne wypędzenie Polaków do innych krajów a zastąpienie ich ukraińcami i społecznościami wschodnimi. To wszystko jako przygrywka do masowej inwazji żydów z Izraela. A ta sytuacja całkowicie wypełnia warunki ludobójstwa. Formalna definicja obowiązuje tak w Polsce, jak i we wszytkach krajach europejskich.

 KONWENCJA W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA I KARANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA 9 grudnia 1948.

https://gazetawarszawska.com/index.php/politics/2002-konwencja-w-sprawie-zapobiegania-i-karania-zbrodni-ludobojstwa

Cóż zatem złego w wybijaniu szyb w synagogach i wszelkich innych formach zwalczania żydostwa w Polsce? A przecież, dodatkowo – w umysłowości żydowskiej — jeżeli Polacy nie zwalczają żydów, to ich zapraszają do agresji. I to tak dalece, że każda zbrodnia żydowska na Polsce i Polakach jest tłumaczona przez żydów jako polskie przyzwolenie, czyli nie jest żadną zbrodnią, bo Polacy sami o to proszą, czyli są współsprawcami, a co jest najgorsze.
Nie inaczej! Wystarczy podpytać o to samych żydów.

+

Jednak problem nie polega jedynie na jakiejś motywacji, subiektywizmie czy błędnie rozumianej tolerancji, w tym tu aspekcie podejścia do problemu ściganiu sprawcy wybicia szyby w synagodze, ale na rygorach prawnych:

– My Polacy, chrześcijanie mamy surowy zakaz ścigania i karania takich zamachowców antysemitów.

I tu też problem ten ma swoje dwie płaszczyzny: Jedna jest religijna, a druga jest świecka.
Zaczynimy od rozporządzeń religijnych. Otóż w wypadkach problemów zasadniczych (systemowych, a nie czysto chuligańskich) – wyznania wiary — chrześcijanin nie może ścigać drugiego chrześcijanina z powodu jego konfliktu z synagogą, bo jest tym obciążony karą bezwzględnej exkomuniki.

Żaden chrześcijanin nie ma prawa stanąć po stronie żyda w jego konflikcie z drugim chrześcijaninem!

– Ta sprawa została już rozstrzygnięta w 3-4 wieku po Chrystusie i była wielokrotnie powtórzona w licznych późniejszych nauczaniach papieskich. Wszystkie narody zrozumiały to bardzo dobrze i gorliwie, to tylko poza Polakami. To tak dalece, że kwestie tego żydofilskiego nierządu Polaków poruszył papież Benedykt XIV w encyklice „A quo primum”, to tak późno, jak w roku 1751. Fakt ten jest nie tylko świadectwem naszej hańby, ale i naszej zbiorowej exkomuniki, a może i nawet zbiorowej apostazji. A co na płaszczenie duchowej, teologicznej tłumaczy upadek naszej państwowości jako skutku przekleństwa exkomuniki. Bo faktycznie żaden naród w Europie nie został tak strasznie pokarany, a żadne państwo nie padło tak jak właśnie my – gorliwi, bezwstydni podcieracze żydów. A jako tacy niegodni posiadania własnego państwa, bo podcieraczom miejsce jest w rynsztoku.

– Drugą zaś płaszczyzną – świecką — rozpatrzenia kwestii naszego stosunku do żydowskich terrorystów, okupantów w Polsce anno 2018 jest dokument: DEKRET PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ Z DNIA 30 LISTOPADA 1939 R. „o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych”.
https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1061-dekret-1006-z-roku-1939
Dokument ten jest w mocy i nie tylko czyni nieważnymi wszelkie zarządzenia władz okupacyjnych, ale nakłada wysokie kary na polskich kolaborantów współpracujących z okupantem – czyli obecnie z żydami.

W świetle prostych faktów zatem jakakolwiek współpraca Polaka lub chrześcijanina — w ściganiu sprawcy wybicia szyby w synagodze — automatycznie ekskomunikuje z Kościoła Świętego wszystkich tych, którzy ścigają tego „zamachowca”, jakie też są na takiego nałożone świeckie kary zarządzone dekretem Prezydenta Raczkiewicza.
Dotyczy to wszystkich bez wyjątku: Cieciów, prokuratorów, duchownych, taksówkarzy, policjantów, sędziów, weterynarzy czy prostych blogerów.

+

Jest to niewątpliwie „Sprawa Rybaka” – bis. Żydom jest to potrzebne, nie tylko do kultywowania własnej atmosfery zagrożenia, dyscyplinowania własnych szeregów, do wyłudzanie pieniędzy na odszkodowania i ochronę.

Żydzi zamordowali Syna Bożego, chełpią się tym! Odgrażają się wkoło, że zamordują każdego innego, który tylko stanie im na drodze. I ci żydzi, jako mordercy Pana Jezusa Chrystusa, cieszą się widokiem polskiego bydła uganiającego się za antysemitami we własnych szeregach.

Na tym jednak nie koniec:

„Jeżeli jakiś Chrześcijanin przyniesie olej do kaplicy pogańskiej lub synagogi żydowskiej w ich święto, lub zapali świecę, niech będzie wyłączony ze wspólnoty kościelnej (ekskomunikowany)”.
https://www.gazetawarszawska.com/index.php/sancta-ecclesia/1167-kanony-reguly-swietych-apostolow

Tylko tyle wystarczy, aby być wydalonym z Kościoła i przeklętym.
Filosemityzm polski — jaka to radość w piekle.

Redakcja Gazeta Warszawska

20-IX-2018

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1998-zamach-na-synagoge-zakaz-scigania-zamachowca-pod-ka

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: